Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

trisestri Pozri príspevok
asi tazko 90 %,tie percenta to su vasi blavacky kamosi osadnici,lebo biely na vas makaju ci na zapadnom slovensku ci v zahranici,lebo vy blavaci ste zasity po uradoch, manazmentoch,ustrednych organov verejnej spravy,nadaciach a neviem kde este-este tu vidim aj podvodnikov zo zbierkami co maju znacky ba-my vychodniari mame robit na celu europueste aj Cyprus zachranovat
nóó - 5o% na úradoch sú určite prindziši z východu a stredu. vy robíte tak v júes stíííl aj to love miznú inam

len nechápem tú sporiteľňu pred sviatkami, že tak nabila na východe tie bankomaty - žeby pre lopkárov?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

srska
len nechápem tú sporiteľňu pred sviatkami, že tak nabila na východe tie bankomaty - žeby pre lopkárov?
Ani nie - na lopkárov ani nemysleli. Oni uvažovali "ekonomicky" - naplníme bankomaty - a 6 týždňov máme pokoj (miesto toho majú 13 bankomatov v zadku a bez €uráčov).
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

misoft Pozri príspevok
Ani nie - na lopkárov ani nemysleli. Oni uvažovali "ekonomicky" - naplníme bankomaty - a 6 týždňov máme pokoj (miesto toho majú 13 bankomatov v zadku a bez €uráčov).
za čias owesny-straka by tak ekonomicky nerozmýšľali
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska Pozri príspevok
nóó - 5o% na úradoch sú určite prindziši z východu a stredu. vy robíte tak v júes stíííl aj to love miznú inam

len nechápem tú sporiteľňu pred sviatkami, že tak nabila na východe tie bankomaty - žeby pre lopkárov?
logiku to má...predpokladám, že poisťovne to cvaknú....teda my....nejako ticho o tom....hlavne, že K. Hajdu je najväčšia poisťovacia podvodníčka....
je to nejaký začarovaný kruh
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j Pozri príspevok
logiku to má...predpokladám, že poisťovne to cvaknú....teda my....nejako ticho o tom....hlavne, že K. Hajdu je najväčšia poisťovacia podvodníčka....
je to nejaký začarovaný kruh
nemáš voľné miesto v daňovej kobre?
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

srska Pozri príspevok
nóó - 5o% na úradoch sú určite prindziši z východu a stredu. vy robíte tak v júes stíííl aj to love miznú inam

len nechápem tú sporiteľňu pred sviatkami, že tak nabila na východe tie bankomaty - žeby pre lopkárov?
nuz najviac love aj tak mizne v blave,nuz a nepoznam blavaka co by bol niekde inde ako na urade,v statnej sprave,mediach-mozno tam robia aj bvyxchodnare,lebo viacej uradov jak blavakov,nuz nerobia iba v uss stell,stavaju vam mesto,robia vo volsvagene a tie peniaze maju natrieskane v bankomatoch, s toho co si zarobia po svetevy chcete plat na urade,ale peniaze nosite do viedne
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

trisestri Pozri príspevok
nuz najviac love aj tak mizne v blave,nuz a nepoznam blavaka co by bol niekde inde ako na urade,v statnej sprave,mediach-mozno tam robia aj bvyxchodnare,lebo viacej uradov jak blavakov,nuz nerobia iba v uss stell,stavaju vam mesto,robia vo volsvagene a tie peniaze maju natrieskane v bankomatoch, s toho co si zarobia po svetevy chcete plat na urade,ale peniaze nosite do viedne
to si mi pripomenul(a), že by som mal ísť načapovať
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

trisestri Pozri príspevok
ale peniaze nosite do viedne
...ja né, tam netrafím...max do Pandášu a Hainburgu.......ale ked mi zdochne práčka, budem musieť nastaviť garminna a vyraziť....takže máš vlastne pravdu
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska Pozri príspevok
nemáš voľné miesto v daňovej kobre?
..tam sú určite iné tlačenky....nie ja mám úplne skromné nenápadné miestečko, kde to plánujem došušniť do dôchodku....aj by som už išla....a ty nemáš niečo zaujímavé pre mna žiadosť dám hned
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

srska Pozri príspevok
nóó - 5o% na úradoch sú určite prindziši z východu a stredu. vy robíte tak v júes stíííl aj to love miznú inam

len nechápem tú sporiteľňu pred sviatkami, že tak nabila na východe tie bankomaty - žeby pre lopkárov?
za 1,6 mil € sa tam mohol zamontovať aj zamestnanec banky okrem sbskára a mohlo byť viac, čo sa tí policajti motali tam kde nemali byť veď diaľničná polícia je na to kontrolovala na diaľnici a nie kdesi na sídlisku. A naviac to ešte roztočila skôr ako sa stačili všetci zdekovať za hranice.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
..tam sú určite iné tlačenky....nie ja mám úplne skromné nenápadné miestečko, kde to plánujem došušniť do dôchodku....aj by som už išla....a ty nemáš niečo zaujímavé pre mna žiadosť dám hned
podľa mňa je lujza, tá hovorkyňa policajného zboru P.Hrášková...



a mne tu 4 roky rozpráva rozprávky ako ona robí ne rentgene...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
logiku to má...predpokladám, že poisťovne to cvaknú....teda my....nejako ticho o tom....hlavne, že K. Hajdu je najväčšia poisťovacia podvodníčka....
je to nejaký začarovaný kruh
no, najvačšia určite nie, možno že sa len dala nahovoriť od frajera aby im urobila službičku,nakolko mala na to, auto ako stvorené( mercedes ),predpokladám,že sa jej nič nestane a možno aj obvinenie stiahnu proti nej, uvidíme...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

trisestri Pozri príspevok
Zvolencania nam ukradli jar a my tu na vychode mame zas len mrznut
Nepovie sa Zvolenčania- ale bryndziari...
Žabinka, prepáč...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
noemi-ke Pozri príspevok
Som Alayi kolegyňa z práce. Požiadala ma, aby som tu napísala,že kôli tomu, že požiadala o vymazanie citovaných komentárov,urážok na svoju osobu, bola vylúčená Chobotom z porady. tak vám všetkým normálnym poraďákom želá veľa pekných chvíľ a ostatným prílev zdravého rozumu,.
buchač Pozri príspevok
...že detto ....
...noemi-ke , že neužitočné ???
Nad tým " hodnotením " sa len jeden pousmeje ...

Veď keď normálnym želá/š veľa pekných chvíľ a ostatným prílev zdravého rozumu ???

Normálnych je tu málo ...každý sme svojim spôsobom " iný " , čiže ten ostatný ..
Takže Alayia je teraz v ktorej kategórii ....a Ty noemi-ke, Ty sa do ktorej radíš ...???

Vy dve ( jedna ) ste normálne , alebo tá druhá kategória - že , ostatné ( iné )...???
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

sak dockajte Flasikova vas da tam do laty
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

tu budem presne o týždeň- Závidíte že ??? Idem s Jurajovým Kuckovým otcom...,teším sa jak malý chlapec...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

noemi-ke Pozri príspevok
Som Alayi kolegyňa z práce. Požiadala ma, aby som tu napísala,že kôli tomu, že požiadala o vymazanie citovaných komentárov,urážok na svoju osobu, bola vylúčená Chobotom z porady. tak vám všetkým normálnym poraďákom želá veľa pekných chvíľ a ostatným prílev zdravého rozumu,.
Po mesiaci sa môže vrátiť, tak nech nerobí okolo toho zase takú vedu. Na odstrel je tu podľa mňa ešte zo pár ľudí. Takže nič sa nedeje a môže to spraviť tak, ako to robia niektorí. Vyhodia ich dverami, vrátia sa oknom pod iným nickom.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
podľa mňa je lujza, tá hovorkyňa policajného zboru P.Hrášková...



a mne tu 4 roky rozpráva rozprávky ako ona robí ne rentgene...
ne ja som Skajka
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
no, najvačšia určite nie, možno že sa len dala nahovoriť od frajera aby im urobila službičku,nakolko mala na to, auto ako stvorené( mercedes ),predpokladám,že sa jej nič nestane a možno aj obvinenie stiahnu proti nej, uvidíme...
myslím, že nemusela o tom, ani vedieť...prvý článok je aj tak prístupný likvidátor.....jedného som poznala....tá prístupnosť mu potom prerástla cez hlavu a hups....raz nôžky, alebo nôžka zlomená už nepamatám počet
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať