Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
brunca1 brunca1

brunca1 je offline (nepripojený) brunca1

to je moj sukromny PC a kedze nemam firemny, som tu na zivnost
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

ten sponzor asi poctivo k peniazom neprisiel ak ich tak lahko vyhadzuje na taku hlupost takejto osobe http://www.cas.sk/clanok/247749/kleo...obnu-robu.html
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

brunca1 Pozri príspevok
to je moj sukromny PC a kedze nemam firemny, som tu na zivnost
no ja som si asi mýlne myslel, že stále vypĺňaš vo firme skladové karty
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

trisestri Pozri príspevok
ten sponzor asi poctivo k peniazom neprisiel ak ich tak lahko vyhadzuje na taku hlupost takejto osobe http://www.cas.sk/clanok/247749/kleo...obnu-robu.html
na mieste martina by som počkal do pôrodu a zainvestoval do testu dna
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

...toto by som zažalovala....nehorazne.....podat niekolko tr.oznameni....
PC sukromy....a pripojenie na net koho že?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
...toto by som zažalovala....nehorazne.....podat niekolko tr.oznameni....
PC sukromy....a pripojenie na net koho že?
možno to bol nejaký ohrdnutý milenec, vtedy by som toto skratové konanie celkom chápal...
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

1 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

trisestri Pozri príspevok
ten sponzor asi poctivo k peniazom neprisiel ak ich tak lahko vyhadzuje na taku hlupost takejto osobe http://www.cas.sk/clanok/247749/kleo...obnu-robu.html
Tak ten biely kôň ten ma dostal, sponzorovať túto slávnosť sa rozhodol určite z recesie, už tam chýba iba celebrita Janko zo Sihly ako sobášiaci starosta.
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

trisestri Pozri príspevok
ten sponzor asi poctivo k peniazom neprisiel ak ich tak lahko vyhadzuje na taku hlupost takejto osobe http://www.cas.sk/clanok/247749/kleo...obnu-robu.html
Možno si chce uplatniť právo prvej noci.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
brunca1 Pozri príspevok
Ahojte, poradte, ako mam predychat situaciu, ze moj kolega sa mi nabural do pocitaca a cital si vsetku moju sukromnu postu vratane mailov, skype kde som si pisala aj o nom s inymi kolegami ..... som zdrvena a este mi to povedal do tvare . Nikdy som take nieco nepocula za 35 rokov co pracujem a povazujem to za totalne chrapunstvo.
čo je chrapúnstvo, že ti to povedal do tváre? to by si bola radšej, keby o tom hovoril s kolegami poza tvoj chrbát?
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Inak počúvam, v rádiu reklama že rakytník aká úžasná rastlina a koľko C vit. v jednej bobuľke a ešte čo ja viem čo.. antoxidanty. Čakám, prihodia inštrukcie, že aké nároky má ten zázrak na pestovanie a k tomu prihodia adres, kde kúpiš sadenice. A oni, že .. žiadajte vo svojej lekárni. Splostá leklama. Len bordel a plytvanie propagujú.
1 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

bettylou Pozri príspevok
Inak počúvam, v rádiu reklama že rakytník aká úžasná rastlina a koľko C vit. v jednej bobuľke a ešte čo ja viem čo.. antoxidanty. Čakám, prihodia inštrukcie, že aké nároky má ten zázrak na pestovanie a k tomu prihodia adres, kde kúpiš sadenice. A oni, že .. žiadajte vo svojej lekárni. Splostá leklama. Len bordel a plytvanie propagujú.
Rusi z rakytníka pripravovali konzervy pre kozmonautov. Pred 30 timi rokmi rástli dosť veľké stromy aj v B. Bystrici. Potrebuješ samca a samicu, ja som sadila vlani a z 30 cm mi to vyrástlo na dva metre a ešte aj na šírku 2m, tak to musím presádzať. Mám to od " paloo poraďáka". Surové je to hnusné, ale sirup, džem, zavarené celkom dobré, je to stepná rastlina, nie je maznavá.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Já vím, mám ich tiež doma na záhrade, ale omrazené mi chutia aj surové. hoď ten recept na kozmonautskú konzervu, narobíme zásoby.
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

bettylou Pozri príspevok
Já vím, mám ich tiež doma na záhrade, ale omrazené mi chutia aj surové. hoď ten recept na kozmonautskú konzervu, narobíme zásoby.
- možno postačí .. http://www.google.com/url?sa=t&rct=j...1Z25Z8MvU0R6uA
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
srska Pozri príspevok
na mieste martina by som počkal do pôrodu a zainvestoval do testu dna
...hm ....
Niečo na spôsob :

V kupé vlaku sedí chlapík .
Oproti sa usadila neskutočná škrata s dvoma deckami.
Deti čistá mama ...
Chlapík nadväzuje konverzáciu :
" ...jééj pani , že aké rozkošné dvojčatá "..
Ženská odvetí :
"..čooo ?...aké dvojčatá ???...čo nevidíte ten rozdiel , že jedno je staršie od druhého o dobrých pár rokov ????.."
Chlapík :
" Čoby nie , videl a aj všimol .....len som sa rovno nechcel opýtať , že čo za debila na Vás dva krát vyliezol !!!! "
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
brunca1 Pozri príspevok
Ahojte, poradte, ako mam predychat situaciu, ze moj kolega sa mi nabural do pocitaca a cital si vsetku moju sukromnu postu vratane mailov, skype kde som si pisala aj o nom s inymi kolegami ..... som zdrvena a este mi to povedal do tvare . Nikdy som take nieco nepocula za 35 rokov co pracujem a povazujem to za totalne chrapunstvo.
..

..ja by som bola zdrvená zo mňa, že o kolegovi píšem s inými kolegami...čo máš proti nemu, to si mu mohla povedať do tváre!..či?..myslím, že ste jeden ako druhý...a ak tvoju poštu nerozšíril medzi ostatnými, buď rada, mohla si sa hanbou prepadnúť pred celým kolektívom-a aj on...za to, že snorí, kde nemá...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...som konečne doma,dnes teda úmor deň!..ale obed som mala "zo sáčku", ako naša luí, len iného zloženia...mám nikotínový dlh, o káve ešte snívam, lebo sa varí voda,ale som vytešená, lebo štoplík má chodítko!..dobre som kúpila, a o dosť lacnejšie,lebo moja kamarátka povedala, že "spravím ti cenu, ako tebe"..joj,som vytešená, už si predstavujem tie velikánske okále, čo vnúčik vyočí na takú krásnu zábavu!..takže -nič ma nebolí, nesejeduje, je mi fajn!..
..dúfam, že aj vám...
2 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

pepsi, jaká si rýchla, minule som ti chcela napísať aby si nekupovala, že ten tvoj milovaný pestovaný vnúčik z perinky rovno vyskočí aj s valaškou a začne hneď odzemkom, no vraj sa už ani perinky nepoužívajú, tak neviem...prajem veľa radosti
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

draggon Pozri príspevok
A pamätáte si kto ho propagoval ??????????????????
Ten mikrobus? či? lebo ja som ich nechal stáť pred dverami ako jehovistov keď mi za zazvonili že sa chcú porozprávať. teraz sa už môžu rozprávať ani si veľmi nebudú skákať do reči.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
kukučka Pozri príspevok
pepsi, jaká si rýchla, minule som ti chcela napísať aby si nekupovala, že ten tvoj milovaný pestovaný vnúčik z perinky rovno vyskočí aj s valaškou a začne hneď odzemkom, no vraj sa už ani perinky nepoužívajú, tak neviem...prajem veľa radosti
..

..kukuč, no veď vnúčik si perinky dáko moc neužil,do normálnej sa nezmestil dva týždne po narodení,tak aby mu z nej netrčali nožičky, museli sme kúpiť takú meter krát meter!..a valašku nyje, ale hokejku už má, takú mini, lebo aj mikinu s 38-čkou už má..to bude Palo Demitra, nyje Ďurko Jánošíkovie!..
..no , chodítko využije,ja som ho tiež využívala pri hadoch, keď som nechcela, aby liezli tam, kam nemajú..len dúfam, že to to chodítko vydrží...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať