Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja som bola dnes po "pár" týždňoch upratovať /naposledy sobota pred šibačkou/ mákla som si 6h, lebo pani ak neprídem tomu moc nedá....potom som si zdriemla ...teraz periem a niečo ešte doma...zajtra idem už nakomplet vytrepať izbu...netrieť steny nejakým mazľavým mydlom....a pondelok mám dovču tak budem malovať....a potom už to budem mať pripravené na pokládku podlahy....tú som kúpila v stredu....skrine v garáži...tak dúfam, že to už tento rok konečne bude hotovo.....

moje decko bolo včera na koncerte Beyoncé maximálne spokojná ...... vytešená, hotová.....
1 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
zajtra ideme kuknúť motokros v Seni,
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j


takúto by som možno aj "osedlala"
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

A čo nenecháš niečo aj pánovi bytnému? Príde na hotové?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kukučka Pozri príspevok
A čo nenecháš niečo aj pánovi bytnému? Príde na hotové?
no vieš ako to je .....to čo si sama...to mám garantované....chlapi majú furt s niečim problém a niekedy dosť zavadzajúa ja som teraz v takej nejakej divnej "nálade",tak uvidím ako budem pokračovať dalej vo výnove bytu...a to ešte neviem ako vyzerajú tie skrine v garáži...tam kapala voda s auta...na karton na ktorom boli uskladnené
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ja osobne nenávidím motorkárov- viac nenávidím už asi len Mikloša a Sulíka...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja osobne nenávidím motorkárov- viac nenávidím už asi len Mikloša a Sulíka...
aj ja...šlak ma ide z nich trafiť.... chodci a motorkári ....neriadené strely v premávke....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
aj ja...šlak ma ide z nich trafiť.... chodci a motorkári ....neriadené strely v premávke....
chodci mi nevadia, ale 85% motorkárov sú samovrahovia...- u nás na ceste je 40-tka a lietajú tu 110- a potom že čo sú tu už 3 kríže...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j Pozri príspevok
aj ja...šlak ma ide z nich trafiť.... chodci a motorkári ....neriadené strely v premávke....
a bicyklisti?
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j Pozri príspevok
aj ja...šlak ma ide z nich trafiť.... chodci a motorkári ....neriadené strely v premávke....
luj, bol som na rožňavskej - to gt je celkom bomba
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska Pozri príspevok
a bicyklisti?
ježiši...na tých som zabudla....magori
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

srska Pozri príspevok
a bicyklisti?
Hlavne na snehu...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
chodci mi nevadia, ale 85% motorkárov sú samovrahovia...- u nás na ceste je 40-tka a lietajú tu 110- a potom že čo sú tu už 3 kríže...
mne velmi...skáču do cesty ..cez prechod chodia ako na špacírke...to čo má byť....mňa rodičia učili cez prechod a cestu rýchlo....
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

lujza.j Pozri príspevok
mne velmi...skáču do cesty ..cez prechod chodia ako na špacírke...to čo má byť....mňa rodičia učili cez prechod a cestu rýchlo....
Otec hovorieva, že na dedine sú to husi, ženy a kravy, čo nevedia, kade sa chodí. A ináč, dnešná mládež : snehu 20 cm bez posypu, a decká bez obzretia rovno cez cestu...
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Nemám auto, nemám motorku....cesty tisícky rokov patrili peším, čo sa nafukujete?
A zas budú! Zas ma nezjedzte...
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

motorkárov volám DDO-čkári - skratka pre dobrovoľných darcov orgánov

minule ma jeden taký samovrah obiehal, prefngol okolo mňa až ma myklo, ja som išla 80 -85 on musel ísť min. 130
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Dav Pozri príspevok
Otec hovorieva, že na dedine sú to husi, ženy a kravy, čo nevedia, kade sa chodí. A ináč, dnešná mládež : snehu 20 cm bez posypu, a decká bez obzretia rovno cez cestu...
...plus kapucňa na hlave a mobil ( slúchadlá ) pri uchu ...
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

buchač Pozri príspevok
...plus kapucňa na hlave a mobil ( slúchadlá ) pri uchu ...
alebo v uchu
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Ivana Š Pozri príspevok
motorkárov volám DDO-čkári - skratka pre dobrovoľných darcov orgánov
Keď sa šofér tlačí na prechod, alebo nebezpečne predbieha, tak sa ho pýtam kde sa ponáhľa, do stĺpa a či na strom?
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Dav Pozri príspevok
Otec hovorieva, že na dedine sú to husi, ženy a kravy, čo nevedia, kade sa chodí. A ináč, dnešná mládež : snehu 20 cm bez posypu, a decká bez obzretia rovno cez cestu...
To musí byť dedina, kde sa ešte husi a kravy chovajú. U nás nie a väčšina žien ide na aute a babky používajú bycikel.Pešo chodím iba ja a ako vodič, viem kade sa má chodiť. A tí čo kravy chovajú tak nechodia pásť-nie je kde. Alebo sú na paši od jari do jesene. Povedz otcovi, nech si zmodernizuje názor, že sa svet zmenil
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať