Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

lujza.j
vuxýýý...prečo ma takto zneistuješ...moja bola "iba" za 8 500 Kčs..mám ju nachystanú na vyšmar
Ale šak on ju mal so zlatými gombičkami - tie si nechal a ostatok vyšmaril
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

...som na totalku....trepali sme sa s deckom s tými vy..banými štyrmi skriňami samé ťažké ako sviňa....ruky mám samú modrinu o nohách ani nehovorím...keby ma náhodou do špitálu...tak by si mysleli, že som každá 5-ta....
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

lujza.j
vulxy
misoft
lujza.j
.....čo myslíte mám teraz takú vyhadzovaciu náladu.....pretváraním jednej izby sa nejako mení do určitej miery aj kuchyňa.....mám vyšmariť funkčnú mikrošku zakúpenú v roku cca. 1990-1991.....?
Predaj za pár šupov. Niekto kúpi. Ja takto "odpredávam" to, čo sa mi už nehodí, alebo mám "dupľom". Ja mám potom pár € vo vačku, ten druhý zase za pár € starší, no funkčný spotrebič. Spokojnosť na oboch stranách. A neznečisťujem prostredie.
ja mam tiez z roku 1990 za sialenych 11tis sk ....a furt mi funguje, sestre sa prave pokazila uz tretia za poslednych cca 10rokov....pravdepodobne vtedy este nemontovaly do nich kurvitka a do novych uz ano...
vuxýýý...prečo ma takto zneistuješ...moja bola "iba" za 8 500 Kčs..mám ju nachystanú na vyšmar
Brat má z toho obdobia za 16 tis Sk a vyhadzuje, kúpili ju, dalo sa v nej ohriať jaternicu do chrumkava (pekná blbosť za tie peniaze), už sa nedá a na iné ju asi ani nepoužívali
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
misoft
terezamaria
Lui áno, máš ju vyhodiť....teda môj názor, mikroška v žiadnom prípade nemá byť staršia ako 10 rokov, povedal mi to dlhoročný opravár mikrošiek....vraj skúška zvonku pri dvierkach s alobalom je blbosť, lebo tak to vždy písali, že pokiaľ alobal nič nerobí pri dvierkach z vonku, tak je to v pohode.....teraz je už oveľa vyššia ochrana, ako vtedy....:-)))
Ale nie k potoku .
BTW: Práve že už je ochrana lepšia - dlhšie vydržia a chránia - na druhej strane - magnetron (žiarič microwave) časom starne a stráca na účinnosti a množstve vyžarovaných vĺn.
Jáj, aká som rada, vlastne si mi odsúhlasil, čo som napísala....že časom starne ten žiarič microwave....ako odborne si to napísal ...:-))) Kde by Lui zobrala potok? Ja by som ho mala na pár krokov, ale nikdy by som také niečo nespravila...a veru tam hádžu čokoľvek....ľudia sú už poloprasce...:-)))
1 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Teraz ste ma šokovali - aj ja mávam vyhadzovacie obdobia (čo sme nepotrebovali 3 roky, pri sezónnych veciach 5 rokov už v živote potrebovať nebudeme), ale MW mi neprišla na rozum ako vec na vyhodenie, musím si spomenúť, odkedy ju máme ....
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
tak som aj tu na vynovenej Porade, ej tuším si budeme zvykať na seba
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

pmajap
lujza.j
vulxy
misoft
lujza.j
.....čo myslíte mám teraz takú vyhadzovaciu náladu.....pretváraním jednej izby sa nejako mení do určitej miery aj kuchyňa.....mám vyšmariť funkčnú mikrošku zakúpenú v roku cca. 1990-1991.....?
Predaj za pár šupov. Niekto kúpi. Ja takto "odpredávam" to, čo sa mi už nehodí, alebo mám "dupľom". Ja mám potom pár € vo vačku, ten druhý zase za pár € starší, no funkčný spotrebič. Spokojnosť na oboch stranách. A neznečisťujem prostredie.
ja mam tiez z roku 1990 za sialenych 11tis sk ....a furt mi funguje, sestre sa prave pokazila uz tretia za poslednych cca 10rokov....pravdepodobne vtedy este nemontovaly do nich kurvitka a do novych uz ano...
vuxýýý...prečo ma takto zneistuješ...moja bola "iba" za 8 500 Kčs..mám ju nachystanú na vyšmar
Brat má z toho obdobia za 16 tis Sk a vyhadzuje, kúpili ju, dalo sa v nej ohriať jaternicu do chrumkava (pekná blbosť za tie peniaze), už sa nedá a na iné ju asi ani nepoužívali
prosim pekne .....ked nieco funguje tak funguje....ked nefunguje tak nefunguje.....sak jasne nem? to ste si taky isty ze tie modernejsie mikrosky robene uz snad z papiera prepustaju menej ziarenia? ja by som si taka isty nebol....
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
A táto multicitácia sa ti ako podarila? To sa mi asi nikdy nepodarí.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Moja má tiež desať rokov, čo stála neviem- to viete, hovorí sa že darovanému koňovi na zuby nepozeraj. Teda mne bola darovaná účelovo, hoci ja som ju nepotrebovala. A používam ju tak tri -štyri krát do roka. Mám ju vyhodiť?
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

ja tiez neviem preco sa tie vsetky citacie objavuju......nato prideme casom...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
ech, na tu kým sa ja zorientujem, aj tretiu poradu Richard vymyslí
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

ale z tejto novej porady som dost vedla.....nechcem ohovarat ale ta stara bola o triedu lepsia......cely den som skusal z prava-zlava z predu- zozadu a mne sa zda ako krok vzad....neviem co viedlo majitelov domeny... ci biznis....ale ani reklamy tu nevidim..tak nevjem....mate o tom vedomosti.-...moja skusenost je ze ked nieco funguje tak sa to sko-neskor zreguluje....pre istotu aby sme vedely" kdo tady velí."...
2 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

jááj, dnes potešilo - nová bodka je konečne doma
bodka2013.jpg  
5 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

AlaNR
ech, na tu kým sa ja zorientujem, aj tretiu poradu Richard vymyslí
Nemaj boja! O týždeň-dva tu budeš lietať ako z reťaze odtrhnutá.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft


vulxy
ja tiez neviem preco sa tie vsetky citacie objavuju......nato prideme casom...
Citácia berie všetko - ale keď sa "pohráš" - vymažeš z citácie to nepodstatné a ostane jadro.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

misoft
AlaNR
ech, na tu kým sa ja zorientujem, aj tretiu poradu Richard vymyslí
Nemaj boja! O týždeň-dva tu budeš lietať ako z reťaze odtrhnutá.
....no to by bol asi zázrak, včera som niečo chcela aj som... a omylom som založila otázku a teraz ju neviem zmazať....aj som ju nahlásila a nič...asi nie je vymazaná...lebo Duški na ňu odpovedal... došlo mi to tam hore ako červené-notifikácia
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

zas bude mať niekto na "kávu"..... ľudia sú nepoučiteľní.......
http://www.topky.sk/cl/100370/134835...hmatli-tisice-
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

..šľak to traf...periem biele na 90st...teraz to končí..a oprané na 40st., vrrr...tak zase periem..teraz už na 90st.....tak idem tie skrine montovať....ked budem zúriť....prídem nakúknuť
0 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Prosím Vás, to budú fungovať obe stránky , že www.porada.sk a aj http://www2.porada.sk
Naposledy upravil Zdenka175 : 03.05.13 at 12:53
0 0
Danielle369 Danielle369

Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

Už je len jedna porada...ved si tu na nej
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať