Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

korela Pozri príspevok
A ako vieš, že krízu spustili politici? Aj svetoví politici? Mohli sa do toho dostať, ani nevedeli ako. Stačí zatrúbiť do sveta slovo kríza a opakovať ju ako mantru.
Všetko je to o úmysle.
Nechcela by som byť na mieste politikov v dnešnej dobe, nakoniec v ktorej aj, vždy sa niečo deje. Dnes ani nemajú rozhodujúcu moc. Sú pod tlakom ako my všetci.
Podľa mňa je kríza vyvolaná umelo.
tak veru. a makarónom je to jedno, tí majú tuším deficit 200 mld a somrujú o výnimku na zníženie deficitu pod 3%
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

srska Pozri príspevok
No vidíš, dávajú pri Dunajskej hrádzi, ale tam nechodím
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

korela Pozri príspevok
A ako vieš, že krízu spustili politici? Aj svetoví politici? Mohli sa do toho dostať, ani nevedeli ako. Stačí zatrúbiť do sveta slovo kríza a opakovať ju ako mantru.
Všetko je to o úmysle.
Nechcela by som byť na mieste politikov v dnešnej dobe, nakoniec v ktorej aj, vždy sa niečo deje. Dnes ani nemajú rozhodujúcu moc. Sú pod tlakom ako my všetci.
Podľa mňa je kríza vyvolaná umelo.
no ked ich drzia za gule, tak robia len to, co chcu ich mecenasi ... a rucia vlastnou hlavou
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ja som nemala na mysli iba našu politickú scénu. Celosvetovo. Je dnes problém vytvoriť akýkoľvek program? Snáď neveríte, že nie.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

korela
Ja som nemala na mysli iba našu politickú scénu. Celosvetovo. Je dnes problém vytvoriť akýkoľvek program? Snáď neveríte, že nie.
nie. jedným z príkladov je home credit
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska
jozka56 Pozri príspevok
srska a kedy budeš dedko??????
poznáš tu detskú hru - zima, zima, teplo, teplo? ak áno, tak už je skoro horúco - cca 2 týždne. dnes som posledný raz "klimatizoval" slávnostnú cohibu
..fuj to je smrad pri húlení...dúfam,že budeš čmudiť na balkone...u nás v chladnici v mikro sáčku tiež nejaká stará drieme
0 0
julysak julysak

julysak je offline (nepripojený) julysak

srska
korela Pozri príspevok
A ako vieš, že krízu spustili politici? Aj svetoví politici? Mohli sa do toho dostať, ani nevedeli ako. Stačí zatrúbiť do sveta slovo kríza a opakovať ju ako mantru.
Všetko je to o úmysle.
Nechcela by som byť na mieste politikov v dnešnej dobe, nakoniec v ktorej aj, vždy sa niečo deje. Dnes ani nemajú rozhodujúcu moc. Sú pod tlakom ako my všetci.
Podľa mňa je kríza vyvolaná umelo.
tak veru. a makarónom je to jedno, tí majú tuším deficit 200 mld a somrujú o výnimku na zníženie deficitu pod 3%
A ja že o " nad 3 % "
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j


toto...čo tu nová kaváreň a kafíća neni?
3 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Jupíííííííí!
Práčka je doma - opravená. Náklady 0€ (kua - mal som tušáka, tak som si pri kúpe aktivoval predĺženú záruku).
Moja 3/4 (po letefóne) ujúkala ako toto ono .....

6 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

julysak
srska
korela Pozri príspevok
A ako vieš, že krízu spustili politici? Aj svetoví politici? Mohli sa do toho dostať, ani nevedeli ako. Stačí zatrúbiť do sveta slovo kríza a opakovať ju ako mantru.
Všetko je to o úmysle.
Nechcela by som byť na mieste politikov v dnešnej dobe, nakoniec v ktorej aj, vždy sa niečo deje. Dnes ani nemajú rozhodujúcu moc. Sú pod tlakom ako my všetci.
Podľa mňa je kríza vyvolaná umelo.
tak veru. a makarónom je to jedno, tí majú tuším deficit 200 mld a somrujú o výnimku na zníženie deficitu pod 3%
A ja že o " nad 3 % "
páli ti to
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
lujza.j

toto...čo tu nová kaváreň a kafíća neni?
Už sa nedajú písať minipríspevky? Si naša záchrana Lui, tá kávička je výborná!!!!!
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nedajú! Lebo je to vedené ako "Beseda". Jedine pomocou ikonky niekoho "Citovať" a tak reagovať.
1 0
promont maja promont maja

promont maja je offline (nepripojený) promont maja

... sa mi slinky ... zbehli ...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

moje decko je ako chlap povie že príde za 1/2 h a už ich ubehlo niekoľko a decka nikde....vrrr
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ku kávičke aj ked by som si iné predstavila ......ale čo už...keby niekto...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft


Veď týmto by som si zapchal dieru v zube .
Toto je správne!
3 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Prišiel očakávaný preplatok za plyn - teda zatiaľ len vyúčtovanie, ale aj tak potešilóóó...
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No vydýš - bude aj na klobásu
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
misoft
Nedajú! Lebo je to vedené ako "Beseda". Jedine pomocou ikonky niekoho "Citovať" a tak reagovať.
No veru je to stále jednoduchšie a jednoduchšie....neviem či som polodebil, ale táto nová podoba a celý systém je na nič......ani 30 % zo starej Porady......asi tak :-(
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

nová doba, noví lidi

nová porada, nové kone
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať