Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
no ved chápeš nyje?
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

lujza.j Pozri príspevok
toto pri priniesli na rezanie plávačky

musím urobiť na niečom tréning...aby som nebola bez prstov...
uz som sa davno tak dobre nezasmial....vdaka
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

vulxy Pozri príspevok
uz som sa davno tak dobre nezasmial....vdaka
čo je zase smiešne....zlá píla či čo
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

pila dobra ale tazka jak svina,ako chces rovno s nou rezat ved to neudrzis....akoze da sa ale treba prax....trhat to nebude a keby aj tak to rez resp.otoc na tu stranu ktoru neni vidno....a pozor na prsteky ,kotucovka je dost nebezpecna....
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

lujza.j Pozri príspevok
čo je zase smiešne....zlá píla či čo
vlastne to mi je smisne ze ja osobne mam kotucovu,dekopirku stolovu aj pasovu a posledne co by ma napadlo rezat to kotucovou
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

vulxy Pozri príspevok
pila dobra ale tazka jak svina,ako chces rovno s nou rezat ved to neudrzis....akoze da sa ale treba prax....trhat to nebude a keby aj tak to rez resp.otoc na tu stranu ktoru neni vidno....a pozor na prsteky ,kotucovka je dost nebezpecna....
ved ja ked som ju zbadala tak hned som sa zľakla...že sa jej bojím.....ale že táto je lepšia....ale aj ťažká ako píšeš.....čiže rezať dole hlavou?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Neviete, pepsina je nahnevaná na nás ???
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

lujza.j Pozri príspevok
ved ja ked som ju zbadala tak hned som sa zľakla...že sa jej bojím.....ale že táto je lepšia....ale aj ťažká ako píšeš.....čiže rezať dole hlavou?
v podstate kotucopvka vytrhava zo spodu ....takze normalne xhihtom hore rezat ale vzhladom na to ze sa ti to bude v ruke mykat tak asi aj zvrchu povytrhava ale uvidis....na kotucovke plati ze treba razny rez ziadne otalanie sa proste potlacis a uvidis.....da sa ale som ti radil dekopirku lacnu z Teska
....alebo si pozicat ved to ma skoro kazdy doma...taky co to uz robil prereze aj s pindurom ale kotucovka nie je naj idealnejsia
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

vulxy Pozri príspevok
v podstate kotucopvka vytrhava zo spodu ....takze normalne xhihtom hore rezat ale vzhladom na to ze sa ti to bude v ruke mykat tak asi aj zvrchu povytrhava ale uvidis....na kotucovke plati ze treba razny rez ziadne otalanie sa proste potlacis a uvidis.....da sa ale som ti radil dekopirku lacnu z Teska
....alebo si pozicat ved to ma skoro kazdy doma...taky co to uz robil prereze aj s pindurom ale kotucovka nie je naj idealnejsia
ved takú mi priniesli...ale vymenili za túto...
no nič zajtra niečo popílim a uvidím.....
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

jasne skus ,len pozor na prsteky....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j Pozri príspevok
No vidíš a "takúto výbušku" doniesol domov chlapec asi piatak a pýtal sa "Táto jak se táhle výbuška odpaluje?" V tom momente bol celý motostrelecký pluk na nohách (a chýbalo dalších 5 kusov) Vyšetrovaním sa zistilo že som tam bol ako pyrotechnik
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j Pozri príspevok
ved ja ked som ju zbadala tak hned som sa zľakla...že sa jej bojím.....ale že táto je lepšia....ale aj ťažká ako píšeš.....čiže rezať dole hlavou?
doska dole hlavou nie ty inak pri podlahovke je to v princípe jedno či budú nejaké výlomky pretože je to vždy schované pod lištou na kraji. nezabudni že rady sa musia dávať posunuté aspoň o pol metra od predošlého.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

vulxy Pozri príspevok
vlastne to mi je smisne ze ja osobne mam kotucovu,dekopirku stolovu aj pasovu a posledne co by ma napadlo rezat to kotucovou
Či kotúčová, či pásová, píla je píla. Najlepšia ručná. Pomaly ďalej zájdeš. Aspoň ako laik. Nič proti šikulákom ako je lujza.j.
Aj pás sa vie uvoľniť. Kolegovi zasiahol tvár. Teda kolegovi, človeku z vedenia podniku. Mladý.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

korela Pozri príspevok
Či kotúčová, či pásová, píla je píla. Najlepšia ručná. Pomaly ďalej zájdeš. Aspoň ako laik. Nič proti šikulákom ako je lujza.j.
Aj pás sa vie uvoľniť. Kolegovi zasiahol tvár. Teda kolegovi, človeku z vedenia podniku. Mladý.
rezačky
1 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Misoft, myslíš toho "traktoristu"?
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Včera sme mali v poštovej schránke žltý lístok - oznámenie o uložení OLZ na pošte na manželove meno. Odosielateľ: Budapešť! Keďže žiadnych príbuzných, priateľov ani nepriateľov v Pešti nemáme a naposledy sme tam boli pred pár rokmi s deťmi v Tropicáriu pozrieť žraloky a raje, prekvapilo nás to. Jedine, že by boli žrebovali vstupenky a vyhrali sme nejakého malého žraločíka, ktorého za tie roky trošku vypiplali a teraz nám ho posielajú?

Muž sa chcel na to vykašľať, ale dnes mal cestu okolo pošty, tak mu to nedalo a zistil, že to nie je žiadny list, ale balíček. Teta na pošte mu povedala, že sú tam buď nejaké vzorky alebo šaty, že takých zásielok im už prišlo niekoľko... On na to, že on si nijaké šaty neobjednával , o vzorky nemá záujem a zásielku nech vrátia tam, odkiaľ prišla, podpísal odmietnutie a dovi-dopo...

Stretli ste sa už s niečím takým? Predpokladám, že po prevzatí by nasledovala nejaká ďalšia nevyžiadaná zásielka sprevádzaná s faktúrami na horibilné sumičky...
Naposledy upravil Oliwa : 24.04.13 at 08:27
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Este nie,ale dik za info.....uz tie mrchy podvodnicke idu na to " medzikontinentalne".....*urvy besne...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Velmi, velmi smutné- ludia sú strašné hyeny- chudáci dedkovia a babky...
http://www.youtube.com/watch?feature...=_o6nq-_Y7aY#!
0 0
Anik Anik

Anik je offline (nepripojený) Anik

aj komentár je úsmevný
http://www.topky.sk/cl/13/1343110/Da...ave-nohavicky-
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať