Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Cícerová polievka - čo dom dal
9 0
zalobaba zalobaba

zalobaba je offline (nepripojený) zalobaba

baba
kuriatko s plnkou, ryžou a kompótom )))
7 0
wirgi wirgi

wirgi je offline (nepripojený) wirgi

kuracia polievka, vyprážaný syr, pečené zemiaky, tatarka z bieleho jogurtu
9 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Polievka z kyslého mlieka, plnené cukety. A zo včera venčeky a štrúdľa - to si rozkázala moja najstaršia vnučka.(prišla na návštevu)
8 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Cesnaková polievka, vysmážané rybie filé, varené zemiaky a zeleninový šalát.
13 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Fazuľová s údeným kolenom a fliačkami, pečené bravčové rebierka na zemiakoch, nakladaná zelenina, huby.
12 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Sedliacke fondue v bosniakoch, paradajka.
9 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Bôčik s jogurtom a chrenom iba s chlebom. Chlapi mali uhorkový šalát s vegetou (z pohára), ja cviklu. Nefotila som, lebo už tu raz je http://www.porada.sk/t113919-p1387-c...ml#post2046491
12 0
lavanda lavanda

lavanda je offline (nepripojený) lavanda

Paradajková polievka (z domácej šťavy) so syrom, palacinky s domácim marhuľovým lekvárom, poliate kyslou smotanou, vyšľahanou s vanilkovým cukrom. A ešte sladučké pomelo - keď ho ošúpem a nachystám, odrazu je oň u mojich stravníkov veľký záujem, inak si tam len tak leží a šúverí sa...
11 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
V nedeľu, pondelok a utorok sme mali huspeninu, v utorok večer som navarila plnenú papriku na stredu, štvrtok a piatok.
Dnes kuracia polievka, rybie filé na masle s cesnakom, zemiakové pyré a zeleninový šalát. Bolo treba zužitkovať kocku tvarohu, ktorý som pôvodne kúpila na nátierku a skutek utek, takže teraz sa pečie tvarohová bábovka
17 0
Anik Anik

Anik je offline (nepripojený) Anik

zeleninové rizoto pečené stehná a keď už bubon bol vyhriaty dcéra objednala zákusok slonia slza, a citrónový zákusok zajtra balím so španielskymi vtáčkami a posielam o 12:05 do Prešova
16 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Venčeky som stihla odfotiť. Štrúdle už boli zbalené skôr.
Snímka342.jpg  
17 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Hovädzia polievka s cestovinami, kurča s ryžou
12 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

polievka zo zajaca, (pre dcérinku - to nebola zo zajaca to je kuracia spapkala bez rečí, keby vedela, tak nezje


bravčové karé na šampiónoch a pečené zemiaky
dezert - odo mňa nebude - robím DzMV ale - teta - je na nezaplatenie - doniesla šišky
13 0
wirgi wirgi

wirgi je offline (nepripojený) wirgi

polievka kuracia zo včera, medailonky z bravčovej panenky, zemiaková kaša, ľadový šalat s dresingom ,
12 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Kuracia so slížikmi, čína na mede s banánom, ryža, pre M kapor obalený v 3-obale, pečený v rúre, dusené zemiaky, zeleninový šalát. A ešte sa pečie tvarohová bábovka.
10 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

som sa tu "najedla" propregĺgala.... ja so včera vykostené kuracie stehno, grilované papriky a cesnakový dresing....nechcem robiť chúťky mojemu decku tá je od piatka na "sáčkovej" diete....
11 0
msa msa

msa je offline (nepripojený) msa

u nás včera rezaňová polievka, a jahňacina na víne zjemnená smotanou s tarhoňou, bude aj na dnes a možno aj zajtra.
7 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
4. týždeň
2 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Zeleninová polievka s jačmennými krúpami, pečené kurča s ryžou a uhorkovým šalátom, orechovo-jablková štrúdla. Všetko ušetrené z nedele.
Obrázok 6638.jpg  
Obrázok 6634.jpg  
Obrázok 6639.jpg  
1/1
12 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať