Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Ivana Š Pozri príspevok
ľudia, čítate sa?

prepáčte, ale dnes mi to vzájomné osočovanie príde nevhodné, prepáčte za názor, ak som sa niekoho dotkla
tiež si myslím, že leto skončilo a s ním záhadne neodišlo dusno. voľajako to tu upadá
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Tému som upratala.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..

..neboj, nezadusí sa..len sa musí naučiť pomalšie behať...má dosť sily a ja 8x denne nevládzem s ním utekať 3km...musíme zvolniť tempo..je to dobre...látkový alebo kožený obojok nechce ani za nič!..retiazka ja fajnová, povolovacia, nedusí sa!..(šmarjá, to by som nedopustila!)
...keď ma naposledy stiahol dolu z móla a takmer som skončila v potoku, lebo on si chcel čuchnúť k jelenkovým stopám, povedala som si "dosť"...nejaké pravidlá musí dosržiavať,aj keď ho nedusím vedla nohy a má dosť pohybu,ale ťahať už nemôže..panička nemá dosť síl, a tak sa dohodneme takto..
ahoj pepsi...retiazka, čiže sťahovačka? prvý ju tiež mal....pomohla už nikoho nezhodil na zem, len mal na krku oholené chlpy, pri tom sťahovaní mu to trhalo chlpy, tak potom mal ostnatý...ten bol OK.....ked už bol dospelák dostal veľký kožený vybíjaný, ten aj ostal, ale decko ho znefunkčilo , že ho už nikto nebude nosiť......
ostňák po ňom nosí teraz čoklís, keby sme ho nemali tak koniec,ale jeho to ťahanie prejde.... a tvoja malá mrška zistí, že čo a ako
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

srska Pozri príspevok
tiež si myslím, že leto skončilo a s ním záhadne neodišlo dusno. voľajako to tu upadá

nič v zlom, ale po dnešných zážitkoch som myslela, že prídem na poraďácku fajnú kafu aspoň oddýchnuť a zrelaxovať
bo zajtra ma čaká horšie, a TU na porade ... no srska má trefný výraz - dusno
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Hej, baby, skončili ste? Kto to má furt "počúvať"?
Dajte si frťana do nosa, trikrát sa nadýchnite, prebehnite 5 koleček okolo bloku (aj so psom, ak máte - jemu to prospeje) - uvidíte, aké budete kľudné!


P.S. - A nekričte na mňa - bolí ma obrazovka
2 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

misoft Pozri príspevok
Dušanko, užitočné máš odo mňa, - ale to je dobré na podlahy

nájdi niečo na upratanie duše a svedomia
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ivana Š Pozri príspevok
ľudia, čítate sa?

prepáčte, ale dnes mi to vzájomné osočovanie príde nevhodné, prepáčte za názor, ak som sa niekoho dotkla
prišla som síce až teraz, takže neviem aké nežnôstky a iné prejavy náklonnosti ste si tu voči sebe prejavovali, ale ked niekto nevie čo zo sebou tak nech behne do sexshopu
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Tak na tie posledné príspevky sa fakt hodí nasledovné .........

Svojím spôsobom je gynekológ každý...
Na niektoré p... sa pozeráme každý deň ....


...a ako sa vraví ....prezaté z FB...
Naposledy upravil Chobot : 12.10.12 at 01:30
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ivana Š
nájdi niečo na upratanie duše a svedomia

a svet bude hneď "krajší"
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

[QUOTE=Ivana Š;2159571]Dušanko, užitočné máš odo mňa, - ale to je dobré na podlahy

nájdi niečo na upratanie duše a svedomia[/QUOTE]
Ivi...môže byť aj "bum bum po hlavičke"
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Aha, čo ponúka internet - fajka mieru
2 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

někomu něco schází ..... moc často nervy strácí .....

0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a ešte som mala dnes šťastný deň, pani na sociálnej poisťovni mi bleskovo dala do poriadku posledné hadove záležitosti ohladne prihlášky a odhlášky a vyrovnanie platieb a konečne je to všetko oki....bola milá a ústretová...hadík dostane preplatok na účet a ja za to dostanem domácu morku, ktorú mi vybavil u kamaráta..aká som ja matka?..najlepšia!..
4 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

pepsikova Pozri príspevok
...a ešte som mala dnes šťastný deň, pani na sociálnej poisťovni mi bleskovo dala do poriadku posledné hadove záležitosti ohladne prihlášky a odhlášky a vyrovnanie platieb a konečne je to všetko oki....bola milá a ústretová...hadík dostane preplatok na účet a ja za to dostanem domácu morku, ktorú mi vybavil u kamaráta..aká som ja matka?..najlepšia!..
najsamlepšia
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dav Pozri príspevok
Aha, čo ponúka internet - fajka mieru
..

..no a Winnettou je kde?..keď už fajčiť, tak aspoň s pekným chlapom...a ešte keby tak bol fúzatý...ten wyndetuuu..
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
...a ešte som mala dnes šťastný deň, pani na sociálnej poisťovni mi bleskovo dala do poriadku posledné hadove záležitosti ohladne prihlášky a odhlášky a vyrovnanie platieb a konečne je to všetko oki....bola milá a ústretová...hadík dostane preplatok na účet a ja za to dostanem domácu morku, ktorú mi vybavil u kamaráta..aká som ja matka?..najlepšia!..
tak to si fajn pochodila.....moj chlap v zrdav. poisťovni najprv natrafil na takú čo sa mu hned právnym oddelením vyhrážala...nič sa nedalo pod....asi mala svoje dni ale ked bol naposledy aj so s zmluvami, že odhlásiť a pod. tak si to tam "vymrkal" iba za 103e to mal.....
1 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Lui udiera po hlavičke, Juraj pozerá na p*** , Dav ponúka fajku a dušan tak "dýcha" no to sme dopadli ...

a sakra aj ten Adobe Flash má zas dovolenku zas píše že zásuvný modul zlyhal
Naposledy upravil Ivana Š : 10.10.12 at 21:00
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..

..no a Winnettou je kde?..keď už fajčiť, tak aspoň s pekným chlapom...a ešte keby tak bol fúzatý...ten wyndetuuu..
pepsi myslíš tento
5 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať