Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Mojsejová chce vziať Lipšicovi názov Nová väčšina. Lipšic reagoval, že Mojsejová má zlepšujúci vkus. Písali to v SME.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
tatanka111 Pozri príspevok
Že sa ti tam chce trepať : Balkán maľovať .
..

..jáááj, mojko, ja mám zľavnený lístok, štreku poznám a balkán je pre mňa móóc dôležitý!..tam si totiž dávam večerné drinky, cigaterku, dolče aj s gustom tam kludne vypijem, netopýrkov podvečer kontrolujem, kvietky pestujem...musím mať útulné prostredie k týmto činnostiam a balkán je na to ako ušitý...a konečne je čistučký...zas na nejaký čas...
1 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
pepsikova Pozri príspevok
..

..jáááj, mojko, ja mám zľavnený lístok, štreku poznám a balkán je pre mňa móóc dôležitý!..tam si totiž dávam večerné drinky, cigaterku, dolče aj s gustom tam kludne vypijem, netopýrkov podvečer kontrolujem, kvietky pestujem...musím mať útulné prostredie k týmto činnostiam a balkán je na to ako ušitý...a konečne je čistučký...zas na nejaký čas...
cigaterku na dva ťahy ?
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

tatanka111 Pozri príspevok
Paolo Italiano :

Vydýšššš

A ja si to pamätám.

Tie ypsylony sú tu asi "chytľavé" ako kašľanec vo výťahu...ale ak sa Ti páčia, potom v nich pokračuj
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Len aby...( dámske) ...
7 báb nás bolo a 1 šofér, ktorý hneď zdrhol
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

už aj finančné ocenenia Nobelovej ceny budú pre krízu krátené o 20%......
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Mila123 Pozri príspevok
už aj finančné ocenenia Nobelovej ceny budú pre krízu krátené o 20%......
No za to že sa montujú do genetiky by potrebovali kopanec na citlivé miesto nie Nobelovu cenu. Pre rokmi sa hovorilo že E-čka sú neškodné dnes sa zistilo že to nie je celkom tak ale opak je pravdou, ešte nedávno boli absolútnym progresom GMO organizmy dnes sa zisťuje že podporujú rakovinu, že mutácie živočíchov ktoré mali ničiť sú agresívnejšie ako tie čo gmo rastliny neokoštovali.
2 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Hmmmm.... zaujímavé spojenie služieb...
DSC00102.jpg  
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Lietam tu po stránkach a vedia ma nas*ať tí nováčikovia - Etiketu Porady neprečíta (a načo aj - zbytočnosť) - a výsledok?
Jedna sa ozve a hneď založí 2x rovnakú tému v priebehu niekoľkých minút. Iný zase položí (správne) otázku, ale keďže sa mu do 45 minút nikto neozval (chlapec to šmaril na obed) - tak šup - hneď nová téma s tým istým problémom.
Ja už len upozorňujem "nováčikov", aby konečne čítali aj Etiketu.
Ešte že sa ide vytvárať nová Porada - a dúfam, že Rišo tam zakomponuje (dávali sme to aj ako návrh) povinné preštudovanie Etikety pre všetkých nových - lebo toto fakt je už neúnosné, ako je to tu zas*até duplicitnými otázkami a pod.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

misoft Pozri príspevok
Lietam tu po stránkach a vedia ma nas*ať tí nováčikovia - Etiketu Porady neprečíta (a načo aj - zbytočnosť) - a výsledok?
Jedna sa ozve a hneď založí 2x rovnakú tému v priebehu niekoľkých minút. Iný zase položí (správne) otázku, ale keďže sa mu do 45 minút nikto neozval (chlapec to šmaril na obed) - tak šup - hneď nová téma s tým istým problémom.
Ja už len upozorňujem "nováčikov", aby konečne čítali aj Etiketu.
Ešte že sa ide vytvárať nová Porada - a dúfam, že Rišo tam zakomponuje (dávali sme to aj ako návrh) povinné preštudovanie Etikety pre všetkých nových - lebo toto fakt je už neúnosné, ako je to tu zas*até duplicitnými otázkami a pod.
Duški...nejeduj sa ja som ešte žiadnu nezaložila, ale ked potrebujem vždy svoju otázku niekde v capím a to som ako nováčik o žiadnej Etikete ani netušila....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft Pozri príspevok
Lietam tu po stránkach a vedia ma nas*ať tí nováčikovia - Etiketu Porady neprečíta (a načo aj - zbytočnosť) - a výsledok?
Jedna sa ozve a hneď založí 2x rovnakú tému v priebehu niekoľkých minút. Iný zase položí (správne) otázku, ale keďže sa mu do 45 minút nikto neozval (chlapec to šmaril na obed) - tak šup - hneď nová téma s tým istým problémom.
Ja už len upozorňujem "nováčikov", aby konečne čítali aj Etiketu.
Ešte že sa ide vytvárať nová Porada - a dúfam, že Rišo tam zakomponuje (dávali sme to aj ako návrh) povinné preštudovanie Etikety pre všetkých nových - lebo toto fakt je už neúnosné, ako je to tu zas*até duplicitnými otázkami a pod.
Ja len "dúfam" že nová porada bude vytvorená po vzore mihálovho draka
0 0
maja maja

maja je offline (nepripojený) maja

Tak už je to tu , musela som škrabať ráno okná na aute, nečakané zdržanie , zima sa blíži....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám...káva je na stole, aj čajík s medom, aj cesnak našúpaný,a moje bolavo hrdlo a priedušky škrípu ako zhrdzavené hrnce!..no kúpim si ja ešte raz drahé topánky v alpine, nepremokavé- stopercentne ,naimpregnované, a-riťpaľovu!..za tri minuty lejaku topánky nakomplet mokré, nohy mokré a jasné, nestihli sa usušiť, pokiaľ sme zase išli von,tak šup do mokrých (veď načooo by som si spomenula, že mám aj celokožené alpiny do bačoriny !!ktoré mám iba tri roky a ešte nepremokli)).....jááj...ale nuž čo...môžem byť blbá nyje iba vtedy, keď mi niekto nadáva, ale aj vtedy, keď si sama zablbnem...
..no čo už..pomarodim trochu...klud a nôžky v teple aj vám prajem...
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dám z face:

Život by mal byť naopak. Malo by sa začínať umieraním, a tým je trauma prekonaná. Zobudíš sa v domove dôchodcov a je ti každý deň lepšie a lepšie. Potom ťa vyhodia z domova dôchodcov, pretože si už v pohode a prvé čo robíš je, že berieš dôchodok. Prvý deň v práci ti dajú zlaté hodinky. Pracuješ 40 rokov, až omladneš natoľko, že si môžeš užívať koniec pracovného života. A tak ideš z párty na párty, piješ, súložíš a potom začneš chodiť do školy, hráš sa s kamarátmi, bez akýchkoľvek povinností, až je z teba mimino. A posledných 9 mesiacov si v kľude preplávaš. A nakoniec opustíš tento svet v orgazme...))
0 0
Anik Anik

Anik je offline (nepripojený) Anik

12.10. bude isto pekne, keď sa do Rudňan vyberú naši poslanci
, neverím, že do tých príbytkov aj pôjdu a nebudú z úctyhodnej vzdialenosti pozerať do akého storočia sa dostali.
http://www.topky.sk/cl/100535/132702...-romskych-osad
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Anik Pozri príspevok
12.10. bude isto pekne, keď sa do Rudňan vyberú naši poslanci
, neverím, že do tých príbytkov aj pôjdu a nebudú z úctyhodnej vzdialenosti pozerať do akého storočia sa dostali.
http://www.topky.sk/cl/100535/132702...-romskych-osad
..

..veď nerob!!..kým som si klikla na link a otvoril sa mi ,prebehlo mi hlavou, že naša vláda v plnom počte ide zasadať do cigánskej osady a na stoloch bude mať uložené fajnovinky od výmyslu sveta a ovocie v noci dovezené zo španielska, vodu v sklenených flaškách a cigánčatá budú mať zážitok!..joj pri tej predstave ma zamrazilo-ako to zvládnu, chudáci...a kto to zaplatí....našťastie sa už otvoril link a predstavy skončili...no fuha teda!..(a fšak hruškových paľko by mohol jeden-dva bytíky tam kúpiť, mal by zábezpeku do budúcna..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...nakazená vakcína?..

http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/dom...slovensku.html
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...achjaj!!...http://www.cas.sk/clanok/233954/rana...ionov-eur.html
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Melnick Pozri príspevok
No keď tú tortu chceš jesť, tak ju najskôr musíš zbaviť "vodovodného potrubia" a iných nekonzumovateľných sra..ek.

Mimotemy: Ja som raz robila vnučke tortu černošky - mám dojem , že istá TV si ju zobrala ako vzor pre vytvorenie postavičky "Trúfalá " Prepravovala som ju v aute bez klímy v augustových horúčavách a v prenosnej chladničke 260 km. No môžem vám povedať, že nezaberali ani zamrznuté fľaše, ktorými bola obložená. Jednoducho sa černoška vlnila ako chcela .
Fšak to je Oblina!
Trúfalé bolo vybrať sa s ňou na takú cestu v tých horúčavách... Ešteže to Oblina prežila!
1 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

mna rozculila porada a opera,lebo po kliknuti odoslat prispevok my ho vymazalo.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať