Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Kvaka Pozri príspevok
Mňa rozčúlilo, že štát nemôže nič robiť, ak si exekútor ponechá peniaze, ktoré vymohol od dlžníka pre SP. To ako je možné?
u nás áno, je to možné......
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Potešilo ma, že mi zmizol odoslaný príspevok, než som ho naťukala, šikovné dievčence uzavreli tému. Možno by bolo lepšie, keby ho ignorovali.
Napriek tomu mu tú odpoveď skrátene napíšem sem.
12*500? Urob si sám evidenciu v exeli a daňové priznanie v Alfe z Krosu, je zadarmo. Už ti tu zákon citovať nebudem, nájdi a prečítaj si § 6.
Naposledy upravil kukučka : 17.03.13 at 22:53
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Dav Pozri príspevok
Prehodila som si dátumovku, mala som dojem, že je 24., tak som doletela do kancla robiť DPH. Až tam som zistila, že je o 7 dní menej .
Wendynka si dnes zacvikla labku vo výťahu, našťastie, bez následkov. Iba ak by moja zmena dátumu súvisela s vypnutím mozgu od hrôzy, čo sa jej stalo.
A do tretice : to zviera otriasa hlavou a škrabe si uchóóóóóóóóó. To rozpárané.
No toto veru nepoteší. Skús jej to uško potrieť čajovníkovým olejom.
1 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Kvaka Pozri príspevok
Mňa rozčúlilo, že štát nemôže nič robiť, ak si exekútor ponechá peniaze, ktoré vymohol od dlžníka pre SP. To ako je možné?
poznám taký prípad. nešlo o socpoist, bola to iná spoločnosť. dotyčný exekútor je už exexekútor a poslali na neho exekútora. už som tuším o tom písala

na Slovensku je možné všetko.
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

dobré ráno prajem

2 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

išla som spať veľmi neskoro a zobudila som sa na strašný sen že hľadám stratené doklady
strašný sen - asi každého účtovníka. idem ešte skúsiť pospať aspoň do 06:00 - vtedy budím skorosedemnástku
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Velmi ma potešilo toto a najma tá diskusia pod článkom, na 85% je to múdra, rozumná debata- a teší ma že ludia začínajú rozmýšľať a zamýšľať sa...,ľudia niesú až také ovce , ako si mnohí myslíme...

http://bratislava.sme.sk/c/6736565/v...isic-ludi.html
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Vaňa s penou napustená, idem sa tam na hodinku hodiť...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stando sme sa mohli ist...aj gulovat...
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Vaňa s penou napustená, idem sa tam na hodinku hodiť...
lujza.j
Stando sme sa mohli ist...aj gulovat..
...uf, ale som zostala takto , keď napísala Luji, že sa mohli...ja, že spolu hodiť do vane s penou
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

evuš Pozri príspevok
...uf, ale som zostala takto , keď napísala Luji, že sa mohli...ja, že spolu hodiť do vane s penou
Pre boha.....tiez sa mi obcas podari precitat inak,ale momentalne tak od hladu....a este som uplne bez sacharidov....cize som v ketoze
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

lujza.j Pozri príspevok
Pre boha.....tiez sa mi obcas podari precitat inak,ale momentalne tak od hladu....a este som uplne bez sacharidov....cize som v ketoze
Luji, aj tak Ťa obdivujem, že si sa na tú diétu dala....neviem, ale ja by som bola hladná taká zlá, že by ma ani v pekle nechceli... ....takže sa snažím si váhu "udržať" na prijateľnej "ručičke", lebo
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
Pre boha.....tiez sa mi obcas podari precitat inak,ale momentalne tak od hladu....a este som uplne bez sacharidov....cize som v ketoze
čo sa zrazu vyhováraš na ketozu?,nezahováraj...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
čo sa zrazu vyhováraš na ketozu?,nezahováraj...
Toto faaaakt....od stredy ziadne sacharidy....vcera som mala maxi krizu....ziadne vyhovorky....a ja nie som vaňový typ....bolo by mi zle z toho tepla...
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

lujza.j Pozri príspevok
Toto faaaakt....od stredy ziadne sacharidy....vcera som mala maxi krizu....ziadne vyhovorky....a ja nie som vaňový typ....bolo by mi zle z toho tepla...
..Luji, len sa už nevyhováraj, najskôr ketoza, potom zle z tepla, nie je to len preto, že sa bojíš toho kúpeľa zo Standom ?? ....ale už som ticho /dnes je zo mňa akýsi "vrták" a to som neni ani hladná /
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
ma potešilo III
Želiezko No. III je doma ....
3422a.jpg  
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

buchač Pozri príspevok
Želiezko No. III je doma ....
Co to,co to flintu....ma aj nejaku historiu...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

evuš Pozri príspevok
Luji, aj tak Ťa obdivujem, že si sa na tú diétu dala....neviem, ale ja by som bola hladná taká zlá, že by ma ani v pekle nechceli... ....takže sa snažím si váhu "udržať" na prijateľnej "ručičke", lebo
Evuš....co ti poviem ja som zla štandardne.......ja ked som hladna som koktava...normalne sa neviem vykoktat....pomochlim slova...no konec.....ako nie je az take zle....ze by som po ulici nemohla chodit,alebo ze by sa mi zasterky na aute ked sama sadnem dotykali zeme...len proste chcem tak sama pre seba......zase mat vacsiu disciplínu aku mam....
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

lujza.j Pozri príspevok
Evuš....co ti poviem ja som zla štandardne.......ja ked som hladna som koktava...normalne sa neviem vykoktat....pomochlim slova...no konec.....ako nie je az take zle....ze by som po ulici nemohla chodit,alebo ze by sa mi zasterky na aute ked sama sadnem dotykali zeme...len proste chcem tak sama pre seba......zase mat vacsiu disciplínu aku mam....
.
.aké fajn vedieť, že som neni iba ja zlá
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
lujza.j Pozri príspevok
Evuš....co ti poviem ja som zla štandardne.......ja ked som hladna som koktava...normalne sa neviem vykoktat....pomochlim slova...no konec.....ako nie je az take zle....ze by som po ulici nemohla chodit,alebo ze by sa mi zasterky na aute ked sama sadnem dotykali zeme...len proste chcem tak sama pre seba......zase mat vacsiu disciplínu aku mam....
z tohoto mi vyplýva otázka: zmestili by ste sa do tej vane obaja?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať