Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

..ja to tiež nepozerávam, včera však áno... obdivujem ľudí, ktorí aj napriek nepriazni osudu sa dokážu s problémami popasovať, a ešte k tomu s úsmevom....
1 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Skok zo stratosféry je preložený na nedeľu, ak bude dobré počasie bé, ak nebé tak né
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

cigani na rozdiel od nas drzia spolu a svojim ospravedlnia vsetko-inak jasne ze autorka cigani,tito jej ,,neviniatka,, dostavali moznost vyjadrit sa v mediach,len boli agresivny a odmietali sa vyjadrit,samozrejme ze ked je ciganka,tak jej radi dali rozhovor aby spolu mohli ciganit/klamat/.nuz skoda ze prisposobivy romovia takto zahadzuju svoju sancu a stavaju sa na uroven tej neprisobivej casti etnika,namiesto toho aby na nich pozitivne vplyvali,klamu a kryju ich a podporuju ich asocialne spravanie. http://www.mecem.sk/rpa/?id=social&l...vak&show=21407
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...na dnešný deň:
292870_534921903187969_1166790857_n.jpg  
4 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
No ja neviem, ja už som fakt asi za debila dneska...
Akože ma idú ľudia s 18ročnou praxou presviedčať, že dobropis sa nerobí s mínusom... Nikdy sa nerobil s mínusom, vždy sa robil tak isto! S plusom...
No nieže by bolo dobropisov asi 40 len od začiatku tohoto roka... ale aj tak, niiiikdy sa nerobil s mínusom....

Takže kľudne kupujte od nás a vráťte tovar, nieže vám pošleme prachy, ale ešte si ich budeme druhýkrát pýtať...

a nenas.r sa!!
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

ponúkam čajík . pozitívna myseľ - citujem:

pozitívna myseľ je základom kvalitného a harmonického živita. Doprajte si preto pár chvíľ so šálkou tohto fantastického čaju. Uvoľnite sa, vychutnajte si rafinovanú kombináciu materinej dúšky, listov černíc a marakuje a užívajte si nádheru života plnými dúškami.
2 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Ivana Š Pozri príspevok
ponúkam čajík . pozitívna myseľ - citujem:

pozitívna myseľ je základom kvalitného a harmonického živita. Doprajte si preto pár chvíľ so šálkou tohto fantastického čaju. Uvoľnite sa, vychutnajte si rafinovanú kombináciu materinej dúšky, listov černíc a marakuke a užívajte si nádheru života plnými dúškami.
Čo je marakuka?
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Tweety Pozri príspevok
Čo je marakuka?
holt, preklep sa niekedy potrafí
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Ivana Š Pozri príspevok
holt, preklep sa niekedy potrafí
Myslela som, že nejaká nová zelinka, ktorá vari aj kuká.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Tweety Pozri príspevok
Myslela som, že nejaká nová zelinka, ktorá vari aj kuká.
A ja rozmýšľam odkade tá Mara kuká
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

blizi sa pamiatka zosnulych,tak pre tych,ktory este nepoznaju virtualny cintorin http://www.cemetery.sk/?
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

štrajkovali lekári, učitelia i sestry a teraz i študenti...dosiahnú svoj cieľ? uvidíme.....inak im držím palce (myslím študentom)....
http://www.topky.sk/cl/100535/132744...h-brigadnikov-
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

holt keď sa bude štrajkovať podľa toho komu je aktuálne ukrivdené, tak z toho nič nebude - ale keby sa všetci spojili a vyhlásil sa nejaký generálny štrajk ........
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
zaš se ktoš odkrochmalil. nevidzeli sce?
http://krimi.cas.sk/clanok/234125/bi...campaign=cross
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

tatanka111 Pozri príspevok
Rumanček už nestačí ??
ne ako si vedel.....ahá "podľa seba súdim teba"
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...večeraaa...ešte teplé, skúška receptu- bez receptu, len podľa obrázka a fotiek výroby...
koláčky 001.jpg  
koláčky 002.jpg  
koláčky 003.jpg  
1/1
3 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

ako sledujem teraz Markízu do BA k Vám prišli nové divé svine......
podmienky na chov sú veľmi dobré.......
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Mila123
ako sledujem teraz Markízu do BA k Vám prišli nové divé svine......
podmienky na chov sú veľmi dobré.......
No téééédáááá! A to ich v BA nemajú dosť? Jedny už majú pri hrade, teraz došla nová várka - žeby konkurencia ?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

misoft Pozri príspevok
No téééédáááá! A to ich v BA nemajú dosť? Jedny už majú pri hrade, teraz došla nová várka - žeby konkurencia ?
Staré už nevládzu toľko ako voľakedy. Také nefieš?
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

dobrý večer,

týmto pozdravujem vodičku citróna bl074dd, ktorá netuší, ktorá je vedľajšia a ktorá je hlavná cesta pri bille a tpd v petržalke. ešteže som ju odhadol a spomalil som. mala by vrátiť vodičák a nech sa doma stará o torty a pokoj rodiny.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať