Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

terezamaria Pozri príspevok
Zeleninová polievka, zemiakové placky / ja s feferónovým krémom/, kefír.
Terezka, asi sme sa dohodli. Aj ja som robila zeleninovú polievku, ale z čerstvého hrášku a brokolice(z mrazničky) a k tomu placky ale z hokaida(z mrazničky) Jedla som ich k polievke. Tie čo zostali tak na večeru s tatárskou omáčkou(bola od včera otvorená, bolo ju treba zjesť)
5 0
branislavp branislavp

branislavp je offline (nepripojený) branislavp

zeleninová polievka z domácej mrazenej zeleniny, cukinové placky, cukina domáca mrazená.
6 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Hore Nilom, dolu Nilom, dobre je mi s krokodilom, z Nilu sa mu nechce het, zije v nom uz mnoho liet. ... No, niekomu uz nestaci ani matka Zem, jeho duch s plnym pudilarom sa tlaci do materialneho Vesmiru. Ja ostavam na Zemi pri nasom potoku, s divymi kacicami a co uvarit, by alabutke sil dodalo? Opat zabludim do kuchyne nasich skromnych starych materi ... kapustnice by mi bodlo, a uz mi klokoce jogurt i acidko, mozno aj daky kolozvar stihnem na rebra navesat. :-)

Do taktu mi bude spievat toto kuriatko ... ze si tie deti neuzivaju, ved detstvo maju iba jedno:
0 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

2ks salámy a vo vnútri syr, obalené ako rezeň a zemiaková kaša
8 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

zeleninová polievka s rezancami a rybičková pomazánka - holt - dnes budú mať 2. jedlo na studený spôsob - si rozkázali
6 0
Anik Anik

Anik je offline (nepripojený) Anik

guľášová polievka, lángoše manžel so slivkovým lekvárom a pr. cukrom , ja s dcérou klasika, cesnak, nastrúhaný syr a tatarka
8 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

sosovicova kysla, file na masle, zemiaky, salat
7 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Anik Pozri príspevok
guľášová polievka, lángoše manžel so slivkovým lekvárom a pr. cukrom , ja s dcérou klasika, cesnak, nastrúhaný syr a tatarka
tak toto som ešte nepočula langoše na tento spôsob

ale zasa - mal môj synáčik obdobie keď jedol hranolky s jahodovým džemom
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

dnes dzgance z bryndzou http://www.svetreceptov.estranky.sk/...-bryndzou.html
5 0
kargo kargo

kargo je offline (nepripojený) kargo

technický typ
Studeno (huspeninu). Manželka, keď bola kúpiť suroviny dokúpila aj dva jazyky a držky. Takže urobila aj držkovú polievku. Zo zvyškov zo studena a z jazykov urobila pekný kus tlačenky. Na hlave mäsiari nechali slušný kúsok laloka , bola z neho papriková slaninka . Z pôstu a zdravej výživy dnes zase nebolo nič )
5 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Ľudia nebláznite, čo je na huspenine a ostatnom opísanom nezdravé? Postiť sa môžete zajtra. /ak sa nezvýšilo/
3 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Mäsovú bábovku,...

http://www.porada.sk/t112296-p94-rec...ml#post2255770

z polovičnej dávky, ale pojal som to ako srnčí chrbát. Jednak sa tam lepšie dával alobal, klobásky a uhorky. Dobré. Chválim. Doporučujem.
4 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

na večeru: segedín + knella
4 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Včera sme dorazili kapustnicu, tak som dnes na obedovečeru upiekla francúzske zemiaky, budú aj na zajtra. Teraz som ešte spravila rajčinovú polievku, aby sme nedajbože hladom nepomreli
6 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Kuwa, nieco na mna lezie. :-)
Ranajky - ricotta so smotanou, rozok s maslom a syreckami, vedro bylinkoveho caju, tepla postel.
Obed - kedze nesvieti slnko, rybacia konzerva v oleji, rozok s maslom a syreckami, vedro bylinkoveho caju.
Vecera - alabutka.
IMG_0303c.jpg  
4 0
kargo kargo

kargo je offline (nepripojený) kargo

technický typ
kukučka Pozri príspevok
Ľudia nebláznite, čo je na huspenine a ostatnom opísanom nezdravé? Postiť sa môžete zajtra. /ak sa nezvýšilo/
Zvýšilo sa dosť , veď ho bolo 12 tanierov , dnes ideme porozdávať spriazneným dušiam. Ale trochu si aj necháme takže pôst odložíme na zajtra.
2 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

u mňa čo chladnička dala
dala slaninu, papriky, rajčiny, syr, špajza ponúkla zemiaky, cibuľu a cukinu
všetko na kocky nakrájané a zapečené v trúbe - mňam
5 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Uz to zo mna vyliezlo. Ale neviem, co zabralo, ci doobednajsi spanok, ci jogurt s medom a skoricou, ci poriadne vyvetranie. Uz sa pecie kolozvarska, ktoru som mal naplanovanu vcera, zajtra sa idem okupat do nasho potoka s kacicami. Mam dvojtyzdnovu absenciu, asi toto bude pricina. :-)
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

post, tak zemiakovy gulas http://www.svetreceptov.estranky.sk/...-paprikas.html
2 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Tu je vela sikovnych bab. Chcem vas poprosit o informaciu: Ako meliete papriku na korenie? Nejde mi do hlavy ako je kupovana paprika jemne zomleta a ako ziskavaju madari peknu cervenu farbu mletej papriky? Morim sa mixerom, mlyncekom na mak, najlepsia vychadza z nadoby na pesto, ale je to otrocina. :-)
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať