Zavrieť

Porady

Ako upravovať bunky v Excel tabulke aby sa neposúvali bunky nad tabulkou?

Ahojte,

potrebujem poradiť pri tvorbe tabulky. V exceli robím šablonu ponuky. V hronej časti sú údaje o kupojucom a predavajucom a pod tým je tabuľka na vyplnanie potrebných údajov. Túto tabuľku potrebujem ale upraviť (rôzna šírka stlpcov). ako to mám urobiť aby sa údaje v hronej časi hárku neposúvali? potrebujem zrejme tú tabulku nejak zafixovať, ale ako? Dakujem
Usporiadat
zuzana1407 zuzana1407

zuzana1407 je offline (nepripojený) zuzana1407

Michalme Pozri príspevok
Vzdy sa zmeni velkost bunky v oboch poziciach, iba spojenim zlucenim buniek mozes zachovat fixaciu stabilnu
OK, dakujem za rady
0 0
sthruska sthruska

sthruska je offline (nepripojený) sthruska

Ak si nadefinuješ priečku, zafixuješ hornú časť - vytvoríš hlavičku, tak si len zvoliš spôsob prezerania dokumentu. Nič viac.
0 0
PotPalo PotPalo

PotPalo je offline (nepripojený) PotPalo

posledný svojho druhu
A čo tak použiť funkciu "kamera", tabulku ktorá má byť hore umiestniš vpravo dolu alebo hoci aj na iný list, a hore bude len jej obrázok. Ak teda v tej dolu zmeníš šírku, tá hore ostane nedoknutá. Už som tu o tejto funkcii písal, ale teraz to neviem nájsť, link sem prilepím neskuor. (tiež neviem nájsť "o" s vokáňom, na tejto klávesnici niesú SK znaky, aj toto píšem tak-tak)

edit: už som to našiel, je to tu: http://www.porada.sk/t199393-excel-s...o-obrazok.html
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať