Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
trisestri Pozri príspevok
mna rozculila porada a opera,lebo po kliknuti odoslat prispevok my ho vymazalo.
..

..daj si, prosím teba, mozillu..možno v opere robí šaraparu, lebo v mozille ide oki..
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

ake cynicke,este ze my pomoc do Eurovalu nezastavime bohatsim Grekom a Spanielom, alebo skor nemeckym bankam a oni nasim chudobnym uz ani muku a cestoviny nedopraju http://www.cas.sk/clanok/233954/rana...-milionov.html
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Trošku úsmevu na tváričke si doprajte. Toto mi došlo e_mailom. Nerozčulujte sa, lebo to škodí kráse.
---------
- Od milenky k manželke sa človek vracia s ťažkým srdcom a ľahkými vajcami. - Sex bez lásky je ako ryba bez bicykla...
-Egoista je človek, ktorý myslí viac na seba než na mňa...
- Sex, ak je dobrý, je veľmi dobrý. A aj keď je zlý, je stále ešte dobrý...
- Žena je dobrý sluha, ale zlý pán...
- Podstatu kvantovej fyziky najlepšie vystihuje černoch v tmavej izbe, hľadajúci čierneho kocúra, ktorý v tej izbe nie je..
- Čo vedie deti k tomu, že sa niekedy narodia predčasne? Skutočnosť, že s niektorými ženami sa to už fakt nedá vydržať...
- Niektoré ženy vedia muža rozohriať iba tak, že ak ich zbadá,je radšej teplý...
- Žena si na záchodovú dosku naozaj sadne len doma alebo v päťhviezdičkovom hoteli. Všade inde levituje v zjazdárskom postoji...
- Osemdesiat percent mozgu človeka tvorí kvapalina. U niektorých brzdová...
- Ženy sú ako zápalky. Ak pritlačíme málo, nevzplanú. Ak pritlačíme príliš,spálime si prsty...
- Podľa jednej starej čínskej múdrosti má byť ideálny vek ženy polovicou veku mužovho plus sedem rokov. Ale nech počítam, ako počítam, stále mi to vychádza tak, že minimálne raz za dva roky by mal muž urobiť "upgrade"...
- Ak ty nemáš frajerku, znamená to, že niekto má dve...
- Ženám, ktoré stále dokola vravia, že ony nie sú iba nejakou ľahkou korisťou, ale treba o ne urputne bojovať, odkazujem: Tak nech vás pomiluje Sandokan...!
- Láska je ako keď sa pocikáš. Každý to vidí, no iba ty tocítiš.
- Psychiatri tvrdia, že každá štvrtá osoba má nejakú mentálnu poruchu. Ak si teda niekde s troma priateľmi a nebadáš nič zvláštne, tak potom si ten blbejší...
- Z faktu, že existujú ženskí lekári a neexistujú mužskí, by sa dalo usúdiť aj to, že byť ženou je choré...
- Mám také podozrenie, že Mikuláš ani Ježiško darčeky nenosia.
Už dávnejšie sa mi zdalo, že to bude asi niekto z rodiny, no odkedy bývam sám a už dva roky som nič nedostal, začínam byť o tom presvedčený...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

trisestri Pozri príspevok
ake cynicke,este ze my pomoc do Eurovalu nezastavime bohatsim Grekom a Spanielom, alebo skor nemeckym bankam a oni nasim chudobnym uz ani muku a cestoviny nedopraju http://www.cas.sk/clanok/233954/rana...-milionov.html
V slušnej krajine by okamžite po zverejnení tohto škandálu minister abdikoval, ale u nás sa budú vyhovárať jeden na druhého ako sopľavé deti a prehadzovať si zodpovednosť ako horúci zemiak. Na zodpovednosť by mal byť braný každý, kto pochybil - cez št. tajomníka, desiatky či stovky úradníkov, šoférov, starostov až po toho posledného skladníka - všetci, čo mali na starosti rozdelenie múky a cestovín.
Keďže nič z toho u nás nehrozí, navrhujem, aby sa všetci hladní, ktorým vznikol/vznikne nárok na tieto naturálie chodili v zástupoch stravovať do rodín vinníkov... Viem si živo predstaviť dlhý rad občanov trebárs pred domom uja ministra, alebo uja primátora a pani ministrovú či primátorovú v zástere pri výdaji jedla, čo by za vlastné vlastnoručne navarili... Zoznamy skutočne hladných i tých druhých - nenažratých nech sú verejne prístupné - v TV novinách, v tlači, na nástenkách ministerstiev, na výveskách obecných/mestských úradov, na autobusových a vlakových zastávkach. Pre jedných ako informačná tabuľa, pre tých druhých ako tabuľa hanby...
Lenže kým jedni majú problém priznať si, že neraz nie vlastnou vinou spadli do sociálnej siete, tých druhých hanba vôbec nefackuje.
Naposledy upravil Oliwa : 09.10.12 at 14:12
2 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Oliwa Pozri príspevok
V slušnej krajine by okamžite po zverejnení tohto škandálu minister abdikoval, ale u nás sa budú vyhovárať jeden na druhého ako sopľavé deti a prehadzovať si zodpovednosť ako horúci zemiak. Na zodpovednosť by mal byť braný každý, kto pochybil - cez št. tajomníka, desiatky či stovky úradníkov, šoférov, starostov až po toho posledného skladníka - všetci, čo mali na starosti rozdelenie múky a cestovín.
Keďže nič z toho u nás nehrozí, navrhujem, aby sa všetci hladní, ktorým vznikol/vznikne nárok na tieto naturálie chodili v zástupoch stravovať do rodín vinníkov... Viem si živo predstaviť dlhý rad občanov trebárs pred domom uja Jahnátka, alebo uja primátora, či... Zoznamy skutočne hladných i tých druhých - nenažratých nech sú verejne prístupné - v TV novinách, v tlači, na nástenkách ministerstviev, na výveskách obecných/mestských úradov, na autobusových a vlakových zastávkach. Pre jedným ako informačná tabuľa, pre tých druhých ako tabuľa hanby...
mas pravdu,ale oni dobre vedia ze este stale im mnohy ludia skocia na tie vyhovorky a ako sa vravi rozdeluj a panuj,tak jedny veria jednym,druhy druhym,treti rezignovali,dalsi maju strach a kedze defenestracia a ani nepokoje nehrozia,tak kompetentny budu mat nadalej ludi na haku,oni bachory maju nadzgane a slovo empatia,zodpovednost,sluzba obcanom to su pre nich pojmy z inych galaxii-oni ani nevedia za co su plateny a ake su ich povinosti.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Potesilo -- "Milačku, obľeč sebe kabat idzem do karčmi...
- Me bereš zo sebu?
- Ňe, vipinam kureňe..."
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pepsikova Pozri príspevok
...nakazená vakcína?..
ta tu je nakazený caly štat
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Anik Pozri príspevok
12.10. bude isto pekne, keď sa do Rudňan vyberú naši poslanci
, neverím, že do tých príbytkov aj pôjdu a nebudú z úctyhodnej vzdialenosti pozerať do akého storočia sa dostali.
http://www.topky.sk/cl/100535/132702...-romskych-osad
nech si enem dávajú tam pozor, bo tie banské šachty sa tam od jedu môžu prepadnúť
2 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

aky rozdiel medzi Slovakom a husou-Slovaka viac a lepsie osklbu ako hus
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

včera som kupovala malú neonku-trubicu v baumaxe nesvietila tak som ju bola vrátit stála 7,99e, dnes v multi železiarstve v Biskupiciach tá istá 3,34e nesvieti ani tá takže musím opraviť lampu....mohla som to aj včera v baumaxe zistiť, ale nemali skúšačku......koľko asi potom v skutočnosti stojí tá neónka
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j Pozri príspevok
včera som kupovala malú neonku-trubicu v baumaxe nesvietila tak som ju bola vrátit stála 7,99e, dnes v multi železiarstve v Biskupiciach tá istá 3,34e nesvieti ani tá takže musím opraviť lampu....mohla som to aj včera v baumaxe zistiť, ale nemali skúšačku......koľko asi potom v skutočnosti stojí tá neónka
asi ju tiež baumax nakupoval v železiarstve v Biskupiciach alebo že by sa uplatnil trhový mechanizmus? ktohovie ako baumax vykorisťuje rakúšanov
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ja neviem, niekedy fičím ako raketa, ako odkojený na kokaíne, ako na lodi Martikán, ako na trávníku Messi, ako v divadle Milan Lasica,ako Hossa a Gáborík v hokeji ako pán Pátrovič v Talente a niekedy zasa naopak sa cítim slabý, starý, chorý ako keby umierajúci pápež...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pavol54 Pozri príspevok
asi ju tiež baumax nakupoval v železiarstve v Biskupiciach alebo že by sa uplatnil trhový mechanizmus? ktohovie ako baumax vykorisťuje rakúšanov
inak to železiarstvo je asi najlepšie v BA....myslím, že tam kúpiš všecko.....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja neviem, niekedy fičím ako raketa, ako odkojený na kokaíne, ako na lodi Martikán, ako na trávníku Messi, ako v divadle Milan Lasica,ako Hossa a Gáborík v hokeji ako pán Pátrovič v Talente a niekedy zasa naopak sa cítim slabý, starý, chorý ako keby umierajúci pápež...
treba asi zvoľniť tempo a viac relaxovať....
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

lujza.j Pozri príspevok
inak to železiarstvo je asi najlepšie v BA....myslím, že tam kúpiš všecko.....
ale kde....momentálne je naj na Luníku IX........prečo? predsa búrajú.....
0 0
vcielkaisr vcielkaisr

vcielkaisr je offline (nepripojený) vcielkaisr

som na čiastočnom invalidno dôchodku ...viac
a čo keď chyba nie je v trubici ale v štartéri?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Anik
12.10. bude isto pekne, keď sa do Rudňan vyberú naši poslanci
, neverím, že do tých príbytkov aj pôjdu a nebudú z úctyhodnej vzdialenosti pozerať do akého storočia sa dostali.
http://www.topky.sk/cl/100535/132702...-romskych-osad
Veď už zaslali tam veľkú zásielku

pre ich ctené zadnice a

aby lepšie videli. Pre tých, ktorým sa ruky trasú (od staroby, alebo chlastu), dodali špeciál:
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...neviete, či ten šialenec už dopadol a či to prežil?..nemám kedy hladať, len kafu semok dám a padám het...poslúchajte , zakial sa vrátim..krásny slniečkový deň vám..
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať