Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Happy birthday ( 60 ) Mr. president Vladimir Putin....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Ivana Š Pozri príspevok
pepsi, ty potvora, taký mätový by nestačil?

http://zena.atlas.sk/mata-by-vo-vaso...va/535525.html
....no

...no veď stačil...moj had našťastie nemá takú bundu!..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Anna Garajova-Hruskova Pozri príspevok
..k cajiku posielam orechovy kolacik..zatko ma alergiu na orechy, dcera radsej makovy, no este si aj vyberat bude..
..vcera sa mi podarilo aj pri havinovi narozbijat spolu nazbierane orechy..pekne sledoval ako ich lupem a cakal pokial mu nejaky nehodim..slusne vychovany havko
..

..jáááj, zas budem ako bernardín!..idem asik utrepať dáku bábofku, to je friško!..leno len chúťky si narobila...a bredíkovipitíkovi cmuka na ňufíka posielam, šikovný je...ako moj šarkan, len ten orech domov nedonesie, pochrúma ho hned pod stromom!..pod orechom nepozná brata!...
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

http://www.topky.sk/cl/10/1326866/Sk...ej-ako-300-eur...tento má tiež asi hubársku vášeň...len fičí asi na lysohlávkach....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
...pohodové popoludnie vám prajem, posielam čajík!...
tu aj bábofka aj iné http://www.konopijakolek.cz/jak-zpra...epty-z-konopi/
0 0
lapejko lapejko

lapejko je offline (nepripojený) lapejko

živnostník remeselník
A ja som využil nepekný čas, spravil som uzávierku k DPH a vyúčtovanie zákazky a ďalšie papierové blbosti, keď sa nám do konca týždňa podarí dokončiť prácu a zákazníčka zaplatí zvyšok, budem celkom potešený...
4 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

lujza.j Pozri príspevok
http://www.topky.sk/cl/10/1326866/Sk...ej-ako-300-eur...tento má tiež asi hubársku vášeň...len fičí asi na lysohlávkach....
vsak jednoduche nech si znizi plat z 3800 eur na minimalnu mzdu-ono mozno stale zije v tom ze ceny plynu klesli o 90% a ze takto klesli aj ceny za vodu a byvanie a pri jeho matematickych schonostiach asi nema sajnu o om ze tie ceny za potraviny su za 100 gramov a nie za kilo
1 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

lujza.j Pozri príspevok
http://www.topky.sk/cl/10/1326866/Sk...ej-ako-300-eur...tento má tiež asi hubársku vášeň...len fičí asi na lysohlávkach....
toto myslí vážne? tak nech si to kurňa vyskúša!

a nie dva - tri týždne, ale 15- 20 rokov najmenej mať taký príjem
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Idem si dať niečo dobré na nervy - čokoládu - kto si ešte dá?

2 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Ivana Š Pozri príspevok
toto myslí vážne? tak nech si to kurňa vyskúša!

a nie dva - tri týždne, ale 15- 20 rokov najmenej mať taký príjem
ked pamätate,tak svojho casu poslamkyna KDH Zaborska frajerovala ze dokaze vyzit zo zivotneho minima/aj ked to neni a nebolo totozne z davkami hmotnej nudze/ tusim v case ked Kanik zdecimoval soc,davky a vydrzala sotva tyzden a potom to vzdala,rychlo to upadlo do zabudnutia,lebo zamer nevysiel a bolo by neprijemne vyvodzovat z toho nejake uzavery pre akukolvek garnituru.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
trisestri Pozri príspevok
K...
Kaliňák
Kaník
Kažimír
...
...
...

K.....
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

buchač Pozri príspevok
Kaliňák
Kaník
Kažimír
...
...
...

K.....
to K z bodkami ich spaja,len ten zoznam za tymi bodkami by bol asi velmi dlhy a pomestila by sa tam minimalne polovica abecedy zaciatocnych pismen aj z inych oborov ako politika napriklad z policie G..... zo sudnictva H...... atd
0 0
mimi mimi

mimi je offline (nepripojený) mimi

Dobré ránko :-) celý víkend som preležala nakoľko kolegyne boli choré a chodili do práce. A "potešilo" ma, že kolegyňa neležala cez víkend a prišla do práce chorá zase. Tak môžem chytať bacil znova. Ale inak je mi fajn....kávička na stole a koláčik mňam :-))
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno a slniečkový pondelok a aj celý týždeň s úsmevom vám prajem..posielam kaficu, aj čajík materodušový,aj medík môžem, keby niekto, no a už len pohodu...idem olíčiť balkon,nech je krásny a potom ešte treba doopraviť klavír pre vietor, tak čerešňové konáriky potrebujem..
..nech vás nič nenajeduje dnes...
4 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
tiež želám krásny deň, Oskar tu na mňa vyceruje úsmev, ale aj tak ma klepe zimou.
Kafu mám za sebou, ešte požujem koláčik, čo som si zachránila (až 1 kúsok), lebo sme za dva dni s mojou dôchodkyňou zblajzli celý plech... Uff, dnes budem musieť veeeeľmi silno yogovať, aby som trošku spálila kalórie...
No ale predtým idem pracovať velice tuho, aby bolo po mne aj výsledok vidieť.
PA!
3 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

No jak som od včera "naštartovaná" tak pokračujem
idem napísať veľmi jedovatý list jednej poisťovni, u ktorej sa najmenej čaká na operácie, ohľadom RZZP 2011 mojej netere
také bludy, ako jej vyrátali nedoplatok, nevypotí ani kažisvet - však to dievča 22 ročné by muselo mať príjem ako minister a navyše príjem z kapitálového majetku - pritom dievča bolo 1/2 roka dobrovoľne nezamestnané a poistné uhradila vždy načas - a presne do jedného centa, a 1/2 roka zamestnané za min mzdu, majetok nijaký keď sa zamestnala teraz - v r. 2012 v marci, osobne som bola s ňou na pobočke, lebo nechcela mať nič neuhradené, a opletačky s tým spojené, povedali nám že má všetko v poriadku - no a bác, teraz - výkaz nedoplatkov na takú sumu, že mi skoro oči vypadli
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Ivana Š Pozri príspevok
No jak som od včera "naštartovaná" tak pokračujem
idem napísať veľmi jedovatý list jednej poisťovni, u ktorej sa najmenej čaká na operácie, ohľadom RZZP 2011 mojej netere
také bludy, ako jej vyrátali nedoplatok, nevypotí ani kažisvet - však to dievča 22 ročné by muselo mať príjem ako minister a navyše príjem z kapitálového majetku - pritom dievča bolo 1/2 roka dobrovoľne nezamestnané a poistné uhradila vždy načas - a presne do jedného centa, a 1/2 roka zamestnané za min mzdu, majetok nijaký keď sa zamestnala teraz - v r. 2012 v marci, osobne som bola s ňou na pobočke, lebo nechcela mať nič neuhradené, a opletačky s tým spojené, povedali nám že má všetko v poriadku - no a bác, teraz - výkaz nedoplatkov na takú sumu, že mi skoro oči vypadli
..

..no pomaly už aj takéto vyjadrenie bude treba žiadať na papieri , lebo na druhý deň to už nebude pravda!...dobre porieš!...
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
AlaNR Pozri príspevok
tiež želám krásny deň, Oskar tu na mňa vyceruje úsmev, ale aj tak ma klepe zimou.
Kafu mám za sebou, ešte požujem koláčik, čo som si zachránila (až 1 kúsok), lebo sme za dva dni s mojou dôchodkyňou zblajzli celý plech... Uff, dnes budem musieť veeeeľmi silno yogovať, aby som trošku spálila kalórie...
No ale predtým idem pracovať velice tuho, aby bolo po mne aj výsledok vidieť.
PA!
..

..dobrá správa!..ak dôchodkyni chutí papať, aj zdravíčko sa asi zlepšilo...!
...a ty to s tou robotou zas nepreháňaj, si tak prudko naštartovala, že aj slnko mi zašlo za mrak!..
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Pekný slniečkový deň všetkým, slniečko pekne svieti a je celkom príjemne.S prácou neprehaňajte veď je ešte len pondelok.
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
MarcelkaT Pozri príspevok
Pekný slniečkový deň všetkým, slniečko pekne svieti a je celkom príjemne.S prácou neprehaňajte veď je ešte len pondelok.
..


...veru, veru!...čo neurobíš dnes, neurob ani zajtra a máš predĺžený víkend!...
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať