Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

lujza.j Pozri príspevok
Baby ja síce očakávam, že moja wirpulka už pľuje z posledného teda 11rok, ale keby ešte trošku.....no mohla by...ale dajako sa nám to tu dodrbkáva
Len si nekupujte tie inteligentné s nejakým šiestym zmyslom, prala som na chalupe posteľné prádlo a nie a nie vyžmýkať, až mi vyhodilo chybu, urobila puk a voda vytiekla na dlaždičky. To sa mi stalo aj pri praní koberčekov, už asi 5x. Dožmýkala som potom doma na menšej na dva krát. Ak sa prádlo nerozloží celkom podľa jej inteligencie, nepustí. Dostala som od syna pred dvomi rokmi, nepasovala im do nového bývania. Ale nepáči sa mi. Nebolo nad Zanussi. To bola "oni" práčka.
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Kvaka Pozri príspevok
...... Nebolo nad Zanussi. To bola "oni" práčka.
Anička, ja vravím, že žiadna terajšia pračka nemá na starú Tatramatku

23 rokov ... na všetko bola dobrá, voľakedy sme plienky každý deň vyvárali, ale aj botasky sa oprali .....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Kvaka Pozri príspevok
Len si nekupujte tie inteligentné s nejakým šiestym zmyslom, prala som na chalupe posteľné prádlo a nie a nie vyžmýkať, až mi vyhodilo chybu, urobila puk a voda vytiekla na dlaždičky. To sa mi stalo aj pri praní koberčekov, už asi 5x. Dožmýkala som potom doma na menšej na dva krát. Ak sa prádlo nerozloží celkom podľa jej inteligencie, nepustí. Dostala som od syna pred dvomi rokmi, nepasovala im do nového bývania. Ale nepáči sa mi. Nebolo nad Zanussi. To bola "oni" práčka.
taká je aj táto čo mám....ked cíti v bubne jemnejšie prádlo nevyžmýka tak ako mám predvolené....ale vodu nevypustí...len potom musím opakovať žmýkanie...ale moderným typom s množstvom elektronicky sa asi nevyhneme
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Katy a R Pozri príspevok
Anička, ja vravím, že žiadna terajšia pračka nemá na starú Tatramatku

23 rokov ... na všetko bola dobrá, voľakedy sme plienky každý deň vyvárali, ale aj botasky sa oprali .....
to zvládne aj 15 ročná whirlpoolka
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Dav Pozri príspevok
Ako by som ... nepravidelná preprava osôb do 8 osôb, nie taxi, či ako je to v živnostenskom zákone: bez taxametra, nepýta si každý príjmový doklad, zamestnanci na dohody, hlavne do 2013...
Netvrdím, že je to bez nákladov, ale korigovateľný zisk, nižšie náklady oproti taxislužbe, tým pádom nižšie ceny pre zákazníkov, zberné miesta priamo na autobusových zastávkach... dobrá konkurencia pre taxikárov...
ja to až takto nevidím....ja len tak štandardne....preprava opatrovateliek do At je tiež dobrý kšeft.....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Katy a R Pozri príspevok
Anička, ja vravím, že žiadna terajšia pračka nemá na starú Tatramatku

23 rokov ... na všetko bola dobrá, voľakedy sme plienky každý deň vyvárali, ale aj botasky sa oprali .....
nemá..... mojej mamy, tiež takto dajako dlho fungovala a nikdy nevidela calgoooon.....
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Pozeram Zamenu manzeliek. No, horor!!!!Total humusak
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

arizona Pozri príspevok
Pozeram Zamenu manzeliek. No, horor!!!!Total humusak
toto ja nemóžem...ja len ked náhodou upútavka tak... a to ukazovali nejakých Bučkových..či ako to je tiež nejaké psycho
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pavol54 Pozri príspevok
kúp si romo kombi aj pri tej môžeš stáť
Ja mám mini romo a za hodinu mám všetko opraté. Medzitým plácham( ručne) a žmýkam - momentálne ručne jak debil. Ale za hodinu a pol mám všetko popraté, vypláchané, vyžmýkané, povešané a uprataná kúpelňa. Pritom ušetrená voda a vynaložená vlastná energia. ( v rámci odtučňovania )
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Katy a R Pozri príspevok
Anička, ja vravím, že žiadna terajšia pračka nemá na starú Tatramatku

23 rokov ... na všetko bola dobrá, voľakedy sme plienky každý deň vyvárali, ale aj botasky sa oprali .....
Ja som Zanusku kupovala v 1975-6, Už som na nej právala plienky druhého syna a vydržala vyše 20 rokov, aj tenisky prala, aj koberce, kedykoľvek som chcela, zastavila som, doplnila, ak som chcela, aj som prgoram zmenila, stačilo nastaviť na istú polohu a vedela som, že odtiaľ sa bude diať to a hento. Teraz mám Elektrolux menších rozmerov, tiež som spokojná. Mladí malú takú, tak mi dali, zväčša nosím z chalupy sem oprať. Zanuska stojí a čaká na vyhodenie. Ktovie, či ju ešte neoprášim, ale tečie, asi nie.
1 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

wagner Pozri príspevok
Ja mám mini romo a za hodinu mám všetko opraté. Medzitým plácham( ručne) a žmýkam - momentálne ručne jak debil. Ale za hodinu a pol mám všetko popraté, vypláchané, vyžmýkané, povešané a uprataná kúpelňa. Pritom ušetrená voda a vynaložená vlastná energia. ( v rámci odtučňovania )
Mini romo som mala ako prvú, to bolo rýchle pranie a v jednej vode.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

wagner Pozri príspevok
Ja mám mini romo a za hodinu mám všetko opraté. Medzitým plácham( ručne) a žmýkam - momentálne ručne jak debil. Ale za hodinu a pol mám všetko popraté, vypláchané, vyžmýkané, povešané a uprataná kúpelňa. Pritom ušetrená voda a vynaložená vlastná energia. ( v rámci odtučňovania )
a čisté, nie ako po automatickej pračke
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Niekde máme takú tému, kde sa pricapujú takéko "preklepy" ale nenašla som, tak pridám aj tu:
ktotú značku pneumatik
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
vulxy Pozri príspevok
robko dnes zachranil vychod ....bol v junajted stejts v centrale jues stílu rokovat....som len zvedavy za 5 rokov ked sa podrobnosti dostanu na svetlo co vsetko nas to stalo...
....eeeee.........

Tu ide trochu aj o iné ......

Keby ukrajinec došiel miesto amíka do KE ....?
Ajajááááááj ......že koľkí by prišli o zamestnanie ???...že tých 60 - 80 % ....???
Nie sranda ....
Ale to ani nie je ešte až tak podstatné ...
Pre Úniu je ukrajinec nebezpečný tým , že skoro všetko by v podstate vyrábal doma ...
Slovensko by slúžilo len ako ten tranzit na Západ ....

Ficko dostal úlohu , zrazil opätky a hajde do Pittsburghu ..
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...my sme mali kedysi dolu v suterene takú veľkú práčovňu, práčka ako pol kuchyne, nostalgicky spomínam na tie krásne soboty, keď som sa tam zavrela a do hodinky mala popraté z celého týždňa, vedľa v sušiarni povešané, kávu som popritom pila a pokecala so susedou, čo išla prať po mne...kde sú tie časy?..vedela som všetko, čo sa v dedine šuchlo, ani z domu som nemusela vyjsť...semotamo sused doniesol vínko, hrable a aj okolo baraku sa poupratovalo...dnes?..achjaj!..ešteže sa nájomníci nepomenili, ale už neviem žiadne klebety!...ale čochvíľka bude teplo, susedy sa vylodia na lavičky a zas bude svet krásny a veselý!..som spokojná aj s mojou virpúlkou, len nech jej zdravíčko slúži, lebo fčul treba na pampersky,nyje na novú práčku!..
..fajn večer vám..
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
pavol54 Pozri príspevok
a čisté, nie ako po automatickej pračke
..

..no, podľa toho, ako sa o tú automatku staráš, také máš prádlo!..moje je krásne, biela je biela!..
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

bože ked bude do rána takto snežiť tak konec....ale možno dám 26.3. ešte nejaký ten šmyk na ručnej

inak zažala som vianočný stromček....ved čo je 25...ked kuknem von oknom tak čistý dezember
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

lujza.j Pozri príspevok
toto ja nemóžem...ja len ked náhodou upútavka tak... a to ukazovali nejakých Bučkových..či ako to je tiež nejaké psycho
Ja telku pozeram strasne malo, to si radsej pustim film na PC.

Teraz som zapla ako kulisu,ovladac mam daleko, tak reku pozriem.

Ale totalny debil Aj moje tyzdnove cicky maju vacsie IQ
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

To s tým snehom myslíte vážne? Lebo u mňa nesnehuje, teda aspoň zatiaľ nie. Ale lopata je pri dverách pripravená, keby náhodou ...
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

wagner Pozri príspevok
To s tým snehom myslíte vážne? Lebo u mňa nesnehuje, teda aspoň zatiaľ nie. Ale lopata je pri dverách pripravená, keby náhodou ...
sneh nemame,ale taka kosa ako na vrchole zimy,este ani v byte tak chladno nebolo
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať