Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Jaj pepsi, robíš mi chute, hrášku mám ešte dosť v mrazáku, urobím aj ja, ale zajtra. Dnes som maková. Elán do upratovania bol taký silný, že som si natiahla sval pod lopatkou, tak mi treba. Teraz budem upratovať pomocou ukazováka, hovorím tomu domáci manažment, ale nemám na výber. Okná až v apríli.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
...špeciálne pre Luí-tarhoňa s hráškom je už hotová..to je dietne, absolútne, aj zdravé...mäško sa ešte dusí...
Pepsi ako vieeeessss,ze milujem tarhonu.....mnam.....v nedelu sa nažeriem u mojej milovanej maminky...aj tabletky si na travenie zoberiem....lebo to telo nezvladne.....aj keby som sa mala pogrcat.....pečene maso natlacim ......a pondelok hop- šup zase na chvilku sacky nech ich miniem....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

A to ze ja som slubotechna podla Standa.....ja ked som sa s Pepsi dohodla...sadla som jednu sobotu do vóza a dofrčala som.....ja + pes.....
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
A to ze ja som slubotechna podla Standa.....ja ked som sa s Pepsi dohodla...sadla som jednu sobotu do vóza a dofrčala som.....ja + pes.....
No vidíš...k pepsi dofrčíš a na mňa kašleš..., len chlapa pošleš a teba nikde...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
No vidíš...k pepsi dofrčíš a na mňa kašleš..., len chlapa pošleš a teba nikde...
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Objednavala som si cez jeden eshop mobilny telefon.Slubili, ze v pondelok bude najneskor u mna,dokonca mali aj reklamy na svojej stranke.
V pondelok okolo obeda kontrolujem stav objednavky, stale sa spracovava... Tak som tam volala,pracovnicka mi oznamila, ze sa minuli a musia cakat na dalsiu dodavku.Hlavna vec, ze klamali, ze ho maju skladom.
Tak som si zohnala v inom eshope, na druhy den rano som ho mala doma.
Hned v pondelok som im napisala mail, ze nakolko mi nevedia dodat tovar v slubenom termine, ze rusim objednavku. Chcela som im usetrit cas a vydaje za kuriera...Ani mi len neodpovedali.

Dnes pred obedom prisiel kurier, ze ma pre mna telefon. A ja uz moju novu hracku z ineho obchodu mam druhy den doma

Tak som po prvy krat v zivote neprebrala zasielku. Fakt nechapem, ci to urobili na truc,alebo z akeho dovodu.
Taketo firmy zboznujem! Klamu zakaznikov, ze tovar maju skladom, lakaju na rychle dodanie,co nemozu splnit a nakoniec odignoruju strornovanie a tovar veselo poslu...
5 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

arizona Pozri príspevok
Objednavala som si cez jeden eshop mobilny telefon.Slubili, ze v pondelok bude najneskor u mna,dokonca mali aj reklamy na svojej stranke.
V pondelok okolo obeda kontrolujem stav objednavky, stale sa spracovava... Tak som tam volala,pracovnicka mi oznamila, ze sa minuli a musia cakat na dalsiu dodavku.Hlavna vec, ze klamali, ze ho maju skladom.
Tak som si zohnala v inom eshope, na druhy den rano som ho mala doma.
Hned v pondelok som im napisala mail, ze nakolko mi nevedia dodat tovar v slubenom termine, ze rusim objednavku. Chcela som im usetrit cas a vydaje za kuriera...Ani mi len neodpovedali.

Dnes pred obedom prisiel kurier, ze ma pre mna telefon. A ja uz moju novu hracku z ineho obchodu mam druhy den doma

Tak som po prvy krat v zivote neprebrala zasielku. Fakt nechapem, ci to urobili na truc,alebo z akeho dovodu.
Taketo firmy zboznujem! Klamu zakaznikov, ze tovar maju skladom, lakaju na rychle dodanie,co nemozu splnit a nakoniec odignoruju strornovanie a tovar veselo poslu...
Ak má firma na stránke zverejnený zoznam nepreberačov zásielok, kontroluj si, či ťa do neho nezaradili.
4 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Llívia Pozri príspevok
Ak má firma na stránke zverejnený zoznam nepreberačov zásielok, kontroluj si, či ťa do neho nezaradili.
Pozerala som, ale taky zoznam tam nemaju.
Ale som si vsimla, ze tam maju napisane, ze ak tovar nebudu moct dorucit, ze mi zavolaju,alebo oznamia mailom. Ani to neurobili.
Ale nevadi, nabuduce ani od nich objednavat nebudem.Nastvali ma
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Stanislav 1975 Pozri príspevok
hruštičku už moc nepijem- kukučka mi za to nadáva, že najvačší alkáč na porade... a za želanie thnx...
A začo si ju vymenil? Len sa veľmi nechváľ, isto sú tu aj väčší od teba. Takí, čo pijú sami, tí sa nepochvália.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

vsak aj v pesnicke sa spieva ze nepi vodu,voda ti je len na skodu-kto pije sam je osamely?
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Veronika, všetko je v rukách Pána- večer si dám pár zdravasov a otčenášov a uvidíme, či niečo vybavím...
stando, u nás v KE celý deň sňah sypalo... neviem, či ťa to poteší...
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona


8 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

tak to je ozaj trefné..
1 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

6 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

odpadnem s tých nenormálne kvalitných TV novín....na "M".....
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

aj ja som mala zapnutú, ale išlo mi to mimo uší nejako, a telka zrazu vypla sa sama od seba, asi ani tá nemohla počúvať tie drísty
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

ja mám telku v obývačke a robotujem v kancli, sú to susediace miestnosti ak muž pozerá telkevízor, tak ja to tu počujem. zvyknem to ignorovať a vypnúť uši ale dnes sa mi volačo dostalo do uší. hlavne to že poslanci môžu popíjať?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

IVanka, a čo je to ten telkevízor?
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

zle si ináč ma opísala. telkevízor tak nadávam môjmu televízoru, keď tam hlúposti ukazuje
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...Váš sused má psa?..
a vy neviete, či si sused splnil svoju povinnosť a nahlásil psa do evidencie na obecnom úrade?
Poradíme vám!..
Kontaktujte obecný úrad, kde pracovníčky úradu preveria,či si sused splnil svoju povinnosť.
číslo telefónu xxxxxxxx
email xxxxxxxxx..

..tak ma škoro šlahlo, po prečítaní tohoto oznamu v obecnom klebetníku!..
a došlahlo ma, že som sa dozvedela, že vládny audit v obci, ktorého cieľom a účelom bolo získanie uistenia,či verejné prostriedky, poskytnuté obci boli v súlade s ich účelovým určením a stanovenými podmienkami- závažnosť nedostatkov- nízka....tykokos, čím podplatili toho audítora?..lebo nemožné, nemožné, aby u nás audit prešiel tak hladko!..čomukoľvek som ochotná uveriť-ale tomuto nie!...
..nevadí, ja nie som dôležitá,ale mišo bude mať do rána fest štikafku,lebo takto verejne ojedrklamať svoju dedinu-to si bárskto nedovolí!..
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať