Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Stanislav 1975 Pozri príspevok
NEHÁDAJTE SA !!! lebo dostanete po ušiskách !


Stanko ja iba koštatujem, hádka je o niečom inom, alebo chceeeeš?
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

srska a kedy budeš dedko??????
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

jozka56 Pozri príspevok
Stanko ja iba koštatujem, hádka je o niečom inom, alebo chceeeeš?
Dneska som bol sklamaný troška- nevidel som Michala Davida na Zoške ,trepeme sa tam a preplnené všetko, a ja že si dám pečeného vola...,nebolo kde zaparkovať...tak som to strihol cez babu do Stupavy k Lojzimu Hlinovi na farmu...
3 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Počula som, že má byť na Zoške, ale žily mi to netrhalo. Bola som rada, že dnes bolo veľmi pekne a mohla som byť na chatičke...mne to stačí
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

jozka56 Pozri príspevok
srska a kedy budeš dedko??????
poznáš tu detskú hru - zima, zima, teplo, teplo? ak áno, tak už je skoro horúco - cca 2 týždne. dnes som posledný raz "klimatizoval" slávnostnú cohibu
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

jozka56 Pozri príspevok
Počula som, že má byť na Zoške, ale žily mi to netrhalo. Bola som rada, že dnes bolo veľmi pekne a mohla som byť na chatičke...mne to stačí
Predsa len vol je vol a Michal David je Michal David- mne to troška žily trhalo..., ale aj u Lojziho bolo dobre- pohladkal som ovečky, somárika, prasiatko a kozenku ...
2 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Dneska som bol sklamaný troška- nevidel som Michala Davida na Zoške ,trepeme sa tam a preplnené všetko, a ja že si dám pečeného vola...,nebolo kde zaparkovať...tak som to strihol cez babu do Stupavy k Lojzimu Hlinovi na farmu...
Stanko, mam dojem ze smutno ti je hlavne za tym volom
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

avalik Pozri príspevok
Stanko, mam dojem ze smutno ti je hlavne za tym volom
ale aj za Michalom troška tiež-predsa len discopríbeh, jé jé jé...
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Stanislav 1975 Pozri príspevok
ale aj za Michalom troška tiež-predsa len discopríbeh, jé jé jé...
ten si mozes pustit kedy chces ... ale vola nepecu tak casto
1 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Predsa len vol je vol a Michal David je Michal David- mne to troška žily trhalo..., ale aj u Lojziho bolo dobre- pohladkal som ovečky, somárika, prasiatko a kozenku ...
a vidíš, s rodinkou ste sa vrátili k prírode...a Dávida si vypočuješ v nedeľu v superstááár
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

srska Pozri príspevok
poznáš tu detskú hru - zima, zima, teplo, teplo? ak áno, tak už je skoro horúco - cca 2 týždne. dnes som posledný raz "klimatizoval" slávnostnú cohibu
už si ich vyhúlil?
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

jozka56 Pozri príspevok
už si ich vyhúlil?
nie, 16 centimetrovú mám odloženú v humidore
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ja sa vrátim ešte k pracujúcim dôchodcom.
Každý nech si žije podľa seba a zbiera svoje životné skúsenosti.
Môj brat bol hyperaktívny od detstva. Jeden prišiel domov suchý, on po všetkých priekopách.
VŠ, dobré miesto finančne, postupoval bez knižky, jedno dieťa, manželstvo mimoriadne dobré podnes. Ale bez práce by nevedel žiť.
Za socíku sa zamestnal ešte po práci bez povolenia podniku, tak ako skončil v práci, išiel do druhého zamestnania, v odbore čo skončil, veľmi príjemná práca ešte aj s relaxom, ale veľmi zodpovedná. Nikto okrem najbližších to nevedel. Takto to tam ťahal min. po revolúciu, i ďalej. 30 rokov? Nikdy nemali stres z financií. Dovolenky, všetko. Rozdelené úlohy.
Ešte bol aj pripoistený od zamestnávateľa.
Je to človek, čo by doma nevedel hlivieť ani dnes.
Pred 10 rokmi chodil v lete kosiť uzavretý areál, kde líšky dávajú dobrú noc, aspoň bol na vzduchu, však za kosačkou kráčať nie je až tak náročné po rovine, vždy robil 2 zamestnania i keď skutočne nemusel, švagriná tiež dobré zaujímavé miesto.
Brat aj dnes robí, presunie sa autom do centra, niečo technicky pokontroluje, a ide domov na kvalitný a zdravý obed, plus záhrada. Polovičný úväzok.
Ich životný štýl a pravidelnosť v životospráve by im mohol závidieť takmer každý dôchodca.
Ešte som zabudla, že ráno rozvážal vnúča roky aj poobede na tréningy, uvidíme, či to mláďa dotiahne na vrcholového športovca. Zatiaľ to celkom ide.
Nepýtajte sa, koľko má rokov. Viac než dosť. Starší odo mňa takmer o 10. Kde môže, pomôže. Žiadna charita už teraz, ale adresne do rúk.
Proste život aký vedie ho baví. Cíti sa plnohodnotný a hlavne slobodný, lebo si stále môžu dovoliť čo chcú, od kultúry po reštaurácie, dovolenky, stretávky pravidelné zo strednej školy, partia min. 10 ľudí a tak. Žiadni domasedi.
Že som sa rozpísala práve o rodine, ale je to živý príklad.
4 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

srska Pozri príspevok
nie, 16 centimetrovú mám odloženú v humidore
Vlhkosť máš správne nastavenú???? ak nie, dobrá je aj chladnička...overené teda ak tých 16cm je cigára
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

mna by zaujimalo preco uz tak casto sa neponuka v stankoch ciganska pecienka ....neverim ze sa im minula surovinaskor pribudla...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

jozka56 Pozri príspevok
Vlhkosť máš správne nastavenú???? ak nie, dobrá je aj chladnička...overené teda ak tých 16cm je cigára
origoš kubánska cohiba - od septembra ju udržiavam v amatérskom "sáčkovom humidore"
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

V akých stánkoch??? u nás na trhu, keď je sezóna majú vždy cigánsku...a na rôznych podujatiach asi tiež, ja ju nejem, tak neviem
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

srska Pozri príspevok
origoš kubánska cohiba - od septembra ju udržiavam v amatérskom "sáčkovom humidore"
sáčkový je dobrý, ale hoď ho do chladničky ja, že máš drevený aj s meračom, nevadí, ani ja nemám ale poznám.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

vulxy Pozri príspevok
spravne si to vystihla "preco musi dochodca pracovat".......snad sa nudi ci ???...ja osobne s wagner aj suhlasim...kazdy ma nejaku uroven pod ktoru nechce ist....cela slovenska spolocnost mi pripada trosku divna...mas maly dochodok,hladujes... a v 80-ke nechces kopat kanaly....fuj ...hamba....kriminalnik jeden...preco sa nikdo nezamysli nad tym ze krizu nesposobily ludia ale politici.....kazdy len cumi co povie Fiko a to plati.....ved posledny ich pocin ako bojovat proti nezamestnanosti je ze urcily hranicu medzi bohatou rodinou a chudobnou rodinou....burzi sa musia zblaznit z tych zavratnych rastov...
A ako vieš, že krízu spustili politici? Aj svetoví politici? Mohli sa do toho dostať, ani nevedeli ako. Stačí zatrúbiť do sveta slovo kríza a opakovať ju ako mantru.
Všetko je to o úmysle.
Nechcela by som byť na mieste politikov v dnešnej dobe, nakoniec v ktorej aj, vždy sa niečo deje. Dnes ani nemajú rozhodujúcu moc. Sú pod tlakom ako my všetci.
Podľa mňa je kríza vyvolaná umelo.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

jozka56 Pozri príspevok
V akých stánkoch??? u nás na trhu, keď je sezóna majú vždy cigánsku...a na rôznych podujatiach asi tiež, ja ju nejem, tak neviem
no nedaj si
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať