Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

...pepsi....hen čo som pre teba našla kúpaliská v lone snehu
http://magazin.atlas.sk/styl/foto-na...ka/811199.html
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

noemi-ke Pozri príspevok
Som Alayi kolegyňa z práce. Požiadala ma, aby som tu napísala,že kôli tomu, že požiadala o vymazanie citovaných komentárov,urážok na svoju osobu, bola vylúčená Chobotom z porady. tak vám všetkým normálnym poraďákom želá veľa pekných chvíľ a ostatným prílev zdravého rozumu,.
no ale toto!!! co si to ten zly, zly moderator dovolil? ... chudatko nase, kazdemu len dobre chcelo ... prispevky a komentare len pochvalne a bez ironie pisalo ... nikdy neurazalo (a ak sa aj nahodou stalo, tak po reakcii vymazalo)
4 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ja neviem, alaya je síce troška svojská a párkrát sme mali aj "vášnivú" debatu- ale neviem, zasa na vylúčenie asi nebola zrelá- zas nejak zle extra nerobila-síce bola svojská,tvrdá , troška tvrdohlavá povaha, ale nemyslím si,že by až tak ubližila porade, aby bola vylúčená-každý máme svoju povahu - ja by som ju vrátil spať, nezabila nikoho...-ale to je len moj názor, iní to možno vidia inak...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

teším sa ako malé decko...konečne sa mi ušli čižmy po ktorých roky túžim....v tedy boli za 6 000.-sk
http://www.outletfashion.sk/index2.p...mart&Itemid=60
2 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
teším sa ako malé decko...konečne sa mi ušli čižmy po ktorých roky túžim....v tedy boli za 6 000.-sk
http://www.outletfashion.sk/index2.p...mart&Itemid=60
čo boli odmeny?
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

lujza.j Pozri príspevok
...ešte ma nasrrrr......lo.....že už začali rozprávať /čakala som kedy začnú/ako pre dlhú zimu bude všetko drahé, teda plodiny čo sa sadia a ostatok s tým súvisiaci ....to už má akú logiku....prečo by malo byť... ved úroda môže byť super len všetko bude neskôr....či sa mýlim ...furt nám tu len mastiť do hlavy, aby sme len platili a platili....do pekla som vytočená.....
Ťa poteším http://www.shmu.sk/sk/?page=1741#x86 a nie že sa pôjdeš rovno spáliť na slniečku
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

hubatá Pozri príspevok
Došla som k takémuto záveru po vypočutí si rozhovoru s našim premiérom, ako sa v roku 2014 odrazíme od dna ..........
Asi zabudol že na tom pomyslenom dne je ešte 5 metrov bahna. Tak teraz neviem, či už v tom bahne je, alebo si myslí že ho niekto odtiaľ vytiahne.. Kedysi nám tiež tvrdili že už sa odrážame od dna , ale ten odraz od dna trval desať rokov
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
čo boli odmeny?
...aký to frk....
no možno boli, ale nie u spodiny....a spodina sa takéto veci nedozvie....iní si vedia rozdať aj silno, silno na tajňáša...keby platil starý prastarý zákon...tak mala by som istú v októbri .....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

wagner Pozri príspevok
Ťa poteším http://www.shmu.sk/sk/?page=1741#x86 a nie že sa pôjdeš rovno spáliť na slniečku
bože kosti by sa zišlo ohriať ani nehovor.....a dobitie bateriek slniečkom
nemám uprataný balkán..... to už len bol nápad kŕmiť vtáčiky v zime.....také "Sarajevo" čo tam spravili konec japonec...
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Neviem ako u vás, ale ku nám už asi konečne dorazila jar.. Teplomer ukazuje 15, občas aj slniečko nesmelo vykukne.. Ja som dnes odvážne vytiahla jarné háby, zimné putovali do skríň. A už ich nevytiahnem ani keby čo bolo..
4 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Žabinka Pozri príspevok
Neviem ako u vás, ale ku nám už asi konečne dorazila jar.. Teplomer ukazuje 15, občas aj slniečko nesmelo vykukne.. Ja som dnes odvážne vytiahla jarné háby, zimné putovali do skríň. A už ich nevytiahnem ani keby čo bolo..
tiež mám tento zámer.......včera som sa zamýšľala, že dokedy budem nosiť ten spacák /bunda "po zem"/ako je fajn, len už som z nej unavená
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Žabinka Pozri príspevok
Neviem ako u vás, ale ku nám už asi konečne dorazila jar.. Teplomer ukazuje 15, občas aj slniečko nesmelo vykukne.. Ja som dnes odvážne vytiahla jarné háby, zimné putovali do skríň. A už ich nevytiahnem ani keby čo bolo..
Zvolencania nam ukradli jar a my tu na vychode mame zas len mrznut
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Východniari, vydržte.. Budem na vás myslieť v jarnej bundičke..
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

wagner Pozri príspevok
Asi zabudol že na tom pomyslenom dne je ešte 5 metrov bahna. Tak teraz neviem, či už v tom bahne je, alebo si myslí že ho niekto odtiaľ vytiahne.. Kedysi nám tiež tvrdili že už sa odrážame od dna , ale ten odraz od dna trval desať rokov
už si videla niekoho kto sa ponára do bažín aby sa ešte aj odrážal aj poklade na striebornom jazere sa santer v sračkách utopil a mohol sa snažiť vynoriť koľko len chcel tak aj my sme tak. okrem niekoľkých pár výnimiek(aj tu medzi nami) tí dokážu plávať aj v sračkách nielen v kalných vodách, proti všetkým zákonom.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pavol54 Pozri príspevok
už si videla niekoho kto sa ponára do bažín aby sa ešte aj odrážal aj poklade na striebornom jazere sa santer v sračkách utopil a mohol sa snažiť vynoriť koľko len chcel tak aj my sme tak. okrem niekoľkých pár výnimiek(aj tu medzi nami) tí dokážu plávať aj v sračkách nielen v kalných vodách, proti všetkým zákonom.
sanader?
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Žabinka Pozri príspevok
Neviem ako u vás, ale ku nám už asi konečne dorazila jar.. Teplomer ukazuje 15, občas aj slniečko nesmelo vykukne.. Ja som dnes odvážne vytiahla jarné háby, zimné putovali do skríň. A už ich nevytiahnem ani keby čo bolo..
kurňa, u nás 4,8
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

trisestri Pozri príspevok
Zvolencania nam ukradli jar a my tu na vychode mame zas len mrznut
šak 90% je tam bez roboty - môžete mať zimu. stred a západ to za vás potiahne
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

srska Pozri príspevok
šak 90% je tam bez roboty - môžete mať zimu. stred a západ to za vás potiahne
asi tazko 90 %,tie percenta to su vasi blavacky kamosi osadnici,lebo biely na vas makaju ci na zapadnom slovensku ci v zahranici,lebo vy blavaci ste zasity po uradoch, manazmentoch,ustrednych organov verejnej spravy,nadaciach a neviem kde este-este tu vidim aj podvodnikov zo zbierkami co maju znacky ba-my vychodniari mame robit na celu europueste aj Cyprus zachranovat
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

PROBÍHÁ INSTALACE JARA…. ███████████████░ ░░░░░░░░░░░░
Průběh instalace:
44% …instalace neúspěšná. Chyba 404: roční období nebylo pro vaše území
nalezeno. Roční období, které hledáte, mohlo být smazáno, přejmenováno
nebo je dočasně nedostupné. Opakujte pokus později, nebo zkuste Floridu
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

pozeram videoarchiv stv a 5proti 5 tam nie je
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať