Zavrieť

Porady

co pouzit na oholenu pokozku ?

mam na mysli zadok, vzdy ked sa oholim zo ziletkou tak sa mi vyhadze zadok a neviem co na to. a popripade aj na tvar tam mi ostavaju tiez cervene veci ked sa oholim niekedy O.o
Usporiadat
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

na zadok jedine PITRALON vsetky ostatne su na kxicht.....preto tak tazko zohnat original pitralon lebo to hned vykupia ortodoxny zadkoholici....
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

vulxy Pozri príspevok
na zadok jedine PITRALON vsetky ostatne su na kxicht.....preto tak tazko zohnat original pitralon lebo to hned vykupia ortodoxny zadkoholici....
Náhodou, čo máte proti oholenej prdeli ... Dnes je už celkom normálne dohladka. Akurát tá kombinácia hladká prdel s vôňou pitralonu, toto mi nejak nesedí, nemôžem si pomôcť.
Normálnou domácou keď už tak potierať. Tá je dobrá na žiaľ, na radosť, na pupáky a myslím, že aj prdeli neublíži.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
danushka Pozri príspevok
Náhodou, čo máte proti oholenej prdeli ... Dnes je už celkom normálne dohladka. Akurát tá kombinácia hladká prdel s vôňou pitralonu, toto mi nejak nesedí, nemôžem si pomôcť.
Normálnou domácou keď už tak potierať. Tá je dobrá na žiaľ, na radosť, na pupáky a myslím, že aj prdeli neublíži.
Veď netreba ňuchať.
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Na rit gate a na tvar kuklu- vybavene.
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

danushka Pozri príspevok
Náhodou, čo máte proti oholenej prdeli ... Dnes je už celkom normálne dohladka. Akurát tá kombinácia hladká prdel s vôňou pitralonu, toto mi nejak nesedí, nemôžem si pomôcť.
Normálnou domácou keď už tak potierať. Tá je dobrá na žiaľ, na radosť, na pupáky a myslím, že aj prdeli neublíži.
ale to neni sranda ,vies ako sa smyka oholena predel?,vcil teraz v zime
,nahodou sa clove zosmykne zo stolicky ...privodi si uraz ....co myslis poistovna sa bude branit....nic nezaplati
1 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Tak v zime treba dať na klasiku a holú prdel obdtŕčať len v posteli. A vlastne, v zime nič neholiť, aké jednoduché, tuším sme to vyriešili, ani pupáky nebudú.
1 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

BALLIN,dakujem za super temu.naozaj riesis vynimocne veci.
som sa tak nasmiala,az ma brucho boli.
ludia,skoro zo mna dusa vyletela.vdaka za kusok humoru.dobre mi to padlo.
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

inak ballin,zevraj od pravidelneho holenia tam dolu tvrdnu muzom vajcia-vravel jeden moj znamy-bol na chlapcov.
tak radsej to neprehanaj.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Upokoj sa osky, netvrdnú, známy Ťa len oblboval .
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

vsak ja som pokojna-moj sa neholi...
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
v prvom rade ak sa žiletka používa viac krát treba ju vždy vydenzifikovať pred použitím...
a potom si treba natrieť pokožku výťažkom (my máme sprej) z Aloe Vera a pokožka nebude zapálená ani podráždená...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

v prvom rade ak sa žiletka používa viac krát treba ju vždy vydenzifikovať pred použitím...
.....a dezinfikovať zvnútra - potom aj kašľať na nejaký vyholený zadok - aj tak po použití zadku musíš použiť hajzelpapír - a tomu ho*nu je jedno či lezie z vyholenej alebo nevyholenej rite.
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

preco maju dnesni mladi muzi pocit ze sa musia holit aby boli erotickejsi ozaj nechapem.
vsak mi sme zeny,nie pedofilky.
myslim ze taka zena s 5 detmi je stastna ked v posteli ma konecne aj nieco chlpatejsie,nie len hole detske prdelky.....ci nie??
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

osky Pozri príspevok
preco maju dnesni mladi muzi pocit ze sa musia holit aby boli erotickejsi ozaj nechapem.
vsak mi sme zeny,nie pedofilky.
myslim ze taka zena s 5 detmi je stastna ked v posteli ma konecne aj nieco chlpatejsie,nie len hole detske prdelky.....ci nie??
No Osky, to som si pri Tvojom príspevku spomenula na pitky v krčmičke na našej chalúpke. Obec tam vymiera a žije to tam najmä chalupármi. A kde inde, ako v krčme sa každý večer stretávať. Chodíme tam stará chasa a pár domácich, čo tam prežíva sa pravidelne pristaví. A raz, čo čert nechcel, už sa riadne popilo, my ženy o hodne triezvejšie ako naši chlapi - začalo sa riešiť strihanie. Od strihania hláv, cez ovce, až k strihaniu a holeniu všetkého . A tam pri nás sedel jeden pánko 60r. - starý mládenec. Za ten svet nevedel pochopiť novú módu a presviedčal celú krčmu o tom, že žena len toľkokrát, koľkokrát rodí, viac určite nie, no kto to kedy videl!
V takej krčme nielen o politike a futbale sa točí. Tam sa točí i pivo, i rum a kým sa celý svet netočí, kadečo sa dozvie a na kadečom sa zasmeje. Aj preto na tú chalupu tak rada chodím, na krčmu sa teším a na tých ľudkov, čo ich tam stretávame.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Taká krčma - lepšie ako parlament - tam sa veľa dozvieš. V parlamente akurát PRD.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

misoft Pozri príspevok
Taká krčma - lepšie ako parlament - tam sa veľa dozvieš. V parlamente akurát PRD.
a najlepšie kúpiš - predáš
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

misoft Pozri príspevok
Taká krčma - lepšie ako parlament - tam sa veľa dozvieš. V parlamente akurát PRD.
náhodou tento týždeň...bola sranda...
Lucia Nicholsonová (SaS):
2. „Nebudem sa čudovať, keď sa v tomto volebnom období dočkáme zákona, ktorý bude zvestovať, že život začína erekciou a masturbácia je vražda.“
Štefan Kuffa (OĽaNO):
1. „Nasilu oberáte spoločnosť o plodnosť, oberáte chudobných o plodnosť.“
2. „Nevidím v tom problém a rád to aj osobne spravím, naučiť ľudí v rómskych osadách zdržanlivosti.“
3. „Ľudia chcú sex zdanlivo stále.“
4. „My muži máme veľké svaly, my sme plodní stále. Vy ženy si samé musíte vyrátať plodné a neplodné dni a vypozorovať to na základe hlienu a musíte byť zdržanlivé.“
Richard Sulík (SaS):
1. „Máme tu v parlamente kolegov, ktorí by mladších radi po zadku cápali.“
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pivko Pozri príspevok
Už som sa zľakol že predkožku
tá sa vraj reže niekde v detstve pri konvretovaní aj v dospelosti (vraj)
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pavol54 Pozri príspevok
tá sa vraj reže niekde v detstve pri konvretovaní aj v dospelosti (vraj)
http://myzeny.tvnoviny.sk/clanok/sek...ka-sme-za.html
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

tak táto témička silno pripomína jednu blahej pamäti od ALASTOR-a o toaletnom papieri - tiež sme sa riadne pozabávali
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať