Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Dnes dojedáme z nedele- dusené bravčové stehno na horčici a rasci, varené zemiaky, paradajkový šalát.
Obrázok 6849.jpg  
11 0
gilda gilda

gilda je offline (nepripojený) gilda

Pohánka, zemiaky a výborný starodávny pikantný šalát, ktorý sem posunula Žabinka.
1.jpg  
9 0
jb0863 jb0863

jb0863 je offline (nepripojený) jb0863

sobota-grilovaná napacovaná krkovička s chlebom a zeleninovou oblohou,tvarohové lievance s domácim malinovým lekvárom , včera držková polievka , živánka a kysnutý makovník.
9 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

dnes bude gulas
-ale ziadny taky kaloricky/-bez tuku s kopou cerstvej cibulky a papriky,s cisteho bravcoveho mäsa a s vela zemiakmi./
k nemu razno-spaldovy kvaskovy chlebik
7 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Halušky s bryndzou, slaninkou a kyslým mliekom.
Obrázok 6845.jpg  
14 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Dávno som chcel dať tento rezeň, s nožičkami a pipíkom
IMG_2385.jpg  
11 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Majoránkovo-cesnaková gulášová polievka,bravč.pečené,červená kapusta,karlovarská knedľa (z MW rúry)
9 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

polievka brokolicova, kuracie masko spolu so sojovým udusene s chrenom a anansom, natural ryza, kedze su doma kulturisti s dietou
7 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

zeleninovo-fazulova polievka, vyprazane file z aljasskej tresky, cibulovy salat
10 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

az pri pegynkinom prispevku mi svitlo,preco ten gulas nebol taky poriadne gulasovy-vsak som zabudla na majoranku...no ale uz nemame :-)tak nabuduce...
0 0
msa msa

msa je offline (nepripojený) msa

v pondelok zvyšky od nedele + na večeru zapekané krajce chleba v trúbe všeho druhu:s paradajkou a syrom, šampionmi a syrom, šunka syr aj saláma a syr. Včera prívarok so zelených fazúľ a volským okom a krpci na večeru vonku vianočka s maslom a kakaom z kozieho mlieka.
9 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

V nedeľu kurča s ryžou a zapečenými zemiakmi, V pondelok cesnakové rezne ku kaši. Dnes guláš k cestovinám
7 0
Anik Anik

Anik je offline (nepripojený) Anik

zemiakové pyré vyprazané filé z aljašskej tresky, tatarka
8 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

dusene sampiony s domacimi vajickami,kvaskovy chlieb a veeela cerstvej zeleniny/paradajky,pazitka,kalerab,paprika,uhorka,zerucha,m rkva/
10 0
jb0863 jb0863

jb0863 je offline (nepripojený) jb0863

Včera ráno sme šli kúpiť mäso , že ak prídem domov tak niečo ukuchtím aspoň na dva dni.
Mäso som dala v robote do chladničky a keď sme prišli domov tak začala som chystať zemiaky a mäsko , no keď som zistila aké mäsko mi dobrá teta v mäsiarni predala , tak z varenia nebolo nič. Mäso bolo lepkavé a smradľavé. Samozrejme, že ráno som šla mäso vrátiť , kde tetušky predavačky nechápali ako sa to mohlo stať,veď oni predávajú len to najčerstvejšie mäsko a toto sa im ešte nikdy nestalo.Tak som im dala bloček z nákupu,pohrozila im hygienou a pekne mi vrátili späť ečka. Takže dnes vďaka tetám , ktoré predávajú len to najčerstvejšie mäsko , budeme mať na obed pizzu.
9 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Hovädzia polievka s rezancami a morčacie roládky na prírodno so syrom, sušenou šunkou a paprikou, slovenská ryža, šalát.
8 0
gilda gilda

gilda je offline (nepripojený) gilda

dnes je horko, niečo ľahké - rizoto so sójovou granulou
1.jpg  
9 0
wirgi wirgi

wirgi je offline (nepripojený) wirgi

Väčsie zemiaky, prekrojené na poly upečené so slaninkou a k tomu pravá 100% bryndza zo salaša s pažítkou, miesto polievky acidko,
7 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Bryndzové halušky so slaninkou.
5 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Hovädzí gulášik s knedlíkom, ja mám teraz šalátové obdobie, už má zeleninka okrem farby aj chuť, podobnú tej v lete..
Obrázok 6870.jpg  
Obrázok 6868.jpg  
1/1
13 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať