Zavrieť

Porady

Ako si vybrať zariadenie do obývačky?

Ahojte, chcela by som vymeniť nábytok v obývačke, mám predstavu, že by to malo byť niečo moderné -nie zasa až príliš , nemám rada priestory, ktoré pôsobia chladno a neútulne...už som si prebehla aj pár obchodov s nábytkom, posurfovala som na nete, ale zatiaľ som nič extra nenašla... poradíte mi? A máte skúsenosti s kúpou nábytku cez e-shop? Veľa vecí kupujem cez internet, ale nábytok som ešte takto nekupovala...
1.jpg  
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

    Som, kto som... AlaNR
    skús www.modrastrecha.sk tam máš tipov a nápadov habadej...

    Zzazzu je offline (nepripojený) Zzazzu

    Vylúčený člen Zzazzu
    ahoj, ja som už nakupovala nábytok cez internet a cez rôzne eshopy a v pohode, zatiaľ nebolo potrebné nič reklamovať, s týmto skúsenosti nemám, ale nestretla som sa s nejakým neserióznym prístupom. Aj v obchode musíš na nábytok väčšinou čakať niekedy aj dva týždne, mne to cez eshop prišlo dokonca aj skôr.
    Naposledy upravil Richard : 23.09.14 at 08:53

    kika987 je offline (nepripojený) kika987

    kika987
    ďakujem Vám obidvom ;-) Zzazzu a to si platila vopred, alebo až keď ti doručili nábytok?

    Zzazzu je offline (nepripojený) Zzazzu

    Vylúčený člen Zzazzu
    Platili sme až kuriérovi pri dodaní nábytku , teda pri nabytokvox aj blackredwhite - z domnabytkuonline som kupovala len nejaké dekorácie, tam som zaplatila voperd...

    Ako si vybrať zariadenie do obývačky?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.