Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
...teraz si žiletkou režem žily .... stačí aj nožík
...potom sa pôjdem streliť ... použi jatočnú, tú devinu si aspoň čistú zoberiem
...a keď sa netrafím , tak si mašľu uviažem ... ak zle uviažeš, na internete nájdeš návod
.
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

misoft Pozri príspevok
.
Aby nakoniec nepovedal to, čo jeden, čo sa išiel obesiť a zlomil sa pod ním konár a zlomil si nohu. Pre šalené obešene še ešči zabijem.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
He .....

Môj bývalý profak zažil .....

Vo Vysokých Tatrách bol lyžovať...na Skalnatom si zlomil nohu ...
Horská služba dala prvú pomoc a poďme dole na lehátku do doliny na lanovke ...
Lanovka vtedy vypovedala službu , lano sa urvalo ...
Samozrejme , že lanovka voľným ale miernym pádom padala ( lano trochu predsa len brzdilo )...
Lehátko dobilo zopár ľudí ...
Z Tatranskej ho viezla sanitka , ktorá sa pre Popradom do šancu vydrbala ...
Chlap mal v zebe zlata jak albánec v klenotníctve ...

Že profesorovi pravidelne a často drbalo ( statočne ) , je asi jasná vec...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...len tak:
383416_460692907295371_553019795_n.jpg  
5 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

potesi kazdy den bez neprijemnosti a k tomu podvecerna kava pri pozerani vedomostnych a zabavnych sutazi /Riskuj milion,Duel,5 proti 5-6/-6 je moderator
a dnes potesila sprava ze potraviny by nemali tak prudko stupat,lebo uroda svetovych producentov je lepsia nez boli prognozy.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a niečo z rehotiek face:

Zamilovaná žena píše svojmu miláčikovi SMSku: "Ak spíš, pošli mi tvoje sny. Ak sa smeješ, pošli mi tvoj úsvev. Ak plačeš, pošli mi tvoje slzy." Romantický miláčik jej odpísal: "Práve serem. Mám ti niečo poslať?"

0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...veľmi zaujímavé...a priamo z prvej ruky povolenie na stavbu..

http://www.mojevideo.sk/video/1672d/..._stavbach.html
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Potešil ma tento mail.
551713_3429541189034_1196759686_n.jpeg  
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Melnick Pozri príspevok
Potešil ma tento mail.
Potešil,?veď sa kľudne môže stať, že tých 6 mesiacov nevydrží.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Héééééj - kočky! BACHA!

Žena nikdy nevie, čo chce,
ale otravuje dovtedy,
dokiaľ to nedosiahne!
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

misoft Pozri príspevok
Héééééj - kočky! BACHA!

Žena nikdy nevie, čo chce,
ale otravuje dovtedy,
dokiaľ to nedosiahne!
Duški a to si niekde čítal, alebo nejak inak si k tomu...?
1 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
misoft Pozri príspevok
Héééééj - kočky! BACHA!

Žena nikdy nevie, čo chce,
ale otravuje dovtedy,
dokiaľ to nedosiahne!
Pľuha hnusná, dokonca až dva razy do roka!!!!!

Naposledy upravil Melnick : 02.10.12 at 20:38
551713_3429541189034_1196759686_n.jpeg  
0 0
lapejko lapejko

lapejko je offline (nepripojený) lapejko

živnostník remeselník
18ročný syn sa zdul a kvôli frajerke nekomunikuje s nami, rodičmi, 7ročný syn doniesol v žiackej vygumovanú dieru cez tri strany a poznámku, že nepočúva a bije deti /dostal od ženy, ja som ho iba vyhnal spať.../, 94ročná spolubývajúca babka už tri týždne padá a obíja sa ako hruška, včera si zlomila nohu, už je na chirurgii zajtra ju operujú...ja som ráno cúval rodinným MPV za bytovku a zrušil som 2,5m stlp na volejbalovú sieť...spojler sa vrátil naspäť ale kufor mierne stlačený a piate dvere nezamknem... večer som dorazil domov, 3x buchol najväčším gumovým kladivom a už fungujú, dokonca to ani nevidno a stľp sme už tiež privarili... no nepotešilo by Vás to?!
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

lapejko Pozri príspevok
18ročný syn sa zdul a kvôli frajerke nekomunikuje s nami, rodičmi, 7ročný syn doniesol v žiackej vygumovanú dieru cez tri strany a poznámku, že nepočúva a bije deti /dostal od ženy, ja som ho iba vyhnal spať.../, 94ročná spolubývajúca babka už tri týždne padá a obíja sa ako hruška, včera si zlomila nohu, už je na chirurgii zajtra ju operujú...ja som ráno cúval rodinným MPV za bytovku a zrušil som 2,5m stlp na volejbalovú sieť...spojler sa vrátil naspäť ale kufor mierne stlačený a piate dvere nezamknem... večer som dorazil domov, 3x buchol najväčším gumovým kladivom a už fungujú, dokonca to ani nevidno a stľp sme už tiež privarili... no nepotešilo by Vás to?!
Veď život je aj o tom, či?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stretnú sa dvaja starí známi a jeden z nich je super nahodený. Nový oblek, kravata, drahý kabát, topánky a kufrík z krokodíla. Ten druhý sa ho pýta:
- Asi sa ti dobre darí, keď si chodíš taký vyobliekaný.
- Ale vieš, otvoril som si taký malý butik.
- Héj, a s čím?
- Normálka, so šperhákom. :


2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

lapejko Pozri príspevok
18ročný syn sa zdul a kvôli frajerke nekomunikuje s nami, rodičmi, 7ročný syn doniesol v žiackej vygumovanú dieru cez tri strany a poznámku, že nepočúva a bije deti /dostal od ženy, ja som ho iba vyhnal spať.../, 94ročná spolubývajúca babka už tri týždne padá a obíja sa ako hruška, včera si zlomila nohu, už je na chirurgii zajtra ju operujú...ja som ráno cúval rodinným MPV za bytovku a zrušil som 2,5m stlp na volejbalovú sieť...spojler sa vrátil naspäť ale kufor mierne stlačený a piate dvere nezamknem... večer som dorazil domov, 3x buchol najväčším gumovým kladivom a už fungujú, dokonca to ani nevidno a stľp sme už tiež privarili... no nepotešilo by Vás to?!
fúha, chcelo by to si spraviť nejakú terapeutickú radosť, lebo toto je na šľak traf
ale asi gumovým kladivom tiež niečo na druhom aute vymlátim....zacúvanie do lampy nechcem byť škodoradostná , ale ked chlap do niečoho zacúva, alebo si nejak inak "vykrášli" svojeho tátoša, tak.....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lapejko Pozri príspevok
18ročný syn sa zdul a kvôli frajerke nekomunikuje s nami, rodičmi, 7ročný syn doniesol v žiackej vygumovanú dieru cez tri strany a poznámku, že nepočúva a bije deti /dostal od ženy, ja som ho iba vyhnal spať.../, 94ročná spolubývajúca babka už tri týždne padá a obíja sa ako hruška, včera si zlomila nohu, už je na chirurgii zajtra ju operujú...ja som ráno cúval rodinným MPV za bytovku a zrušil som 2,5m stlp na volejbalovú sieť...spojler sa vrátil naspäť ale kufor mierne stlačený a piate dvere nezamknem... večer som dorazil domov, 3x buchol najväčším gumovým kladivom a už fungujú, dokonca to ani nevidno a stľp sme už tiež privarili... no nepotešilo by Vás to?!
..

..no, dvakrát som toto prečítala, ale veru na druhýkrát bol môj rehot taký výrazný, že decko vyliezlo z nory, že či náhodou nepristáli mimozemšťania, keď tak rehotám!..až na tú obitú babku máš vlastne život krásne veselý...

(teda, nyje žeby som bola škodoradostná, ale úžasne si to opísal..no, nemožem za mňa, zabi ma..
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Chlapík kuká na verejných záchodoch na suseda a pýta sa:
"Prečo máš na vtákovi vytetované WY?"
"Vieš, moje dievča sa volá Wendy, no a keď sa mi postaví, zistí, že tam je vlastne vytetované celé jej meno. WENDY."
Na druhý deň ide chlapík zase na záchod, kukne vedľa seba a tam černoch, ktorý tam má tiež vytetované WY.
"Hej, tvoje dievča sa volá Wendy, že?"
"Prečo myslíš?"
"Pretože tam máš vytetované WY, a keď sa ti postaví, budeš tam mať WENDY, nie?"
"Nie. Keď sa mi postaví, tak tam mám WELCOME TO JAMAICA AND HAPPY HOLIDAY."
1 0
lapejko lapejko

lapejko je offline (nepripojený) lapejko

živnostník remeselník
je to v pohode, veď čo nás nezabije...a práve sme dopili s manželkou orahovicu s dovolenky...do toho doliezol "samostatný" synátor pýtať týždenný príspevok na autobus a iné...takže načo sa trápiť s blbosťami?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať