Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
mohol aspoň po sebe upratať, smrad jeden!
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska Pozri príspevok
neviete či je pozvaný aj kotleba? http://zpravy.idnes.cz/zemrel-romsky...ava-zpravy_ama
moje decko im najnovšie hovorí "apači"
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

dnes nas Greci sundaji
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

AlaNR Pozri príspevok
mohol aspoň po sebe upratať, smrad jeden!
To už by ste chceli asi veľa. Upratať, ( robota) to je cudzie slovo, to nepozná.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

srska Pozri príspevok
neviete či je pozvaný aj kotleba? http://zpravy.idnes.cz/zemrel-romsky...ava-zpravy_ama
nie iba Flasikova Benova a Fedor Flasik-mozno on to preberie po nom,ked neda sa za prezidenta tak chce byt aspon romsky kral
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska Pozri príspevok
pôvodne chcel iba mrežu
a náhodou povolilo aj okno.... a kasička mu rovno do ruky skočila a mobitelmi ......zdrápanina hnusná opálena
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
lujza.j Pozri príspevok
a náhodou povolilo aj okno.... a kasička mu rovno do ruky skočila a mobitelmi ......zdrápanina hnusná opálena
presne tak, vyskočila zo skrinky, ešte sviňa poodťahoval aj skrinky, či tam nenájde trezor! Ale prd našiel, tak mu boli aj drobnosti dobré.
Počítač a tlačiarne nechal tak, asi ich nemal ako odviezť...
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
pavol54 Pozri príspevok
keby som to vedel tak tu nesedím a robím jožka ministra, lebo lepšie je postávať v obchode ako makať vo výrobe, najmä poľnohospodárskej a s ňou súvisiacej.
A tebe tak veľmi chýba, aby ti všetci nadávali? Ani netuším ktorého ministra PSVaR chválili.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

marjankaj Pozri príspevok
A tebe tak veľmi chýba, aby ti všetci nadávali? Ani netuším ktorého ministra PSVaR chválili.
načo sú ministri?
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
srska Pozri príspevok
načo sú ministri?
Aj by som ti povedal, ale tu sa tak vyjadrovať nemôžem.
Najhoršie je na tom to, že aj keby sme zvolili takého, ktorý v politike ešte nebol, tak ešte prekoná týchto doterajších.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

marjankaj Pozri príspevok
Aj by som ti povedal, ale tu sa tak vyjadrovať nemôžem.
Najhoršie je na tom to, že aj keby sme zvolili takého, ktorý v politike ešte nebol, tak ešte prekoná týchto doterajších.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

AlaNR Pozri príspevok
presne tak, vyskočila zo skrinky, ešte sviňa poodťahoval aj skrinky, či tam nenájde trezor! Ale prd našiel, tak mu boli aj drobnosti dobré.
Počítač a tlačiarne nechal tak, asi ich nemal ako odviezť...
myslíš, že náhoda,alebo mal tipa? ........veľa krát im jedno čo ukradnú hlavne že niečo majú.....to je ako tí "defektári" majú to síce skoro vždy odšpehované už od banky........ale koľko budú mať v skutočnosti vedie až po otvorení, čím viac tým väčšia radosť.....poprípade to môže byť aj dvojitá radosť ked to bude poisť. podvodík....
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
lujza.j Pozri príspevok
myslíš, že náhoda,alebo mal tipa? ........veľa krát im jedno čo ukradnú hlavne že niečo majú.....to je ako tí "defektári" majú to síce skoro vždy odšpehované už od banky........ale koľko budú mať v skutočnosti vedie až po otvorení, čím viac tým väčšia radosť.....poprípade to môže byť aj dvojitá radosť ked to bude poisť. podvodík....
ja si myslím, že by bol vzal možno aj počítač, ale okno je vo výške cca 1,5 metra, bolo by sa mu to asi rozbilo, lebo vraj bol len jeden. Resp. viacerých na zázname nevidieť...
Som zvedavá, čo z toho bude... cigánisko je z našej dediny, býva asi 300 metrov od firmy...
0 0
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

Práve som prišla z koncertu Tomáša Klusa.. potešilooooo..
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
AlaNR Pozri príspevok
ja si myslím, že by bol vzal možno aj počítač, ale okno je vo výške cca 1,5 metra, bolo by sa mu to asi rozbilo, lebo vraj bol len jeden. Resp. viacerých na zázname nevidieť...
Som zvedavá, čo z toho bude... cigánisko je z našej dediny, býva asi 300 metrov od firmy...
...

..odťať ruku!..inak dostane len podmienku a bude kradnúť ďalej...***** jedna cigánska...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pepsikova Pozri príspevok
...

..odťať ruku!..inak dostane len podmienku a bude kradnúť ďalej...***** jedna cigánska...
to nie - pôjde na invalidný (ak ešte nie je)
2 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

nechápem, Grékom pomáhame, skladáme sa na nich a oni nás nenechajú vyhrať......nakopali nás...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Mila123 Pozri príspevok
nechápem, Grékom pomáhame, skladáme sa na nich a oni nás nenechajú vyhrať......nakopali nás...
šak normál - ne? za dobrotu - na žebrotu
1 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
lujza.j Pozri príspevok
o šmykať= ostrihať
prešmyknúť....si myslel...to ale nie je už nožničkami
chlapi vy čo ako, stále len na to jedno....myslíte
http://www.porada.sk/t11047-p272-sra...ml#post1591175

No chlapi na rozdiel od vás iba na jedno nemyslia.
0 0
noemi-ke noemi-ke

noemi-ke je offline (nepripojený) noemi-ke

Dav Pozri príspevok
Reagujem na Teba, ale platí to aj pre tie, ktoré boli v psom konflikte zapojené. Reťazili sa vzájomné útoky a obhajoba, čo neprispelo ničím podstatným do diskusie, ani k nálade na Porade. Keby admin reagoval bezprostredne na tú prvú várku osočení a obrany, asi by zvolil iné riešenie. Myslím si, že tým, že sme sa dohodli na prečistení témy, vášne sa utriasli, téma ide pokojne ďalej, sa admin rozhodol pre miernejší krok. Sama vieš, že toto nebol prvý konflikt okolo psov, tak aj preto asi zvolil takúto formu upozornenia a predpokladám, že nielen Tebe.

Všeobecné pravidlo pre každého - najjednoduchšia reakcia na konfllikt je NEREAGOVAŤ a NAHLÁSIŤ príspevok.Isteže aj najťažšie, lebo aj ten druhý si chce povedať svoj názor, brániť sa, alebo aj vrátiť úder. Niekedy sa tým veci vysvetlia, ale niekedy sa reakcie len tak sypú...
Ja som dostala nejaky odkaz o vyluceni, ak budem vyvolavat konflikty, ktore tu boli minuly tyzden.

Mila DAV- moderatorka a objektivna posudzovatelka prispevkov- ja som posledny prispevok pridala 18.8.2012.

10.10.2012 so pridala inzerat do BURZY v Kaviarni. Inak tu NECHODIM.

Ake konflikty som tu vyvolavala minuly tyzden? Ponukou pelecha pre psa?

Nezda sa ti, ze to asi nezvladas?



Toto nie je forum ,ale stranka urcitych ludi, ktori maju ine prava ako ostatni ludia. Toto nemusim, lebo nechcem.




0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať