Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Mňa naštvalo to, že v nedeľu k nám prišla návšteva s chorými deťmi /mali zapálené priedušky/, a od utorka majú moji synovia chytené priedušky!!!!! To už tí ľudia nemajú žiadny charakter???
0 0
nadinka207 nadinka207

nadinka207 je offline (nepripojený) nadinka207

zdenka preco rodicia chodia niekam s tak chorymi detmi,TO NEVEDIA ZE Z PRIEDUSIEK TO IDE LAHKO NA PLUCA?
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

potešilo....plávačka položená....pílilo sa mi výborne...prsty všetky....decko sa viac bálo píly ako ja.....prišiel dcérin kamarát...aby pomohol prísť nato ako zacvakávat jednu radu do druhej...lebo to ostávalo také vypružené...
7 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j Pozri príspevok
potešilo....plávačka položená....pílilo sa mi výborne...prsty všetky....decko sa viac bálo píly ako ja.....prišiel dcérin kamarát...aby pomohol prísť nato ako zacvakávat jednu radu do druhej...lebo to ostávalo také vypružené...

http://www.youtube.com/watch?feature...v=3GyW7bgOjtk#!

http://www.youtube.com/watch?feature...&v=0qDNQgRg930
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Potešilo a prekvapilo ma, boli sme na večeru v "záhradnej reštaurácii" a viete čo podávali ako špecialitu podniku, moja starká to volala posúch, keď piekla chlieb, tak zvyšky cesta z koryta nám vyvaľkala na lokšu, upiekla a natrela masťou. Tak to isté som mala v at a piekli to štyri staré babky a starý chlap im to vyvaľkúval. Bol to taký starý dom, ešte aj kľučky boli mosadzné a mali rovnaký tvar ako u starkej nič vynovené..... hodinový návrat do minulosti.
7 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

to druhé video som si pozrela....podla toho som to ....ale že ako treba riadne zacvaknúť prvú radu k druhej....nato sa muselo prísť až v reále.....
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pmajap Pozri príspevok
Potešilo a prekvapilo ma, boli sme na večeru v "záhradnej reštaurácii" a viete čo podávali ako špecialitu podniku, moja starká to volala posúch, keď piekla chlieb, tak zvyšky cesta z koryta nám vyvaľkala na lokšu, upiekla a natrela masťou. Tak to isté som mala v at a piekli to štyri staré babky a starý chlap im to vyvaľkúval. Bol to taký starý dom, ešte aj kľučky boli mosadzné a mali rovnaký tvar ako u starkej nič vynovené..... hodinový návrat do minulosti.
daj typ
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

lujza.j Pozri príspevok
to druhé video som si pozrela....podla toho som to ....ale že ako treba riadne zacvaknúť prvú radu k druhej....nato sa muselo prísť až v reále.....
tesiiiim...dufam ze si nezabudla na krajoch aspon 1,5 cm volu...
1 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

srska Pozri príspevok
daj typ
http://www.langenlois.at/gemeinde/aktuelles.html
Trochu mimo námestia ako sú banky a oproti je pekáreň a pri nej z prava.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

vulxy Pozri príspevok
tesiiiim...dufam ze si nezabudla na krajoch aspon 1,5 cm volu...
dakujém, nie nezabudla...čo popri potom potešilo bolo, že to vyšlo na parketu tak, že som nemusela píliť parketu po dlžke...to by sa zle pílilo...jednu som tak musela...decko nevedelo kedy kam ruky prehodiť, lebo ona pri pílení pridržiavala...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pmajap Pozri príspevok
http://www.langenlois.at/gemeinde/aktuelles.html
Trochu mimo námestia ako sú banky a oproti je pekáreň a pri nej z prava.
skoro konec sveta ale bližšie ako do bb
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

potesilo:uvaril som si moje prve tohtorocne lečo ,nechcem chvalit... ale vsetky organy sa mi od neho nasponovaly...myslel som usi,nos atd...
nepotesilo:zavolal mi kamarat ci som na chalupe ze sa zastavi....nevidely sme sa cca pol roka a... jasne ...tesim sa...po asi 3 minutach ze on uz pojde lebo ma vela roboty....a to je poslednu dobu bezne,kazdy sa furt ponahla....len nechapem naco sa sem trepal....mohly sme si za skype-ovat
2 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

vulxy Pozri príspevok
potesilo:uvaril som si moje prve tohtorocne lečo ,nechcem chvalit... ale vsetky organy sa mi od neho nasponovaly...myslel som usi,nos atd...
nepotesilo:zavolal mi kamarat ci som na chalupe ze sa zastavi....nevidely sme sa cca pol roka a... jasne ...tesim sa...po asi 3 minutach ze on uz pojde lebo ma vela roboty....a to je poslednu dobu bezne,kazdy sa furt ponahla....len nechapem naco sa sem trepal....mohly sme si za skype-ovat
keď si nič poriadne nenalial-prečo by zostával???
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

avalik Pozri príspevok
ved prave ... kopec ludi neberie pracu, lebo je pod ich uroven ... a potom sa cuduju, ze tu pracu robi niekto iny, napr. aj dochodca, ktory bol predtym na "vyssej urovni" ... ale aspon maju dovod na ohovaranie ... a svet ide dalej
Myslím, že sme tu hovorili o dôchodcoch, nie o nezamestnaných. Ale u mňa je to jedno. Ja by som v žiadnom prípade nebrala prácu pod moju úroveň. Ani ako dôchodca. A vôbec mi nejde o ohováranie, ale vážim si moje dosiahnuté vzdelanie.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

wagner veľmi silné tvrdenie, ja ho nezdielam....
2 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

wagner Pozri príspevok
Myslím, že sme tu hovorili o dôchodcoch, nie o nezamestnaných. Ale u mňa je to jedno. Ja by som v žiadnom prípade nebrala prácu pod moju úroveň. Ani ako dôchodca. A vôbec mi nejde o ohováranie, ale vážim si moje dosiahnuté vzdelanie.
Troška som Zdenka z tvojho postoja šokovaný- ked je človek dochodca,tak už je jedno či má 5 vysokých škol alebo iba základnú...
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ja nenesiem zodpovednosť za krv tohoto človeka, to je Vaša vec !!! ( Poncius Pilátus )
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

jozka56 Pozri príspevok
wagner veľmi silné tvrdenie, ja ho nezdielam....
Ale veď nemusíš, ja si nepotrpím na to, že musí každý so mnou súhlasiť. Za svojim tvrdením si stojím.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Troška som Zdenka z tvojho postoja šokovaný- ked je človek dochodca,tak už je jedno či má 5 vysokých škol alebo iba základnú...
Stanko, nešokuj sa, aby sa Ti niečo nestalo, To je Tvoj názor, ja Ti ho neberiem. Ale vôbec to nie je jedno, aj keď je dôchodca aké má vzdelanie. Nemienim tu rozoberať dôvody na môje presvedčenie, ale za svojim názorom si stojím.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Pointa je v tom, prečo musí dôchodca pracovať. Či musí zobrať prácu, ktorá nezodpovedá jeho vzdelaniu je na jeho vlastnom uvážení...Ide o peniaze, či potrebuje alebo nie. O tom sa všetko točí. Toto moje konštatovanie a tvrdenie platí nielen pre dôchodcov.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať