Zavrieť

Porady

Gate - kontat

Ahojte, chcem si otvoriť obchod s oblečením, keďže v našom meste sú samé čínske obchody a obchodné centrá sú ďaleko tak by som chcel začať spolupracovať s GATE.

Skúšal som zháňať kontakt volal som do centrály v Banskej Bystrici nedvíhali mi potom som volal do Trenčína tam mi dali číslo na manažérku. Tak som zavolal jej ona mi povedala že nespolupracujú so súkromnými subjektmi ani mi nedala nejaký kontakt kde by som sa mohol spýtať.

Tak sa chcem spýtať či nemáte niekto s týmto skúsenosť alebo ak by ste mali kontakt uvítal by som to.

Za všetky kladné rady ďakujem.
Usporiadat
Dantess Dantess

Dantess je offline (nepripojený) Dantess

Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac
Poviem to takto. Na SR a CR majú svoje výhradné zastúpenie. Ten, kto ich zastupuje otvára tieto obchody na vlastnú päsť. Nechcú z toho spraviť sieť, ktorá sa bude nachádzať v každom meste pod vedením kadekoho. Ani to nepotrebujú...
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Michal.novo Pozri príspevok
hm no neviem a ako by som si to vybavil ? a ako by to fungovalo ? date mi nejake informacie o tom ?
a čo takto si niečo nájsť a naštudovať sám? ako chceš podnikať,keď ani netušíš ......čo a ako?
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Nic netreba studovat. Idem na odevny veltrh do Ciny, najdem stanok, v ktorom tie handry najmenej smrdia a najlepsie vyzeraju. Tipkovi poviem, ze toto chcem, ale ze s mojou visackou. On ze O.K., 10 USD za kus Povem ze 1 USD za kus, on ze tak dobre 1,50. Tymto je nakup porieseny.

Doma v Poltari vyhliadnem najlepsi flek a spravim coolovy dizajn a layout. Do Fanka vrazim reklamu, ze z NY prave do Europy mieri na najvychytenejsia znacka, a ako pre prvu lokalitu sa rozhodla pre Poltar. Nasledne budu otvorene pobocky v Londyne a Milane...

Tak asi takto rarychlo by som to videl, ak by bol cas, ta za zrobit aj serioznejsi biznisplan...
2 0
troll troll

troll je offline (nepripojený) troll

misomiso Pozri príspevok
Nic netreba studovat. Idem na odevny veltrh do Ciny, najdem stanok, v ktorom tie handry najmenej smrdia a najlepsie vyzeraju. Tipkovi poviem, ze toto chcem, ale ze s mojou visackou. On ze O.K., 10 USD za kus Povem ze 1 USD za kus, on ze tak dobre 1,50. Tymto je nakup porieseny.

Doma v Poltari vyhliadnem najlepsi flek a spravim coolovy dizajn a layout. Do Fanka vrazim reklamu, ze z NY prave do Europy mieri na najvychytenejsia znacka, a ako pre prvu lokalitu sa rozhodla pre Poltar. Nasledne budu otvorene pobocky v Londyne a Milane...

Tak asi takto rarychlo by som to videl, ak by bol cas, ta za zrobit aj serioznejsi biznisplan...
Toto ma skvelo zabavilo, ďakujem Zároveň to, že takto to funguje, ale ukazuje, že sme fakt banda somárov.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať