Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

pocuvajte,co dneska je volaco vo vzduchu.vsetci varite take dobroty,ze uz potrebujem podbradnik.
a ja zas len tu zeleninu-ale aj ta je fajn,hlavne ze sa cosi mrvi v hube...
4 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

moji si na zajtra nakázali guláš s knedľou
8 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Bravčové mäsko naložené v oleji, cesnaku a rozmaríne bude zajtra. Ja radšej ako kyslé mám rada ku mäsu kompót, ku zemiakovej kaši sa hodia dusené jabĺčka, vyskúšajte.

Na väčšie kusy nakrájané nešúpané jablká, trošku masla, medu, škorica, klinček, vody len máličko a krátko podusiť, nemá z toho byť kaša. Niekedy som ich dala v kompótovej miske do mikrovlnky len tak "prsknúť", dnes to robím klasicky na peci.

To len ako reakcia na chokmu, keby bola bližšie, beriem hrnce, tašky a idem na nákup aj bez ohlásenia.
6 0
msa msa

msa je offline (nepripojený) msa

my sme mali včera ešte zbytky z nedele a tak som len zamiesila u usmažila pirôžky makové a tvarohové. A dnes by mala byť fazuľovica, neviem či niekto namočil fazuľu, a ešte cestoviny so syrovo-smotanovo-cesnakovou omáčkou so šampionmi a šunkou.
5 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

dnes zemiaky zapekane z bryndzou http://www.svetreceptov.estranky.sk/...-zapekane.html
5 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

ako bonus palacinky
4 0
lavanda lavanda

lavanda je offline (nepripojený) lavanda

Mrkvová polievka, zemiaky nakyslo, volské oko.
4 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Polievka zostala aj na dnes, kapustné strapačky s opraženou cibul'ou a pečenou klobásou.
7 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

zajtra:
sosovicova so zeleninkou na sladko,
spaldove celozrnne cestoviny s vajickom-ak muz bude hundrat,pokrajam mu tam trosku chudej bio sunky,zeleninovy salat

kedze ma muz poobednu a v praci bude hladovat tak mu upeciem spaldovu mäsovu strudlu s mrazenou zeleninou
3 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

dnes podojedajú, čo chladnička dá - DPH volá! vždy ma vie nasra... nasrdiť jeden, čo nosí doklady na poslednú chvíľu
2 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Syn si vypýtal kapustnicu a kurací perkelt
6 0
tweedle tweedle

tweedle je offline (nepripojený) tweedle

včera aj dnes pečená fašírka s vajíčkom a k tomu zemiakové pyré...
7 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

zemiakove knedle plnene udenym mäsom http://mojerecepty.sk/zemiakove-kned...m-masom-1.html
7 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

Dnes som varila hlivu na smotane s haluskami { sb sa smial, ze citam recept z PC..no a co..} a dcera si objednala kysnutu knedlu..
10 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

navarila som kopec halušiek, tak dnes s kapustou, aj zajtra ... neskôr uvidím, možno pôjdu aj do mrazničky na horšie časy... neviem variť v malých dávkach
8 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Hovädzia polievka, roštenka na slaninke, slov.ryža, šalát z ďatlových rapadajok na olivovom oleji.
9 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Slepačia polievka, fašírky z hokaida, dusený kelozel. ( všetko domáce - z mrazničky a kelozel bol zavarený v pohári)
6 0
katka 23 katka 23

katka 23 je offline (nepripojený) katka 23

Zdenka175 Pozri príspevok
Syn si vypýtal kapustnicu a kurací perkelt
-aj u nás kurací perkelt ale ja pridávam aj huby a k tomu nokerle , polievka zeleninová s krupicovými haluškami
- zajtra budú buchty na pare s čokoládovo - orieškovou náplňou - kupované, lebo DPH a DzMV volá
8 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

katka 23 Pozri príspevok
-aj u nás kurací perkelt ale ja pridávam aj huby a k tomu nokerle , polievka zeleninová s krupicovými haluškami
- zajtra budú buchty na pare s čokoládovo - orieškovou náplňou - kupované, lebo DPH a DzMV volá
aké majú číslo? u mňa podobne, dojedáme čo máme v chladničke, varím len tak narýchlo - dala som piecť zemiaky do rúry, dáme si s maslom a cibuľkou
6 0
Slayer666 Slayer666

Slayer666 je offline (nepripojený) Slayer666

Trochu pokrajanej slaninky (susena, neudena sunka by bola lepsia - napr. talianska alebo spanielska), maslo, salotka, suchohriby, paradajky. Z tohto omacka, potom zmiesame s cestovinami a posypeme parmezanom. Idealne nejake domace cestoviny s hladkej muky a vajec (ako pappardelle).
5 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať