Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

krémová mrkvová polievka, dusené morčacie krídla s ryžou a ríbezľovým kompótom
6 0
lavanda lavanda

lavanda je offline (nepripojený) lavanda

Zeleninová polievka (z pomixovanej koreňovej zeleniny) s ovsenými vločkami, bravčové pečené, varené zemiaky, baranie rohy. Puding s malinovou polevou - potrebujem zredukovať obsah mrazničky...
8 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Od včera ešte ostalo, tak dnes som piekla langoše
7 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

dojíždíme - zapražená polievka + prešpikovaná a upečená krkovička

v bb nám robia klbáse na vianoce
3 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

teľací guláš
6 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Grilované kuracie krídielká, alma, baranie rohy, kyslá úhorka a pravý mad'arský chlieb. Konečne som našla chlieb, ktorý vydrží aj týždeň a je stále dobrý.
5 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Kyslá šošovicová polievka, dusené rozporcované kurča na uncle bense, zemiaková kaša, kyslé uhorky.
3 0
Slayer666 Slayer666

Slayer666 je offline (nepripojený) Slayer666

evaj63 Pozri príspevok
Grilované kuracie krídielká, alma, baranie rohy, kyslá úhorka a pravý mad'arský chlieb. Konečne som našla chlieb, ktorý vydrží aj týždeň a je stále dobrý.
kde???
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

cicvorová zeleninová polievka a pečené bravčové rebierka so zemiakmi
3 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Varí sa mi toto: http://www.mimibazar.sk/recept.php?strana=2&id=37328
Niekto to tu dal, tak to idem vyskúšať. Buchty nebudú Na popoludnie asi puding alebo šľahačka s mrazenými malinami. Uź sa rozmrazujú. Dobrú chuť všetkým
.
5 0
lavanda lavanda

lavanda je offline (nepripojený) lavanda

Susedia robili zabíjačku, takže dnes máme pečenú jaterničku a krvavničku so zemiačikmi a kyslou uhorkou.
6 0
deane7 deane7

deane7 je offline (nepripojený) deane7

Guláš z klokana.
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

lavanda Pozri príspevok
Susedia robili zabíjačku, takže dnes máme pečenú jaterničku a krvavničku so zemiačikmi a kyslou uhorkou.
Joj, tak to ti závidím, len by som uhorku zamenila za domácu surovú kapustu.
Našťastie si mám kde kúpiť dobré ochutené jaternice, ale domáce sú domáce. Kdeže sú moje mladé letá?*

*
Nechcem to tu zahlcovať videom, pozrite tu bábočka /príspevok 47/
0 0
player85 player85

player85 je offline (nepripojený) player85

[QUOTE=babka - ježibabka;2194619]Varí sa mi toto: http://www.mimibazar.sk/recept.php?strana=2&id=37328
Niekto to tu dal, tak to idem vyskúšať. Buchty nebudú Na popoludnie asi puding alebo šľahačka s mrazenými malinami. Uź sa rozmrazujú. Dobrú chuť všetkým


Napadík som pridala ja , a musim uznať, že to bolo vynikajúce, priateľ sa len tak oblizoval Odporúčam určite kazdému vyskúšať .
0 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Chlieb v BA, dovážaný z Mad'arska.
0 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Kuraciaso slížami, plnené rezne so sušenými slivkami, syrom a šunkou, ryža s hrozienkami, zemiaky s opraženou cibul'ou a petržlenovou vňat'ou, roláda otočená hore nohami.
5 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Koncom týždňa sme mali šošovicovú polievku nasladko a lievance z kyslej smotany, v sobotu aj dnes slížikovú kuraciu polievku, pečené kura s ryžou a šalát z čínskej kapusty s cibuľou a mrkvou. Mamuša dodala dezert - jablkovo-orechový závin z lístkového cesta.
6 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
49. týždeň
0 0
katka 23 katka 23

katka 23 je offline (nepripojený) katka 23

polievka zeleninová so zemiakmi a vajíčkom, zahustená postrúhanými zemiakmi, a falošná zabíjačka - bravčové pečené na rasci, klobása, kapusta a zemiaky s opraženou cibuľkou
3 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Paradajková polievka s mrveničkou a syrovými kockami, pečené zemiaky s cibuľkou, slaninkou ,kyslou kapustou a kyslou smotanou. Mňam.
11 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať