Zavrieť

Porady

Zrieknutie sa dietata.

Dobrý deň chcel by som sa opýtať ako funguje zrieknutie sa dieťaťa. Ak sa rodič dieťaťa zriekne musí si naďalej plniť vyživovaciu povinnosť, keď dieťa študuje na VŠ ale už býva samostatne. Ake papiere k tomu treba??
Usporiadat
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

našla som ti niečo ,na preštudovanie....... http://studentskefinancie.sk/stipend...e#.UHaatW8xoyY
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Frando Pozri príspevok
Ja som touto otazkou nemyslel ziadne moralne hladisko len, co som pocul, ze ako ludia obchadzaju tento tento system sam studujem pravo a preto ma to zaujalo ci nieco take existuje alebo to nemusi sa to volat zrieknutie to len mna napadlo ako najvystiznejsi vyraz
Učenlivý Slováčik,budúcnosť národa
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Frando Pozri príspevok
Ja sa pytam len preto lebo som pocul, ze tak ludia ktory si to nezasluzili dostali stipendia od statu tak preto sa pytam ci je to mozne
Pochybné štipendia sa vybavujú iným spôsobom, nie zrieknutím dieťaťa - stanovením vyživovacej povinnosti cestou súdu dospelému dieťaťu. Vtedy sa dieťa posudzuje samostatne ...

Ako budúci právnik ešte musíš veľa študovať, aby si prišiel na všetky "diery" v sociálnom systéme tohto štátu.
2 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

veronikasad Pozri príspevok
Pochybné štipendia sa vybavujú iným spôsobom, nie zrieknutím dieťaťa - stanovením vyživovacej povinnosti cestou súdu dospelému dieťaťu. Vtedy sa dieťa posudzuje samostatne ...

Ako budúci právnik ešte musíš veľa študovať, aby si prišiel na všetky "diery" v sociálnom systéme tohto štátu.
Veronika túto možnosť "využívali" a bola obmedzená novelizovanou vyhláškou......
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať