Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Mirica-LV Mirica-LV

Mirica-LV je offline (nepripojený) Mirica-LV

pokiaľ viem pre zlé počasie to odsunuli
0 0
balunka balunka

balunka je offline (nepripojený) balunka

Neskočil,lebo fúkal silný vietor,možno nabudúce
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Asi pol hodiny som na youtube pozerala live na nejaké biele bodky, čo sa tam mihali na oblohe - a ništ. Ništ dole neletelo. Potom bol dlllllllllhý záber na vzdušný balón, čo ho mal vyniesť a potom to vypli úplne.
Že vo štvrtok ...
0 0
Hansa Hansa

Hansa je offline (nepripojený) Hansa

-jááááj, ľudkovia moji, musím to napísať: náš šéfinko, keď nie je v kancli kolega, tak brble na neho, že používa služobné auto na súkromné účely alebo si nájde niečo iné. Zase keď ja nie som v kancli, brble na mňa, že neviem robiť to, či ono.
Šlak by ma trafil. Do očí ťuťuli-muťuli a za chrbtom....
A toto nám tu šéfuje.
Neviem, čo si mám o tom myslieť. Už nevie, ako by nás /kolegov/ rozhádal. Čo je toto za povahu, to nepochopím.
/On je najvyšší, jeho synko je konateľ, kolega je vedúci riadiaci pracovník, ja som dievča na všetky admin. práce a pod nami je cca 200 ľudí. Takto mu fungujeme bez toho, aby on niečo urobil. Myslím, že už nevie čo od dobroty/.
-no, vykecala som sa, ďakujem za pozornosť!
1 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Hansa Pozri príspevok
-jááááj, ľudkovia moji, musím to napísať: náš šéfinko, keď nie je v kancli kolega, tak brble na neho, že používa služobné auto na súkromné účely alebo si nájde niečo iné. Zase keď ja nie som v kancli, brble na mňa, že neviem robiť to, či ono.
Šlak by ma trafil. Do očí ťuťuli-muťuli a za chrbtom....
A toto nám tu šéfuje.
Neviem, čo si mám o tom myslieť. Už nevie, ako by nás /kolegov/ rozhádal. Čo je toto za povahu, to nepochopím.
/On je najvyšší, jeho synko je konateľ, kolega je vedúci riadiaci pracovník, ja som dievča na všetky admin. práce a pod nami je cca 200 ľudí. Takto mu fungujeme bez toho, aby on niečo urobil. Myslím, že už nevie čo od dobroty/.
-no, vykecala som sa, ďakujem za pozornosť!
Hansa, všade sa nájdu takí ľudia Život je krátky a znepríjemňovať si ho takými banalitami ozaj nemá význam. Nevšímaj si ho, nezaslúži si to
2 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

truch Pozri príspevok
Hansa, všade sa nájdu takí ľudia Život je krátky a znepríjemňovať si ho takými banalitami ozaj nemá význam. Nevšímaj si ho, nezaslúži si to
čo spraví, keď mobbing v sk tuším nie je trestne postihnuteľný (ak sa mýlim opravte ma)
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

takéto bývanie by som prijal
2 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Včera má potešil v Dome umenia v KE koncert "Gipsy way - cimbalovka a český huslista Pavel Šporcl". Je to nezabudnuteľný zážitok. Sľúbil, že sa v krátkej dobe zastavi koncertovať. Teším sa.
2 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
...neviete, či ten šialenec už dopadol a či to prežil?..nemám kedy hladať, len kafu semok dám a padám het...poslúchajte , zakial sa vrátim..krásny slniečkový deň vám..
A čo plánuješ ho ísť hľadať, keby nedopadol? A čo keď nás bude dlhšie os...ať z vesmíru ako Gagarin?
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

pre mna dost nevkusne,propagovat kucharsku knihu striptizom http://diva.aktuality.sk/clanok/3537...charov-donaha/
0 0
Emka Roman Emka Roman

Emka Roman je offline (nepripojený) Emka Roman

srska Pozri príspevok
čo spraví, keď mobbing v sk tuším nie je trestne postihnuteľný (ak sa mýlim opravte ma)
A na inšpektoráte práce sa s tebou nebavia (ak neprinesieš dôkazový materiál )
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Emka Roman Pozri príspevok
A na inšpektoráte práce sa s tebou nebavia (ak neprinesieš dôkazový materiál )
tam často ani nikoho nenájdeš
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Potesilo.
2 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

neteší ma, a som z toho veľmi smutná - bola som navštíviť bratranca - 52 ročného v nemocnici
momentálne leží na Zobore v Nitre, ale v piatok ho prepustia domov - podľa toho, čo nám lekárka hovorila, som vyrozumela, že zomrieť
rakovina pažeráka s metastázami do pľúc a pečene, v poslednom štádiu, nevedia ho už liečiť, len pomôcť, aby nemal bolesti

ďalšie - dnes má pohreb ten 24 - ročný chlapec, čo som písala, že ho zrazil vlak

ale nájde sa aj niečo potešujúce - z jednej nemocnice z Nitry som utekala do druhej v NZ, susedu som viezla, dostala pôrodné bolesti, takže možno už dnes budeme mať o suseda viac - mal by to byť chlapček, držím Saške všetko, čo sa má držať, nech to dobre dopadne a budú obaja v poriadku
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Zasa aká blbá náhoda. Aj syn našej susedy je na Zobore, ale jemu zatiaľ robia iba vyšetrenia, lebo mali podozrenie. Som zvedavá, ako to dopadne. Tiež mladý chlap, niečo cez 50tku...
(ps.rodinu majú v Šuranocha okolí - nevolá sa Tvoj bratranec Daniel?? )
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

inak dcery prispievaju na pomoc psikom aj tak ze nosia veci do Kosic,tie sa potom drazia a ked najdu daco zaujimave tak si to vydrazia-stalo sa ze starsia omylom zaniesla tricko ktore planovala nosit,tak si ho vydrazila naspät.
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a po jednom z face: na ukludnenie nervov!..

Učiteľ sa pýta detí v triede: "Čo chceš byť, až vyrastieš?"
- Janko?
"Chcem byť miliardár, budem členom najdrahších klubov, budem mať najkrajšiu kurvu, dám jej Ferrari, milión dolárov, byt na Manhattane, sídlo
v Paríži, zlatú Visa kartu, a milovať sa s ňou budem trikrát denne."
Učiteľ, nevedel, čo robiť ale napokon pokračuje v lekcii:
- A ty, Marienka?
Ja chcem byť Jankova ku*va )...




Stretnú sa dvaja kamaráti.
Ako si sa mal na tom liečení?
Celkom fajn. Prvý večer bol
zoznamovací večierok, hneď som tam
zbalil super babu.
Popili sme nejaké vínko, večera a
nakoniec sme skončili v posteli.
Asi po dvoch hodinách super sexu sa
tá ženská strašne rozplakala a
hovorí:
Som taká sprostá, doma mám celkom pekného muža, dve krásne deti.
Tak aj ja som zostal celý ustarostený
a hovorím si:
Veď aj ja mám doma celkom fajn
manželku a tiež dve veľmi pekné deti.
Tak som z toho posmutnel, až som sa tiež rozplakal...
No a čo bolo ďalej?
No nič, je*ali sme a plakali celé tri
týždne!



2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a ešte jeden...a padám odtialto..

V škole na hodine občianskej náuky učiteľka sonduje predstavy detí o ich budúcnosti:
- Moricko, čo by si chcel robiť, keď budeš veľký?
- Piť dobrú whisky a preťahovať pekné baby!
Učiteľka mu vylepí facku. Moricko príde domov a keď otec zbadá odtlačok ruky na pravom líci, pýta sa ho, čo sa stalo. Keď to Moricko vyrozprá
va otcovi, aj ten mu strelí facku.
Nasledujúci deň v škole si učiteľka všimne, že Moricko má červené obe líca. Na otázku, čo sa mu stalo, jej vysvetlí že aj otec mu jednu struhol.
- A aké z toho pre teba plynie ponaučenie? - pýta sa učiteľka.
- Že budem piť Coca Colu a honiť si ko*ot.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...posledný!...

Boh príde na Zem za Mohamedom a hovorí mu:
- Mám pre teba pár prikázaní.
- To čo je?
- Napríklad, že nezosmilníš.
- Nie, tým nás prosím ťa neobťažuj, to neprejde, však poznáš arabskú mentalitu.
Pán Boh to skúsi u Cigáňov. Príde za vajdom:
- Mám pre vás prikázania.
- To čo je?
- Napríklad, že nepokradneš.
- Nie, neblbni, to Cigáňom zoberieš podstatu kultúry, to neprejde, kašli na to.
Tak Pán Boh do tretice skúša u Židov, ide k Mojžišovi a hovorí:
- Počuj, Mojžiš, mám tu pre vás prikázania.
- Koľko stoja?
- Nič, sú zadarmo.
- Tak daj aj zo desať.



(potrebovala som sa na niečom zasmiať po tom šoku tu..



4 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať