Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
msa msa

msa je offline (nepripojený) msa

ja som mala tvorivý deň včera a tak som uvarila pre decká cesnačku, pre deda kapustničku, pre všetkých bryndzové halušky, pre mňa a pre segru kapustové a potom som upiekla kysnuté hrebene s tvarohovo-pudingovou plnkou -čokoládový. Na dnes ostalo polievky dosť, tak len druhé a to : jahňací chrbát + naporciovaný zajac obalené v grilovacom korení a vo veľkom pekáči na hromade strúhanej zeleniny ako - mrkva, zeler, cesnak , cibuľa a paprika, som to udusila v trúbe a pred koncom odokryjem, aby to malo peknú kôrku.
10 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Hovädzia polievka s rezancami, bravčová panenka v marináde so zemiakovou kašou a paradajkovým šalátom. Ako zákusok bude vanilkový puding s piškótou.
8 0
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

Vyprážaný kapor a zemiakové pyré.. A ešte sa bude robiť jablkový mrežovník..
6 0
renkama renkama

renkama je offline (nepripojený) renkama

kurací vývar s rezancami,vyprážané kuracie stehná,zemiaková kaša
6 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

moje pstruhy na mňa ešte pozerali, a (skoro) žmurkali

nakoniec neboli na ten mlynársky spôsob - boli a la ja - Ivana

a vraj boli výborné - ha - neviem, idem až teraz jesť

jedného mi nechali
DSC_0072.jpg  
7 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Kurací vývar s rezancami, pre muža a dcéru losos s tvarohovo-koprovým dresingom, varené zemiaky, a pre mňa a syna obrátené rezne s ryžou a kapustovo-mrkvovým šalátom.
6 0
katka 23 katka 23

katka 23 je offline (nepripojený) katka 23

dnes som navarila hŕstkovú polievku z fajnými údenými rebierkami a ešte aj druhý chod bratislavské bravčové pliecko s knedľou
7 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

..jemná zeleninová polievka, bravčová panenka na grile s hríbikovou omáčkou, opekané zemiaky, hrnčekový sypaný jablčník
7 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

evuš Pozri príspevok
..jemná zeleninová polievka, bravčová panenka na grile s hríbikovou omáčkou, opekané zemiaky, hrnčekový sypaný jablčník
receptík si prosím..dakujem
0 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Španielský vtáčik
8 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

lujza.j Pozri príspevok
receptík si prosím..dakujem
2 šálky polohrubej múky, 2 šálky pr. cukru, 1/2 prdopeč, 3 vajíčka, 3 dl mlieka, 250g margarínu /ja dávam iba 125, pretože je potom moc mastný/, škorica, hrozienka, tvaroh, cca 1 kg jabĺk, 2 vanilkové cukry....

..múku, pr. cukor a prdopeč zmiešame a polovicu hmoty nasypeme na vymastený a múkou vysypaný plech, nato dáme postrúhané jablká zmiešané s tvarohom, hrozienkami, škoricou a vanilkovým cukrom /ja pridávam ešte trochu pr.cukru/.
Nato vysypeme druhú časť sypkej zmesy. V mlieku rozšľaháme vajíčka a vylejeme na vrch. Nato nastúhame margarín /vážne bohato stačí 1/2 z uvedenej dávky/.... Pečieme asi 45 minút pri 150 stupňoch..... Dobrú chuť !
10 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Práve sa pečie na večeru slaný cuketový koláč.
Nedržala som sa receptu striktne, odočka som to tam nabúchala, tak čakám čo bude a ako to v trúbe porastie...
http://recepty.vareni.cz/slany-cuketovy-kolac/
8 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Dnes
- chlieb(múka - pšeničná T650, pšeničná tmavá chlebová, ražná, celozrnná pšeničná, celozrnná špaldová; ľanové, sezamové a slnečnicové semená)
- zeleninová polievka(vývar z hovädzích kostí)
- kačacie stehná, červená kapusta(karamel, červené víno), parená knedľa
- zákusok Kinder Bueno

Ľutujem, nie mojou vinou sú obrázky rozhádzané.
Naposledy upravil Marína : 15.10.12 at 14:46
5_kinder_bueno.JPG  
4_kacka.JPG  
3_zel_pol.JPG  
2_chlieb_2.JPG  
1_chlieb_1.JPG  

1/1
16 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
42. týždeň
0 0
Mária Mojžišová Mária Mojžišová
Dnes ragú so sójových rezancov(sójové rezance, šampiony,červené víno,cesnak, smotana(, ryža s kurkumou a zázvorom a k tomu zeleninový šalát. Polievku dnes nemáme
5 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

ja dnes -polievka zo včerajška, a vyprážaný syr s pečenými zemiakmi a tatarkou
5 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Tiež dojedáme z nedele. Kelová polievka, vyprážaný rezeň so zemiakovým šalátom. Šalátu som urobila za veľkú misu, ale ten išiel najviac na odbyt, tak ja dnes budem mať prílohu zemiaky.
Obrázok 6266.jpg  
Obrázok 6276.jpg  
1/1
5 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

vikend na Slovensku:

sobota:
obed-zajacia rezancova polievka,plnena paprika so sojoveho mäsa,moj muz mal bravcove mäso na sampionoch s tarhonou
vecera-rybie file,spenat,parene zemiacky

nedela:
obed :bez polievky,peceny domaci zajko-mnam,pecene zemiacky,zeleninovy salat,müsli spaldovy kolacik
na veceru sme dojedli co nam mama nabalila-ja plnenu papriku a muz bravcove s tarhonou

dnes:
na obed nebolo casu,tak len prazenica,cerstvy chlebik,trosku sunky pre muzika a syr,kopa zeleniny

zajtra sme znova na SK,zial,mame pohreb,tak bude daco z karu...
2 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

dnes furmanske halušky http://www.svetreceptov.estranky.sk/...e-halusky.html
3 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Dojedá sa víkendové menu a k tomu dnes upečená orechovo jablková štrúdelka.
5 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať