Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Páči sa mi tá téma- mám inteligentné dieťa...., len sa Vás chcem opýtať je tu niekto taký,koho dieťa nieje inteligentné??? Však tie naše sú najkrajšie, najmúdrejšie, naj, naj, naj...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pavol54 Pozri príspevok
u nás máme takú krčmu, jedna sa dušovala že to tam chytila na stoličke keď si bola dať pivo, sme si ju potom doberali že mala nosiť nohavičky.
Ja mám takú kolegyňu, ona chodí robiť kšefty, v sukničke a bez nohavičiek a dáva si nohu cez nohu ked jedná s klientom- má výhodu oproti mne...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pavol54 Pozri príspevok
AKO deti sme milovali medvedie labky, zaujímavé čerstvo upečené neboli také dobré ako pár dní odležané
moja babka vždy robila medvedie tľapky- úplne že špica, TOP- a najviac som miloval ich zapíjať s kakafkom...,mňamky...
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja mám takú kolegyňu, ona chodí robiť kšefty, v sukničke a bez nohavičiek a dáva si nohu cez nohu ked jedná s klientom- má výhodu oproti mne...
Ved nedaj si trencle a ideš..........uz nieco vymysliš,ze preco budes potrebovat gate stáhnuť.........
0 0
tom_i tom_i

tom_i je offline (nepripojený) tom_i

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Páči sa mi tá téma- mám inteligentné dieťa...., len sa Vás chcem opýtať je tu niekto taký,koho dieťa nieje inteligentné??? Však tie naše sú najkrajšie, najmúdrejšie, naj, naj, naj...
máme máme hlavne keď decku zavolám po jeho 12 hodinovej ceste busom po európe, ono mobil vypnutý a keď si ho konečne zapne tak je ešte urazené že čo furt otravujem, šak keby sa niečo stalo tak policajti zavolajú ach jaj
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..posielam popoludňajšiu čokoládku,alebo nesku, alebo čajík, čo chcete-si navarte!..ide o ten oddych!..vonku úplne krásny jarný deň, snehová fučavica, any šarkana neny hodno vyhnať von,aj keď on by sa túlal,snoril,však sme tam dnes už boli 5x,ale furt je na tej lúke čosik nové...
..pohodu vám prajem..
3 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja mám takú kolegyňu, ona chodí robiť kšefty, v sukničke a bez nohavičiek a dáva si nohu cez nohu ked jedná s klientom- má výhodu oproti mne...
aj bonus poskytuje za uzavretú zmluvu? inak som zistil že je dobré rušiť staršie zmluvy, (pred mesiacom som zrušil aj hp aj zp, a hneď som dostal ponuku som ušetril 100 a keby som si nenechal spraviť optimal tak ušetrím viac) že by som tej mojej poisťováčke povedal že v budúcnosti mením pracovné podmienky pri uzatvráraní zmluvy?
Naposledy upravil pavol54 : 26.03.13 at 17:45
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j Pozri príspevok
Ved nedaj si trencle a ideš..........uz nieco vymysliš,ze preco budes potrebovat gate stáhnuť.........
Ako že by si zobral miletička nohavice, tam sa zips sám rozopína
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pavol54 Pozri príspevok
aj bonus poskytuje za uzavretú zmluvu?
Mysliš ako..... ze nejaku chorobu popri tom bonuse
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pavol54 Pozri príspevok
Ako že by si zobral miletička nohavice, tam sa zips sám rozopína
Chlapci ja som vedela ze sa nejako vynájdete .....napriklad
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j Pozri príspevok
Mysliš ako..... ze nejaku chorobu popri tom bonuse
Nie však také osoby by nemali mať nič choré (teraz v tomto počasí maximálne rôzne cesty)
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j Pozri príspevok
Chlapci ja som vedela ze sa nejako vynájdete .....napriklad
pri takejto gradujúcej debate mi jedna kamarátka hneď dá odpoveď" a sme zase doma"
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j Pozri príspevok
Ved nedaj si trencle a ideš..........uz nieco vymysliš,ze preco budes potrebovat gate stáhnuť.........
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač Pozri príspevok
Ten čo stojí vpredu alebo je vzadu, ?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...ako je tu dietno dnes večer!..žiadne horalky, klobásky,ani len kožka zo slanyny tu nevisí!..to je výsledok tých diet,budú tu len samé krásne štíhle baby, len ja jediná horalková...nevadí,tak aspoň topeničku s cesnakom vám posielam a pomarančový čajík...
1 0
Kitty49 Kitty49

Kitty49 je offline (nepripojený) Kitty49

Porazí ma.Nevestu donutili v decembri podpisať zmenu PP na dobu určitú,31-ho končí ale..... môže dalej robiť na dohodu ,to znamená minimálne 2 krát týždenne dvanástky a každý deň 8 hod lebo je tolko roboty .Pýtam sa tak je robota alebo nie je.?om z toho smutná,že takto s ludmi vy.......ú
0 0
lojko lojko

lojko je offline (nepripojený) lojko

Kitty49 Pozri príspevok
Porazí ma.Nevestu donutili v decembri podpisať zmenu PP na dobu určitú,31-ho končí ale..... môže dalej robiť na dohodu ,to znamená minimálne 2 krát týždenne dvanástky a každý deň 8 hod lebo je tolko roboty .Pýtam sa tak je robota alebo nie je.?om z toho smutná,že takto s ludmi vy.......ú
,,od smiechu niekto pribera iny chudne ale od roboty ???
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Neviem, ale dať si na 2 Ibalginy pivečko, to nebol moc dobrý nápad zrovna...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Neviem, ale dať si na 2 Ibalginy pivečko, to nebol moc dobrý nápad zrovna...
Chyba ...a veľká ........

Už som Ti svojho času spomenul , že bez 1/2 deci ( cca 1- 5 ) to nemá patričný efekt ....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

buchač Pozri príspevok
Chyba ...a veľká ........

Už som Ti svojho času spomenul , že bez 1/2 deci ( cca 1- 5 ) to nemá patričný efekt ....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať