Zavrieť

Porady

Zhromaždenie na podporu Martinka a Samka Boórových

alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Verejné stretnutie ľudí, ktorým nie je ľahostajné kradnutie našich detí vo Veľkej Británii. Zároveň hromadná podpora Ivany Boórovej deň pred rozhodnutím Kráľovského súdu.

Pondelok- 12.11.2012-16.30 hod.
Bratislava, pred Britskou ambasádou


Usporiadat
Téma je uzavretá.
mona091 mona091

mona091 je offline (nepripojený) mona091

alaya1, a ty vies, preco neisla spolu s detmi? nepride ti to cudne? ja nemam informacie, preto sa pytam, ale jedno viem urcite, vysra..la by som sa na vsetko a letela by som s detmi, jedine by ma zastavilo nieco, co by mohlo sposobit zase odlucenie od deti (mozno vyhrazky, mozno podmienky )neviem, len sa pytam
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Snad do medii nebude vykladat co a ako. Vies co, tie ironicke poznamky si si fakt mohol nechat do inej temy, tu sa fakt nehodia.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

mona091 Pozri príspevok
alaya1, a ty vies, preco neisla spolu s detmi? nepride ti to cudne? ja nemam informacie, preto sa pytam, ale jedno viem urcite, vysra..la by som sa na vsetko a letela by som s detmi, jedine by ma zastavilo nieco, co by mohlo sposobit zase odlucenie od deti (mozno vyhrazky, mozno podmienky )neviem, len sa pytam

Nie, vobec mi to nie je cudne.Viem, ze ich ma zverene do vychovy stara matka, nie matka. Je este stale informacne embargo. Nemozu konktretne informovat co a ako je . Oni vedia, ake dostali podmienky.
Nechapem, preco treba stale vyhladavat a atakovat. Deti su tam, kde maju byt.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Šťastný koniec - som rada.
Matka čelí obvineniu zo zneužívania detí a preto musí ostať v Anglicku.
Nesúďme ak nepoznáme detaily.

: zúrim iba preto, lebo od kliknutia na petíciu - za návrat detí na Slovensko, mám strašne moc nevyžiadaných mailov z celého sveta. Bojím sa, aby medzi nimi nebol aj nejaký nakazený vírusom.
A to som menila mailovú adresu, práve kvôli takýmto mailom.
0 0
mona091 mona091

mona091 je offline (nepripojený) mona091

nie, deti nie su tam, kde maju byt, deti maju byt s matkou, a to nie su, takze nemyslim, ze je to uplne v poriadku
0 1
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

Čo na tom nechápete? Žila tam roky, potrebuje všetko úradne ukončiť, prácu, poisťovne, deti poodhlasovať, pobaliť.. Určite nie len hračky, veď tam roky nežila len v byte s hračkami, či?? Tak príde zajtra, pozajtra.. Nechápem niektorých, zdá sa vám, že Ivana bojovala o deti málo??? Že ich nechce? Veď ona nemusí utekať odtiaľ bez všetkého, ako to musela spraviť Slávka pred Vianocami. Uvedomte sa a radšej trochu povzbudivých slov by neuškodilo..
1 0
mona091 mona091

mona091 je offline (nepripojený) mona091

Melnick Pozri príspevok
Šťastný koniec - som rada.
Matka čelí obvineniu zo zneužívania detí a preto musí ostať v Anglicku.
Nesúďme ak nepoznáme detaily.

: zúrim iba preto, lebo od kliknutia na petíciu - za návrat detí na Slovensko, mám strašne moc nevyžiadaných mailov z celého sveta. Bojím sa, aby medzi nimi nebol aj nejaký nakazený vírusom.
A to som menila mailovú adresu, práve kvôli takýmto mailom.

tak uz chapem, dufam, ze oficialne slovensko bude informovat o priebehu a medzinarodne sa bude presetrovat cela organizacia ss
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať