Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Z toľkých klobás by Ti aj zle prišlo - za 428 evri...
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
srska
nová doba, noví lidi

nová porada, nové kone
Len aby sme nezačali erdžať jak kone, mohla sa stará prečistiť od vyriešených tém, zahodiť čo netreba, vyhodiť tie tisíce členov, ktorí tu neboli už roky a nič ani nikdy nenapísali a mohla frčať ďalej....všetci sme jej rozumeli....
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

terezamaria
srska
nová doba, noví lidi

nová porada, nové kone
Len aby sme nezačali erdžať jak kone, mohla sa stará prečistiť od vyriešených tém, zahodiť čo netreba, vyhodiť tie tisíce členov, ktorí tu neboli už roky a nič ani nikdy nenapísali a mohla frčať ďalej....všetci sme jej rozumeli....
mimo - chcem ti verejne poďakovať za obsiahly mail, ktorý som posunul pani srskovej a tá terazky aplikuje tvoje rady v praxi. veľké ďakujem.

poznámka: nové kone štvorkolesové :-)
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
srska
terezamaria
srska
nová doba, noví lidi

nová porada, nové kone
Len aby sme nezačali erdžať jak kone, mohla sa stará prečistiť od vyriešených tém, zahodiť čo netreba, vyhodiť tie tisíce členov, ktorí tu neboli už roky a nič ani nikdy nenapísali a mohla frčať ďalej....všetci sme jej rozumeli....
mimo - chcem ti verejne poďakovať za obsiahly mail, ktorý som posunul pani srskovej a tá terazky aplikuje tvoje rady v praxi. veľké ďakujem.

poznámka: nové kone štvorkolesové :-)
Naozaj nemáš za čo, pokiaľ budem vedieť a môcť vždy poradím, je to samozrejmé, nech pani srsková prezvoní, kľudne sa porozprávame, teda Teba nevylučujem :-)))
0 0
julysak julysak

julysak je offline (nepripojený) julysak

srska
julysak
srska
korela Pozri príspevok
A ako vieš, že krízu spustili politici? Aj svetoví politici? Mohli sa do toho dostať, ani nevedeli ako. Stačí zatrúbiť do sveta slovo kríza a opakovať ju ako mantru.
Všetko je to o úmysle.
Nechcela by som byť na mieste politikov v dnešnej dobe, nakoniec v ktorej aj, vždy sa niečo deje. Dnes ani nemajú rozhodujúcu moc. Sú pod tlakom ako my všetci.
Podľa mňa je kríza vyvolaná umelo.
tak veru. a makarónom je to jedno, tí majú tuším deficit 200 mld a somrujú o výnimku na zníženie deficitu pod 3%
A ja že o " nad 3 % "
páli ti to
Neboj. Mám skúsenosti aj s PO .
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

.....čo myslíte mám teraz takú vyhadzovaciu náladu.....pretváraním jednej izby sa nejako mení do určitej miery aj kuchyňa.....mám vyšmariť funkčnú mikrošku zakúpenú v roku cca. 1990-1991.....?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

čo to je mikroška?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

mikrovlnka...:-)
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
mikrovlnka...:-)
však viem, ale nepoužívam a keď nepoužívam tak "neviem" čo to je
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pavol54
lujza.j
mikrovlnka...:-)
však viem, ale nepoužívam a keď nepoužívam tak "neviem" čo to je
ježiši Palooo...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

lujza.j
.....čo myslíte mám teraz takú vyhadzovaciu náladu.....pretváraním jednej izby sa nejako mení do určitej miery aj kuchyňa.....mám vyšmariť funkčnú mikrošku zakúpenú v roku cca. 1990-1991.....?
Predaj za pár šupov. Niekto kúpi. Ja takto "odpredávam" to, čo sa mi už nehodí, alebo mám "dupľom". Ja mám potom pár € vo vačku, ten druhý zase za pár € starší, no funkčný spotrebič. Spokojnosť na oboch stranách. A neznečisťujem prostredie.
0 0
Lilka 1 Lilka 1

Lilka 1 je offline (nepripojený) Lilka 1

Neviete, či môžem ako návštevník Flóry voľne fotografovať?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ja neviem mne sa táto nová Porada vobec nepáči a ja tu pravdepodobne skončím- určite ma to tu nebude baviť- je to tu škaredé, neprehľadné-proste humusné- ja tu končím...
2 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Cha cha, ty, starý závislák? Pofrfleš, potrucuješ a vrátiš sa.
Ja slovenská dôchodkyňa si tu trápim mozgové závity a tebe sa nechce?
1 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Lilka 1
Neviete, či môžem ako návštevník Flóry voľne fotografovať?
Založ novú otázku a môžeme ju preposlať aj na Flóru nech sa vyjadria. Pod otázkou dole je systém na pozývanie odborníkov a zainteresované strany.
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

misoft
lujza.j
.....čo myslíte mám teraz takú vyhadzovaciu náladu.....pretváraním jednej izby sa nejako mení do určitej miery aj kuchyňa.....mám vyšmariť funkčnú mikrošku zakúpenú v roku cca. 1990-1991.....?
Predaj za pár šupov. Niekto kúpi. Ja takto "odpredávam" to, čo sa mi už nehodí, alebo mám "dupľom". Ja mám potom pár € vo vačku, ten druhý zase za pár € starší, no funkčný spotrebič. Spokojnosť na oboch stranách. A neznečisťujem prostredie.
ja mam tiez z roku 1990 za sialenych 11tis sk ....a furt mi funguje, sestre sa prave pokazila uz tretia za poslednych cca 10rokov....pravdepodobne vtedy este nemontovaly do nich kurvitka a do novych uz ano...
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
lujza.j
.....čo myslíte mám teraz takú vyhadzovaciu náladu.....pretváraním jednej izby sa nejako mení do určitej miery aj kuchyňa.....mám vyšmariť funkčnú mikrošku zakúpenú v roku cca. 1990-1991.....?
Lui áno, máš ju vyhodiť....teda môj názor, mikroška v žiadnom prípade nemá byť staršia ako 10 rokov, povedal mi to dlhoročný opravár mikrošiek....vraj skúška zvonku pri dvierkach s alobalom je blbosť, lebo tak to vždy písali, že pokiaľ alobal nič nerobí pri dvierkach z vonku, tak je to v pohode.....teraz je už oveľa vyššia ochrana, ako vtedy....:-)))
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

terezamaria
Lui áno, máš ju vyhodiť....teda môj názor, mikroška v žiadnom prípade nemá byť staršia ako 10 rokov, povedal mi to dlhoročný opravár mikrošiek....vraj skúška zvonku pri dvierkach s alobalom je blbosť, lebo tak to vždy písali, že pokiaľ alobal nič nerobí pri dvierkach z vonku, tak je to v pohode.....teraz je už oveľa vyššia ochrana, ako vtedy....:-)))
Ale nie k potoku .
BTW: Práve že už je ochrana lepšia - dlhšie vydržia a chránia - na druhej strane - magnetron (žiarič microwave) časom starne a stráca na účinnosti a množstve vyžarovaných vĺn.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No - moja 3/4 už opravenú práčku "zaťazuje". Je spokojnučká ako mača - práčka si len vrní (taký kľud). Keď mi serviceman ukázal tú spúšť - tak som len . Uloženie ložiska vylágrované, ložisko rozsypané, oska na bubne ohnutá. Ale opravil to za dní!
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

vulxy
misoft
lujza.j
.....čo myslíte mám teraz takú vyhadzovaciu náladu.....pretváraním jednej izby sa nejako mení do určitej miery aj kuchyňa.....mám vyšmariť funkčnú mikrošku zakúpenú v roku cca. 1990-1991.....?
Predaj za pár šupov. Niekto kúpi. Ja takto "odpredávam" to, čo sa mi už nehodí, alebo mám "dupľom". Ja mám potom pár € vo vačku, ten druhý zase za pár € starší, no funkčný spotrebič. Spokojnosť na oboch stranách. A neznečisťujem prostredie.
ja mam tiez z roku 1990 za sialenych 11tis sk ....a furt mi funguje, sestre sa prave pokazila uz tretia za poslednych cca 10rokov....pravdepodobne vtedy este nemontovaly do nich kurvitka a do novych uz ano...
vuxýýý...prečo ma takto zneistuješ...moja bola "iba" za 8 500 Kčs..mám ju nachystanú na vyšmar
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať