Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Kuracia polievka s domácimi rezancami, černohorský kurací rezeň, zemiaková kaša, zeleninový šalát a mandarinkové rezy s karamelovou šlahačkou.
11 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

vyprážané morčacie prsia, opekané zemiaky a kapustový šalát
10 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Polievka kuracia, ryža, kuracie perzne v pikantnom cestíčku, kapustový šalát s bielym hroznom. Po obede 2 plné plechy t'ahanej makovo-jablkovej štrúdle.
11 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

Polievka z kacacich drobkov, pecena kacica, cervena dusena kapusta a domaca kysnuta knedla a dojedli sa aj medovnicky.
11 0
lavanda lavanda

lavanda je offline (nepripojený) lavanda

Cesnačka, rolky z kuracích pŕs, obalené v slaninke a upečené na kyslej kapuste, varené zemiaky s petržlenom. Vtáčie mlieko.
8 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Mäsové guľky v paradajkovej omáčke ku knedli
6 0
Mária Mojžišová Mária Mojžišová
Pripravujem k obedu segedinsky guláš so sójových kociek, cereálna knedľa, hlivová polievka s krúpkami. Dobrú chuť k obedu a prajem pekný dník Vám všetkým
4 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

sobota

slepacia polievka so sirokymi rezancami
pecena stuka,zemiakovy trhanec,hlavkovy salat

nedela
cicerovo-hubova cesnacka
muz-zapekane kotlety,tarhona,paprika
ja-karfiolove fasirky,parene zemiaky,mrkvovy salat

dnes
dojeme cesnacku a rybu od soboty,hodim k nej na paru siroke fazule

zajtra

polievka so sirokych fazul
muz doje kotlety s tarhonou od vcera
ja djem zemiaky s karfiolovymi fasirkami od vcera
2 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Polievka ostala zo včerajška a šifliky(strapačky) s kapustou
2 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

obed - cestovinový šalát so šunkou, strúhaným syrom a zeleninou
večera - asi koložvárska kapusta /vitamíny z kyslej kapusty treba/ - som "nascípaná jak pes", počasie na figu a náladu mám pod bod mrazu....
5 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
evuš Pozri príspevok
obed - cestovinový šalát so šunkou, strúhaným syrom a zeleninou
večera - asi koložvárska kapusta /vitamíny z kyslej kapusty treba/ - som "nascípaná jak pes", počasie na figu a náladu mám pod bod mrazu....
Ak si nachcipana, skus "zlaty caj". Zohrej mlieko (ak mas tak plnotucne a ak nie tak pridaj par kvapiek slnecnicoveho oleja), ak bude horuce, daj do neho kavovu lyzicku kurkumy, na spicku lyzicky mleteho cierneho korenia, polievkovu lyzicku, na drobno nasekaneho zazvoru a ak mas tak par gulieciek podrveneho kardamonu. Ten ale nie je podmienkou.
Vsetko spolu povar 2-3 minutky, oslad medom popijaj horuce.
PS: ten olej sa tam pridava kvoli kurkume, lebo blahodarne latky v nej sa rozpustaju v tuku
6 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

dnes nevarím (včera bola čínska pomsta - rezance a kuracie mäso kung pao)
zostalo aj na dnes, a aj tak všetci moji majú dnes dlhý deň, prídu až večer, a to si len tak niečo ľahké najradšej dajú
zeleninový šalát, puding, krupicová kaša a pod.
4 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

taiko Pozri príspevok
Ak si nachcipana, skus "zlaty caj". Zohrej mlieko (ak mas tak plnotucne a ak nie tak pridaj par kvapiek slnecnicoveho oleja), ak bude horuce, daj do neho kavovu lyzicku kurkumy, na spicku lyzicky mleteho cierneho korenia, polievkovu lyzicku, na drobno nasekaneho zazvoru a ak mas tak par gulieciek podrveneho kardamonu. Ten ale nie je podmienkou.
Vsetko spolu povar 2-3 minutky, oslad medom popijaj horuce.
PS: ten olej sa tam pridava kvoli kurkume, lebo blahodarne latky v nej sa rozpustaju v tuku
taiko, vďaka, vyskúšam..
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Ivana Š Pozri príspevok
dnes nevarím (včera bola čínska pomsta - rezance a kuracie mäso kung pao)
zostalo aj na dnes, a aj tak všetci moji majú dnes dlhý deň, prídu až večer, a to si len tak niečo ľahké najradšej dajú
zeleninový šalát, puding, krupicová kaša a pod.
...hm, mne deti odmietli chodiť na obedy do školy /maminka, keď tak dobre varíš/, takže musím variť každý deň, pretože sú vo veku, že treba pestrú, zdravú, vyváženú a aj "im chutiacu" stravu...
2 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

vajickova pol., rezance s tvarohom.
4 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

evuš Pozri príspevok
...hm, mne deti odmietli chodiť na obedy do školy /maminka, keď tak dobre varíš/, takže musím variť každý deň, pretože sú vo veku, že treba pestrú, zdravú, vyváženú a aj "im chutiacu" stravu...
ani moji nechodia do školy na obedy - po návrate zo školy rozrazia dvere, mamí, som doma, čo máme jesť?

dnes je 1/2 v práci a synáčik a skorosedemnástka majú krúžky, všetci prídu okolo 18:00 takže som ráno musela zamakať, a pripraviť im riadne raňajky a veľmi veľkú desiatu, papať večer budú mať čo, a ešte perník sa už pečie
Naposledy upravil Ivana Š : 06.11.12 at 09:45
1 0
katka 23 katka 23

katka 23 je offline (nepripojený) katka 23

polievka domáca frankfurtská, prívarok zo sladkej kapusty, bravčové na rasci , chlieb alebo knedľa
5 0
Anik Anik

Anik je offline (nepripojený) Anik

sviečková s knedľou bez polievky
dobrú chuť
4 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Zeleninová polievka s haluškami, segedín, na olovrant-večeru domáca paprikáška.
5 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

mäsové guľky v paradajkovej omáčke a varené zemiaky
7 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať