Zavrieť

Porady

Internetovy obchod s elektronikou - nakup materialu?

Dobry den,
chcel by som sa spytat: Rad by som rozbehol vlastny internetovy obchod s elektronikou, bielou, ciernou, atd.

Moja otazka znie: Treba aby som kazdy jeden tovar ktory tam chcem ponukat mal nakupeny z velkoskladu a niekde uskladneny? To mam kupit z kazdeho druhu chladnicky 3-4 kusy do zalohy pre istotu ci ako? Ved to by stalo neskutocne peniaze na rozbeh.

Dakujem za pomoc s tymto.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Ferdosondo je offline (nepripojený) Ferdosondo

    Ferdosondo
    mosaicx Pozri príspevok
    Takze ak si zakaznik objedna chladnicku, idem do skladu, zoberem ju na fakturu, poslem ju zakaznikovi, ten zaplati, mne pridu peniaze a ja idem zaplatit fakturu dodavatelovi?
    Ci to by bol asi ideal takto co?
    Tak to by si už chcel úplne bez peňazí. Spočiatku budeš platiť pri prebraní tovaru. Po určitej dobe na faktúru.

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    nič nemusíš mať vopred zakúpené. Len musíš mať zazmluvnené ceny a termíny dodávok od Tvojho dodávateľa, aby si Ty vedel zákazníkovi dodržať stanovený termín dodania a cenu.

    mosaicx je offline (nepripojený) mosaicx

    Vylúčený člen mosaicx
    Takze ak si zakaznik objedna chladnicku, idem do skladu, zoberem ju na fakturu, poslem ju zakaznikovi, ten zaplati, mne pridu peniaze a ja idem zaplatit fakturu dodavatelovi?
    Ci to by bol asi ideal takto co?

    mosaicx je offline (nepripojený) mosaicx

    Vylúčený člen mosaicx
    Cize az ked si vo velkosklade vytvorim istu doveru voci mne ano?

    Ok, a vsetky operacie pri tomto podnikani treba klasicky prehnat cez program POHODA 2012?

    A posledna vec: to mam ist do skladu, vypytat si ich kompletnu ponuku a prepisat si ju na web (resp. to co
    z ich ponuky budem chciet predavat)?

    Dakujem.

    blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

    blavaciko
    mosaicx Pozri príspevok
    Cize az ked si vo velkosklade vytvorim istu doveru voci mne ano?
    samozrejme, ved ty tiez nebudes davat zakaznikovi na fakturu, ci?

    Ok, a vsetky operacie pri tomto podnikani treba klasicky prehnat cez program POHODA 2012?
    ano, zozen si uctovnika

    A posledna vec: to mam ist do skladu, vypytat si ich kompletnu ponuku a prepisat si ju na web (resp. to co
    z ich ponuky budem chciet predavat)?
    no napriklad aj tak sa da

    Dakujem.
    v texte...

    Internetovy obchod s elektronikou - nakup materialu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.