Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
jetam1234 Pozri príspevok
4 päťminutove vstupy reklamy počas filmu - je to ešte na niečo dobré? Veď už nestačí pridať na planované nahranie relacie 30 min plusovú rezervu? To už su tie "komerčné televízie" na tom tak zle? Veď už nepoznajú mieru - tá reklama im napokon zničí sledovanosť.
..

..to len také krátke?..však ja počas reklamy stihnem šarkana vyvenčiť okolo dvoch barákov a to v žiadnom prípade netrvá len 5 minút,lebo prídem domov a končí reklama a začína film...
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

minule som sa nasrdila. tak pozerám si reklamy a zrazu bum. dali film
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

misoft Pozri príspevok
Nenašla hrocha? Myslíš toho tu?
Príloha 126286
Tak sa kochaj, ale pozor na:
Príloha 126287
Takého, lenže v bojnickej zoo nem
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Mňa včera zaujalo toto: http://www.topky.sk/cl/100535/134406...torych-plemien A nielen zaujalo, ale aj nasr..o.. Kto už mohol takúto stupiditu vymyslieť.. To sa za nebezpečného psa bude považovať napr. čivava bez PP? Z článku ..K súčasnej platnej definícii kategórie nebezpečného psa pribudnú dve ďalšie – pes so sprísneným držaním a kríženec. Krížencom sa označuje pes, ktorý nemá preukaz o pôvode.. A neviem si vysvetliť toto ...Držať alebo vodiť psa so sprísneným držaním bude môcť iba človek odborne spôsobilý na jeho ovládanie. To preukáže dokladom o úspešnom absolvovaní kynologického výcviku. Tento doklad bude musieť nosiť pri sebe... Týka sa to tiež krížencov? Keď chodíme naše nebezpečné plemeno -kríženca- venčiť celá rodina, musíme všetci piati absolvovať výcvik so psom? No viac už nemám slov..
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

jetam1234 Pozri príspevok
4 päťminutove vstupy reklamy počas filmu - je to ešte na niečo dobré? Veď už nestačí pridať na planované nahranie relacie 30 min plusovú rezervu? To už su tie "komerčné televízie" na tom tak zle? Veď už nepoznajú mieru - tá reklama im napokon zničí sledovanosť.
Pre komercnu telku.....su reklama gro...ved to aj vidime......uplne super je pre nich nejaka udalost mimo tych standardnych kde pchaju reklamu kde sipia velku sledovanost....popripade aj z nejakeho nestastia hyenisticky vyrobia mimoriadnu relaciu....ktoru vopred mohutne ohlasuju a tu potom riadne prešpikujú reklamou.....
0 0
AdaMtiM AdaMtiM

AdaMtiM je offline (nepripojený) AdaMtiM

ja som úúúplne nadšená z toho, ako sa nám tu bude teraz super cestovať .....

http://www.kysuceonline.sk/region/20...ke-zivoty.html
1 0
lubko6394 lubko6394

lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

Strojár
Žabinka Pozri príspevok
Mňa včera zaujalo toto: http://www.topky.sk/cl/100535/134406...torych-plemien A nielen zaujalo, ale aj nasr..o.. Kto už mohol takúto stupiditu vymyslieť.. To sa za nebezpečného psa bude považovať napr. čivava bez PP? Z článku ..K súčasnej platnej definícii kategórie nebezpečného psa pribudnú dve ďalšie – pes so sprísneným držaním a kríženec. Krížencom sa označuje pes, ktorý nemá preukaz o pôvode.. A neviem si vysvetliť toto ...Držať alebo vodiť psa so sprísneným držaním bude môcť iba človek odborne spôsobilý na jeho ovládanie. To preukáže dokladom o úspešnom absolvovaní kynologického výcviku. Tento doklad bude musieť nosiť pri sebe... Týka sa to tiež krížencov? Keď chodíme naše nebezpečné plemeno -kríženca- venčiť celá rodina, musíme všetci piati absolvovať výcvik so psom? No viac už nemám slov..
Však je to blbosť.Sprísnený režim platí len pre vymenované plemená s PP. Takže som zvedavý ako policajt zistí, že akurát ten môj pes má PP. Keď mu PP neukážem, tak je to kríženec a spôsobilosť netreba.

Rád by som videl toho truľa, ktorý chodí venčiť s PP. Zase jeden zákon o ničom, akurát tí sprostejší si spravia a zaplatia výcvik. Hulvátov sa to nedotkne.
1 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Žabinka Pozri príspevok
Mňa včera zaujalo toto: http://www.topky.sk/cl/100535/134406...torych-plemien A nielen zaujalo, ale aj nasr..o.. Kto už mohol takúto stupiditu vymyslieť.. To sa za nebezpečného psa bude považovať napr. čivava bez PP? Z článku ..K súčasnej platnej definícii kategórie nebezpečného psa pribudnú dve ďalšie – pes so sprísneným držaním a kríženec. Krížencom sa označuje pes, ktorý nemá preukaz o pôvode.. A neviem si vysvetliť toto ...Držať alebo vodiť psa so sprísneným držaním bude môcť iba človek odborne spôsobilý na jeho ovládanie. To preukáže dokladom o úspešnom absolvovaní kynologického výcviku. Tento doklad bude musieť nosiť pri sebe... Týka sa to tiež krížencov? Keď chodíme naše nebezpečné plemeno -kríženca- venčiť celá rodina, musíme všetci piati absolvovať výcvik so psom? No viac už nemám slov..
citam a krizencov by sa to nemalo tykat: http://www.nrsr.sk/web/Default.aspx?...obia=6&CPT=296
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
..

..nesranduj any nahlas!..lebo mi prišlo nevolno pri predstave, že elvíra- práčka, má 13 rokov, perie aj tri krát denne,teda má nadpraté aj do dôchodku,chladnička-kino, má 13 rokov a nachladené tiež už dosť, a keby mi naraz vypadli, hodím si lanko na lustrový hák!..bez trúby sa obídem,ale bez práčky sa u mňa zastaví život a bez chladnice to bude boj o prežitie!..
...som si spomenula na môj robot-Braun, rok výroby 1974, ešte robí, teda šlahá, aj keď hučí ako asfaltorez!...musí vydržať, pokiaľ narastiem a zbohatnem!..

..fajn večer vám!..posielam čokoládku,horúcu a rizoto...
Ani som nesrandovala a odišla mi žmýkačka Mala dvanásť rokov, teda neviem či veľa, či málo. A dnes som prala veľké prádlo a ruky mám vytočené až toť k pepsi. Kto vie, či ich vidí. Ešte že sa bez nej dá prať, lebo ani nemyslím čo by sa stalo keby nebodaj práčka Tá už má tiež sedem rokov. Neviem čo bude na rade na budúce, ale pekne to začalo - pred vianocami PC, teraz žmýkačka, tlačiareň odišla pred dvomi rokmi Ani nemusíte hádať, či mám novú - veru nie. Keď treba píšem rukou - to som pred tým nepísala možno aj dvadsať rokov. Alebo idem za bývalými kolegyňami a dám im šmyrák a oni prepíšu.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
wagner Pozri príspevok
Ani som nesrandovala a odišla mi žmýkačka Mala dvanásť rokov, teda neviem či veľa, či málo. A dnes som prala veľké prádlo a ruky mám vytočené až toť k pepsi. Kto vie, či ich vidí. Ešte že sa bez nej dá prať, lebo ani nemyslím čo by sa stalo keby nebodaj práčka Tá už má tiež sedem rokov. Neviem čo bude na rade na budúce, ale pekne to začalo - pred vianocami PC, teraz žmýkačka, tlačiareň odišla pred dvomi rokmi Ani nemusíte hádať, či mám novú - veru nie. Keď treba píšem rukou - to som pred tým nepísala možno aj dvadsať rokov. Alebo idem za bývalými kolegyňami a dám im šmyrák a oni prepíšu.
..

..a to si ešte pogratuluj, že tvoje rúčky zvládnu prať a žmýkať...a pláchať vo vani..

...práve odišla neter so švagrinou..uvedomujem si, že som vlastne šťastná žena,myslí mi to..lebo pocit bezmocnosti pri pohľade na ženu v najlepšom veku, ktorá nevie, kto je, kde je, nevie sa obliecť a sama najesť-tak to je neviemčo...choroby sú svynejennyhnusné!..
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
..

..a to si ešte pogratuluj, že tvoje rúčky zvládnu prať a žmýkať...a pláchať vo vani..

...práve odišla neter so švagrinou..uvedomujem si, že som vlastne šťastná žena,myslí mi to..lebo pocit bezmocnosti pri pohľade na ženu v najlepšom veku, ktorá nevie, kto je, kde je, nevie sa obliecť a sama najesť-tak to je neviemčo...choroby sú svynejennyhnusné!..
Však ja si gratulujem, ale zároveň sa zamýšľam. To vieš s pribúdajúcim vekom a ubúdajúcimi silami začneš prehodnocovať svoj život, vzťahy, kamarátstva, rodinu .... Tiež som zo svojho zoznamu vyradila pár ľudí - keď niečo potrebovali, vedeli kde bývam, aké mám číslo telefónu. Ale keď som ja potrebovala, ani telefón nezobrali. Tiež som mala spolužiačku - nevedela som že je taká vypočítavá. Mala som paušál - voľné minúty cez víkendy. Zavolala som jej. Paušál som zrušila ona nezavolala ani raz - už ani ja Alebo mi zavolala, aby som jej pozrela na internete - ja na to však nech Ti syn pozrie. A ona že už nemajú internet, lebo to je drahé. Pozrela som jej posledný raz, odvtedy už nevolala. Takýto sú vraj "kamaráti"
1 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Ešte rozmýšľam - mám pec liatinovú, už má 12 rokov. Koľko ešte vydrží? Preto som sa rozhodla šetriť na plynovú pec. Nemá mi kto pomôcť s drevom ani s uhlím, už nevládzem. Tak keď sa mi podarí našetriť, budem mať plynové kúrenie. Teraz ešte popílime drevo - sused sa mi sľúbil a už nebudem kupovať. Iba ak do šporáka v kuchyni. To kúpim naštiepané - síce drahšie, ale keď nevládzeš, tak zaplatíš.
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

totok citam "22.03.2013 / Na výškovej brázde nízkeho tlaku, medzi tlakovou nížou nad Ukrajinou a vyšším tlakom nad severnou Európou k nám začína od severu až severovýchodu prúdiť arktický vzduch s teplotami vo výške 1400 m n.m. postupne pod -10 °C. Do konca týždňa bude u nás dominovať vplyv vyššieho tlaku. Nad Stredomorím sa na frontálnej zóne prehĺbi plytká cyklóna, ktorá sa v slabom riadiacom prúdení bude presúvať ďalej na východ a prechodne ovplyvní počasie aj u nás. Prílev chladnejšieho vzduchu bude na naše územie pokračovať aj v nasledujúcom týždni a po ďalšom prechodnom vplyve vyššieho tlaku od severu, sa bude južne od Slovenska presúvať plytká cyklóna, tentoraz s teplejším vzduchom. Následne sa očakáva vplyv nevýrazného tlakového poľa s postupnou dominanciou vyššieho tlaku."
asi mam dlhe vedenie ....pride teda teplo alebo nie?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
wagner Pozri príspevok
Však ja si gratulujem, ale zároveň sa zamýšľam. To vieš s pribúdajúcim vekom a ubúdajúcimi silami začneš prehodnocovať svoj život, vzťahy, kamarátstva, rodinu .... Tiež som zo svojho zoznamu vyradila pár ľudí - keď niečo potrebovali, vedeli kde bývam, aké mám číslo telefónu. Ale keď som ja potrebovala, ani telefón nezobrali. Tiež som mala spolužiačku - nevedela som že je taká vypočítavá. Mala som paušál - voľné minúty cez víkendy. Zavolala som jej. Paušál som zrušila ona nezavolala ani raz - už ani ja Alebo mi zavolala, aby som jej pozrela na internete - ja na to však nech Ti syn pozrie. A ona že už nemajú internet, lebo to je drahé. Pozrela som jej posledný raz, odvtedy už nevolala. Takýto sú vraj "kamaráti"
..

..u mňa prebierka priateľov šla jednoduchšie!..keď som doniesla pred 16 rokmi domov pepsikoláčika, hneď mi zostali len dve!..ostatným pes vadil..čo už!..aj tak mi je dobre...(a keď časom zistili, že aké drahé je obšívanie u krajčírky, aj sa chceli vrátiť, ale už nebolo cesty späť)
...s tým drevom by som možno vedela niečo poradiť...lacnejšie..pozisťujem..aj s kúpou tej pece..
6 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
vulxy Pozri príspevok
totok citam "22.03.2013 / Na výškovej brázde nízkeho tlaku, medzi tlakovou nížou nad Ukrajinou a vyšším tlakom nad severnou Európou k nám začína od severu až severovýchodu prúdiť arktický vzduch s teplotami vo výške 1400 m n.m. postupne pod -10 °C. Do konca týždňa bude u nás dominovať vplyv vyššieho tlaku. Nad Stredomorím sa na frontálnej zóne prehĺbi plytká cyklóna, ktorá sa v slabom riadiacom prúdení bude presúvať ďalej na východ a prechodne ovplyvní počasie aj u nás. Prílev chladnejšieho vzduchu bude na naše územie pokračovať aj v nasledujúcom týždni a po ďalšom prechodnom vplyve vyššieho tlaku od severu, sa bude južne od Slovenska presúvať plytká cyklóna, tentoraz s teplejším vzduchom. Následne sa očakáva vplyv nevýrazného tlakového poľa s postupnou dominanciou vyššieho tlaku."
asi mam dlhe vedenie ....pride teda teplo alebo nie?
..

..nemáš dlhé vedenie...len už nevieme rozprávať jednoducho...ako politici- pol hodiny hovoria a nezapamatáš si , o čom to je...aj o počasí-nevyberieš si!..
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

http://nazory.pravda.sk/menej-vazne/...lachu-11-diel/ dá sa to počúvať, Rasťo Piško sa nezaprie
1 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

arizona Pozri príspevok
Dnes je Svetový deň vody. Hygienici aj niektoré vodárenské spoločnosti ponúkajú ľuďom, že im vyšetria vodu zo studní.

Ak si chcete dat urobit rozbor vasej vody zo studne, dnes je spravny den,vascina hyg. stanic robi rozbor zdarma,alebo za minimalny poplatok.
/ u nas stoji pocas roka zakladny rozbor 350€,rozsiahlejsi az 500€ /
Takze idem nacapovat ...
Tak, vysledky rozboru ma nepotesili. Nasa studnicna voda je tak predusicnana, jak hrom!!! Ani len na polievanie zahrady nie je vhodna. Zakaz sme dostali dat ju pit aj domacim zvieratam...

neviete ako sa zbavit dusicnanov z vody?
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

arizona Pozri príspevok
Tak, vysledky rozboru ma nepotesili. Nasa studnicna voda je tak predusicnana, jak hrom!!! Ani len na polievanie zahrady nie je vhodna. Zakaz sme dostali dat ju pit aj domacim zvieratam...

neviete ako sa zbavit dusicnanov z vody?
u nás je zase voda zo studne (na chalupe) ukážková, dokonca i bábätko by mohlo ju piť...
hodnoty dusičnanov sú minimálne, pod hranicu......som rada....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
arizona Pozri príspevok
Tak, vysledky rozboru ma nepotesili. Nasa studnicna voda je tak predusicnana, jak hrom!!! Ani len na polievanie zahrady nie je vhodna. Zakaz sme dostali dat ju pit aj domacim zvieratam...
...a vy ju môžete piť ...???
neviete ako sa zbavit dusicnanov z vody?
...skús kvapky MMS ....
...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať