Zavrieť

Porady

Aká prepravná služba pre internetový obchod ?

No, doteraz som tvrdošijne posielala všetky balíky Slovenskou poštu. Mám ale v ruke nový ceník a dorazilo ma, že bežné balíky sú už iba do 10 kg, ostatné len EMS. Plus samozrejme zvýšenie cien. (nový výmer prikladám - teda dúfam, že sa podarí )

A tak začínam hľadať - mohli by ste sa prosím podeliť s tým, akú prepravnú službu používate a či ste spokojný? Ceníky si už vyžiadam
Zaujímajú ma osobné skúsenosti - napríklad či nie je problém s doručovaním, podpora, rýchlosť, ako sa dostanete k dobierkam
Usporiadat
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

U mňa tiež zatiaľ vyhrala DPD - som zvedavá, ako to bude vyzerať. Zatiaľ mám malý problém, nemám od všetkých zákazníkov číslo mobilu a oni ho vyžadujú, lebo posielaju sms. A jeden klient aj čislo udal, ale telefon je stále vypnutý... Tak neviem, čo s tým urobím.
Inak, ceny sa mi zdali na prvý pohľad úplne porovnatelné s poštou.
0 0
freddy87 freddy87

freddy87 je offline (nepripojený) freddy87

Ja som tiež menil prepravnú spoločnosť tento týždeň. Vyhrala to UPS, ktorá dala o málo lepšiu ponuku ako DPD a GLS. U mňa to ide zákazníkom za 4 €, dobierka je s príplatkom 1 €.
0 0
camozzi camozzi

camozzi je offline (nepripojený) camozzi

Dáša: povedz programátorom eshopu, aby si mala telefón v objednávke ako povinný údaj.

Myslím, že je tu ešte dôležitá poznámka. Pošta si pýta poplatok aj za neprevzatú zásielku. Väčšina kuriérskych spoločnosti ho neúčtuje. Pri balíčkoch 1. triedy to štartuje od 3,50 €. Čiže napr. u nás by to bolo pri pošte 4,50 + 3,50 = 8 €. U DPD iba 5 € jednotná a konečná cena. Ušetrené 3 € na zásielke, čo rozhodne nie je málo.
0 0
shamot shamot

shamot je offline (nepripojený) shamot

Ak sa mozem opytat aj ja, tak na dorucovanie zasielok zakaznikom do CR, pouzivate akeho prepravcu a ake ceny za postovne si ku tomu uctujete? Mam v plane eshop a zasielane veci by mali zvacsa do 1 kg mozno v pripade vacsej objednavky 2-3 kg. Dakujem za rady.
0 0
Petra Mrvová Petra Mrvová

Petra Mrvová je offline (nepripojený) Petra Mrvová

Ja využívam kuriéra GLS - cca 100 balikov mesačne, plus-minus, cena balík do 3kg-3,7e, baík do 1kg-2,9e. Som spokojná so službami,
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať