Zavrieť

Porady

Učtovníctvo v Exceli

Pošle niekto predpripravené šablóny pre jednoduché účtovníctvo v Exceli? Konkrétne kniha jázd,
Kniha pohľadávok a záväzkov
Peňažný denník (Pokladničná kniha)

Určite to pomôže viacerým začínajúcim podnikateľom

Ďakujem
Usporiadat
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
- Evidenciu pohladavok a zavazkov, tu sú už zápisy aj o prijatých a odoslaných fa, teda Evidenciu odoslanych a prijatych faktur zvlášť nemusíš mať.
http://www.porada.sk/showpost.php?p=111236&postcount=41
- Evidenciu o majetku
http://www.porada.sk/showpost.php?p=111252&postcount=51
0 0
Berny Berny

Berny je offline (nepripojený) Berny

Dakujem. Idem studovat.
0 0
Marta Tatárová Marta Tatárová
Pošle niekto predpripravené šablóny pre jednoduché účtovníctvo v Exceli? Peňažný denník (Pokladničná kniha)
Link čo si pridal mi nefunguje. Môžeš to poslať ešte raz?
0 0
hrvat hrvat

hrvat je offline (nepripojený) hrvat

enzo Pozri príspevok
Dobrý deň prajem Evanka,

mohol by som Vás aj ja poprosiť o poslanie toho PD aj s nejakými fiktívne vyplnenými položkami? Nejako sa v tom neviem vyznať a veľmi by mi pomohlo, keby som mal nejaký vzor od ktorého by som sa mohol odraziť. Ďakujem Vám vopred veľmi pekne a som potešený, že existuje takýto portál plný ochotných ľudí.
Pekný deň Evanka,

ja by som ťa tiež chcel poprosiť o zaslanie PU, ak si nájdeš čas. Ďakujem vopred a pekne.
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Ľudia, ja robim JU jednemu podnikatelovi v Exceli a neviem si to vynachvalit....
0 0
elusionka elusionka

elusionka je offline (nepripojený) elusionka

A môžem poprosiť aj ja o zaslanie tej excelovskej tabuľky? Veľmi by mi to pomohlo pri práci. Ďakujem..
0 0
veronkaj veronkaj

veronkaj je offline (nepripojený) veronkaj

prosím môžem použiť vaše tabulky - PD a knihy záv. a pohľadávok v Exeli aj pre robenie roku 2007 JU pre plat. dane???
musíme ho prerobiť.
0 0
veronkaj veronkaj

veronkaj je offline (nepripojený) veronkaj

má tu niekto v exceli aj podklad pre výpočet dph čo sa prikladá k dph - ten súpis??

dakujem
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať