Zavrieť

Porady

poradte mi seriozného dodavateľa pre second hand som z Po

Plánujem otvoriť predajňu second hand kto ma skúsenosti v tomto podnikaní budem rada za každú radu.Mate overených dodávateľov? ako je to s praním textilu? ako sa to robí ?to mi z dodávateľ dá niejaké potvrdenie, že je to očistené a vyžehlené ?Môžte mi poslať Informacie aj mailom 01mandarinka@azet.sk
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    xtriadax je offline (nepripojený) xtriadax

    xtriadax
    Dobrý večer. Dodávateľov je veľa a každý má iný tovar. Treba si nájsť takého aby ti vyhovoval. Second hand oblečenie sa neperie ale dodávateľ ti musí dať pri každom odbere doklad o dezinfekcii. Žehliť tiež nemusíš len ak budeš chcieť aby to lepšie vyzeralo lebo tým že to je zabalené vo vreci sa to skrčí. Nie vždy to tam je uložené. Je tu o tom dosť popísané treba počítať
    http://www.porada.sk/search.php?searchid=401880

    01maja je offline (nepripojený) 01maja

    01maja
    Ďakujem za radu.Veď to je na tom najhoršie že dodávateľov je veľa a ja nemá vyskúšaných a treba mi zásobiť predajňu na otvorenie. Chcem kvalitný tovar preto som chcela poradiť a nenapratať si nepredajný tovar.Nechcem tovar pre ciganov

    poradte mi seriozného dodavateľa pre second hand som z Po

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.