Zavrieť

Porady

Peticia za navrat deti pani Boorovej na Slovensko

alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

http://www.avaaz.org/en/petition/Sto.../?fCxuvab&pv=0



Ak ste este nepodpisali peticiu za navrat deti pani Boorovej na Slovensko k ich biologickej rodine, urobit tak mozete priamo na prilozenej stranke (elektronicky)...je to to najmenej, co mozeme pre nu urobit...zaberie vam

to 10 sekund.
Usporiadat
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

No to je tak, naši vládcovia vedia veľmi rýchlo konať, len ak im za to ich konanie dobre niekto nasype.. Je to jednoducho tak, a nikto mi to nevyvráti.. Ale nič zlé im neželám, len to, aby s prešli tým, čím Ivana.. Jej bezmocnosťou a psychickým terorom.. Jooj, také mám nervy, že by som ich išla vyfliaskať, hadov hnusných..
0 0
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

A ešte mám nervy aj na tých tiež novinárov, čo vyhlasujú, že deti idú starej mame.. Potom sa ľuďom zdá zbytočné podpisovať petíciu, lebo niekde sa toto dočítali.. Tu lobujem na každej stránke, kde som registrovaná a musím vysvetľovať... ach jááááj..
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

velmi vystizny plagatik, priliepam aj tu.kto bojuje a stoji v prvom rade.....

0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Anonymous v akcii. Chcú napadnúť britskú sociálku SS

http://udalosti.noviny.sk/pochybne-a...-socialku.html
1 0
Replasťačka Replasťačka

Replasťačka je offline (nepripojený) Replasťačka

Nebola som cez víkend na stránkach, dnes som prečítala, čo je nové s tou nešťastnou rodinkou a poviem Vám, chytá ma beznádej z ničnerobenia našich kompetentných vládnych predstaviteľov a ich podriadených úradov. Mám dojem, že v našej republike sa normálny človek svojej pravdy nedovolá, SR je právny štát len pre vyššie postavené vrstvy a pre tých, čo majú peniaze... . Som zhrozená. Ako môžu s kľudným vedomím ísť večer spať a nemať nočné mory, ako môžu objať svoje dieťa alebo vnúčatko a pritom nemať na mysli Ivanu a jej deti? Je mi do plaču, lebo mám troch dospelých synov a jedinú vnučku, a ani si neviem predstaviť, čo by som robila v podobnom prípade.Každého súdneho človeka musí toto chytiť za srdce.
Strašne Ivane fandím a prajem jej veľa-veľa sily a dúfam, že vianočné sviatky strávi konečne so svojimi synmi.
2 0
viki2 viki2

viki2 je offline (nepripojený) viki2

0 0
fosgeen fosgeen

fosgeen je offline (nepripojený) fosgeen

Nie , mi nie sme právny štát a naša vláda nemá ani srdce ani svedomie.Sú to darmožráči za naše dane. Ich nič netrápi. Sú zabezpečení z nakradnutých do 10 kolena, tak dobre spávajú. Ináč by sa starali, keby išlo o ich deti alebo rodinu. Sme najhorší štát na v EU.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Tak naozaj, u nas po uliciach behaju dive zvierata a my zijeme v jaskyni, liecime sa bylinami a samanmi!!!!!!!!!!!!!!!
Ivana Boórová a jej mama vyhrali bitku, no nie vojnu: Tu by mali bývať

http://www.pluska.sk/spravy/z-domova/ivana-boorova-jej-mama-vyhrali-bitku-este-nie-vojnu-tu-mali-byvat.html
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Anglická justícia svojimi požiadavkami akoby chcela poukázať, že Slovensko je krajinou 1000 rokov pred opicami. Chcú poukázať, že tu neexistujú školy, predškolské zariadenia, neexistuje zdravotníctvo - že Slovensko je zaostalé v dobe staroveku (ale aj vtedy už boli liečitelia a šamani, ktorí dokázali liečiť).

Inými slovami - Anglicko (so svojou históriou) sa nad nás vyvyšuje a samo pritom je v stredoveku so svojim štátnym zriadením - monarchiou.


Čo sa ich takto spýtať, či už zrušili právo prvej noci ?
0 0
AdaMtiM AdaMtiM

AdaMtiM je offline (nepripojený) AdaMtiM

Nechápem ako si predstavujú ten zákaz informovať : veď predsa je internet a správy nezastavia - rôzne diskusie, články .... čo žijú tam v totalite? Lebo len vtedy by sa dalo dodržať zákaz informovať ...... už je to tak neskutočne trápne..... nerozumiem ešte, prečo sudcovia šli pozerať v piatok dokument čo odvysielala jjka o deťoch a Ivane : veď ak chcem byť a zostať nezaujatý - keď som teda nezaujatý sudca - tak nebudem pozerať kadečo.... . Podľa mňa stále iba niečo vymýšľajú - tak ako dávali SS rôzne podmienky Ivane - všetko do bodky splnila a deti aj tak nedostala späť. Toto mi príde podobný systém .... ak splníte to a to : deti pôjdu domov a nakoniec figa borová. Tiež nechápem: dvaja sudcovia boli už v piatok rozhodnutí - deti poslať domov a jedna sudkyňa - ŽENA??- nie je ešte presvedčená o správnosti poslať deti domov. Och ... daj Boh aby sa to už skončilo a v prospech detí a Ivany..
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

"Podivanicko" pre tych, ktori neveria v praktiky SS v tak "vyspelej " krajine, ako je UK!!!!

1 0
cacka cacka

cacka je offline (nepripojený) cacka

účtovník, mzdár
Grcať sa mi chce....všetkých by som napchala do plynovej komory....ešte aj tú skratku "SS" majú takú istú ako tí fašisti pos..tí...100000x hnus.
0 1
Mária Mojžišová Mária Mojžišová
Pekný podvečer. Je v tejto veci niečo nové?
0 0
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

Áno, je zákaz medializácie.. Napriek tomu, že súd im mal oznámiť verdikt e-mailom, ďalší súd má byť tento týždeň, ale nikto nevie /ani rodina/ ktorý deň.. Minulý týždeň sa stretli deti s mamou a babkou..
Naposledy upravil ewita888 : 26.11.12 at 18:44
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

od Martina Krpača:
Dobre rano. Stravil jsem neuveritelne 2 dny na venkove, v klastere z 12 stoleti. Relaxace, zadny internet, tlf. signal. Jen vanocni jarmark, kde tato statecna zena, pri tom vsem co proziva, jeste pomaha jako dobrovolnik. Nebojte se, je statecna!!! A drzi se dobre.



Martin Krpač s najlepšou najstatočnejšou najsilnejšou najodvážnejšou a ešte veľa NAJ-nesúcou babičkou


"A s babickou Studencovou, bojovnici! Uz si pronajala dum, kde si kluci maji prevyknout na "slovensky zpusob zivota" pred odletem. Rozsudek ale jeste nepadl."
3 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Vyhlasenie verejnosti - Je tu zverejnený mail kam môžete posielať svoje údaje. Ale teda EŠTE RAZ. Všetci tí, čo chcete byť podpísaní pod vyhlásením, pošlite SVOJE CELE MENO, UPLNU ADRESU TRVAL.BYDLISKA, MESTO, KRAJINU na mail:

niki.klob@gmail.com

Akceptujem iba uplne udaje v maili, alebo v správe. Naozaj nestíham kontrolovať každý jeden komentár. ĎAKUJEM. Na FB budeme zverejňovať iba vo forme "meno, mesto", ale pre oficialnu verziu potrebujeme vsetky hore uvedene udaje.


1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
cacka Pozri príspevok
Grcať sa mi chce....všetkých by som napchala do plynovej komory....ešte aj tú skratku "SS" majú takú istú ako tí fašisti pos..tí...100000x hnus.
Opatrnne s tou plynovou komorou a nenavistou.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Dárius Haraksin TV JOJ


Pani Eleonóra Studencová už neverí takmer nikomu. Preto vám touto cestou všetkým odkazuje, "aby ste neverili každému, kto sa chce na poslednú chvíľu priživiť na tomto prípade." Verejnosť informuje výlučne prostredníctvom: TV JOJ (Martin a ja), Veronika Klobučníková a Lara a Zuzka Brlitová. A samozrejme, opäť ďakuje za podporu. PS: stále nič nové :-(

1 0
AdaMtiM AdaMtiM

AdaMtiM je offline (nepripojený) AdaMtiM

Och, ja už strácam nádej, že deti pôjdu domov.... veď to je hrozné, čím viac sa to naťahuje, tým viac bude horší výsledok.... tak veľmi ma to bolí ale čo prežíva p. Ivana si asi neviem ani predstaviť - tú bolesť že je stále bez detí. Pozerám na to video na FC a revem. Vraj si už babka prenajala byt/dom v Anglicku, kde sa budú deti "adaptovať" na vlastnú rodinu... ale či to k tomu speje, to je otázne. Och
0 0
stormcatcher stormcatcher

stormcatcher je offline (nepripojený) stormcatcher

...no dnes to dávali, posrali to slovenské úrady, ktoré vôbec nespolupracovali. Totálne sa vykašlali na slovákov.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať