Zavrieť

Porady

Politika s humorom

V nadväznosti na momentálnu dusnú atmosféru v sférach podnikateľských a politických otváram takúto zásuvku...
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Nepamätám si, že by si tu niekedy takto kydal na Sulíka, Matoviča, Šimečku, Kollára, hoci bolo XYZ príležitostí a oprávnených.
Hokej ma nezaujíma, takže ja za to platiť nemusím.
Taktiež nechodím štrajkovať, tak mi je šumafuk, kde sa môže a kde nie.
Skôr mi prekážalo, že som musel vďaka Matovičovi a ostatným deviantom klamať a priznám sa, že aj častokrát porušiť 2. Božie prikázanie, nakoľko ak som chcel ísť do práce, musel som kvôli opatreniam falšovať negatívne Covid potvrdenia.
Lex Atentát je len reakcia na akciu Kuciak 2.0. Ako vieš, každá akcia spôsobuje reakciu.
Ak by sa to stalo Odórovi, tak by asi opozíciu zatvorili do nejakej oplotenej rezervácie, aby tu mohol byť Matovič naveky /čo aj sám povedal./.

Zdáš sa mi ultra jednostranný. Ja som tu X krát písal aj na jedných aj na druhých.
ešte bude "lex sudkyňa Cviková" neprávom väznená
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Takto sa to robí do psej matere!
https://ereport.sk/wp-content/upload...62215035_n.mp4
2 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
Nandrolon
Misoft, ty si sa stal akýmsi obhajcom opozičníkov. Si si istý, že aspoň do generácie vnúčat nikto nevstúpil u vás do PS, SaS, Oľano a podobných deviácií?
Poznal som ťa iného...
I ja som ťa poznal iného. A opozičníkov neobhajujem. Ja ukazujem na klamárov, zlodejov, populistov..... Alebo snáď ty súhlasíš, aby sa šli pozerať na hokej za tvoje prachy? Ty si musíš zaplatiť, oni nemusia? A ešte tomu vravia reprezentácia - trt makový - veď taký GNS - to je hanba Slovenska - a ešte sa provokatívne v telke vysmieva občanom. A potom nečudo, že sa opäť nájde nejaký iný mešuge a GNS to dostane. A ten ich "lex atentát" - prečítal si si, čo chcú? Zakázať zhromažďovanie v okruhoch 100m od prezidentského paláca, 50m od štátnych úradov, obydlí politikov (a aj poslanec je politik svojim spôsobom), dokonca zakázať zhromažďovanie v obytných zónach - a ľudia bývajú všade. Teda prakticky (okrem fabrík, polí, lúk, lesov) nikde by sa ľudia nemohli zhromažďovať na protestoch - a to už hraničí s porušením ústavy (čl.28).
Ach, ty náš Kecálek...takže ty si čítal ?
...a aj si pochopil, o čom je lex atentát ??? Lebo čítať a pochopiť je fasa rozdiel.
...a určite si nečítal celý a kompletný návrh, no robíš (ako vždy) predčasné uzávery.

Podľa teba bolo v poriadku jedno obdobie, keď sa pred domami politikov stavali šibenice a kládli rakvy...

Zopakujem...dávaj ty radšej svoje stupídne obrážťoky, to ti ide. Ale ohľadom vážnejšej problematiky radšej mlč.
0 2
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
Nandrolon
Nepamätám si, že by si tu niekedy takto kydal na Sulíka, Matoviča, Šimečku, Kollára, hoci bolo XYZ príležitostí a oprávnených.
Hokej ma nezaujíma, takže ja za to platiť nemusím.
Taktiež nechodím štrajkovať, tak mi je šumafuk, kde sa môže a kde nie.
Skôr mi prekážalo, že som musel vďaka Matovičovi a ostatným deviantom klamať a priznám sa, že aj častokrát porušiť 2. Božie prikázanie, nakoľko ak som chcel ísť do práce, musel som kvôli opatreniam falšovať negatívne Covid potvrdenia.
Lex Atentát je len reakcia na akciu Kuciak 2.0. Ako vieš, každá akcia spôsobuje reakciu.
Ak by sa to stalo Odórovi, tak by asi opozíciu zatvorili do nejakej oplotenej rezervácie, aby tu mohol byť Matovič naveky /čo aj sám povedal./.

Zdáš sa mi ultra jednostranný. Ja som tu X krát písal aj na jedných aj na druhých.
ešte bude "lex sudkyňa Cviková" neprávom väznená
Ale, ale.... A to si nevieš nájsť, ako som ich tituloval? Magorko, Bláznovič, trnafský šašo, Šulín... Na Šimečku a Kollára som už ani nereagoval - neboli hodní takejto "pocty".
Inak - vieš, čo by ti odkázali niekde na českých fórach? "Hledej, šmudlo, hledej, já to za tebe dělat nebudu!"
Naposledy upravil misoft : 19.06.24 at 19:09
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft




1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
pavol54
Nandrolon
Nepamätám si, že by si tu niekedy takto kydal na Sulíka, Matoviča, Šimečku, Kollára, hoci bolo XYZ príležitostí a oprávnených.
Hokej ma nezaujíma, takže ja za to platiť nemusím.
Taktiež nechodím štrajkovať, tak mi je šumafuk, kde sa môže a kde nie.
Skôr mi prekážalo, že som musel vďaka Matovičovi a ostatným deviantom klamať a priznám sa, že aj častokrát porušiť 2. Božie prikázanie, nakoľko ak som chcel ísť do práce, musel som kvôli opatreniam falšovať negatívne Covid potvrdenia.
Lex Atentát je len reakcia na akciu Kuciak 2.0. Ako vieš, každá akcia spôsobuje reakciu.
Ak by sa to stalo Odórovi, tak by asi opozíciu zatvorili do nejakej oplotenej rezervácie, aby tu mohol byť Matovič naveky /čo aj sám povedal./.

Zdáš sa mi ultra jednostranný. Ja som tu X krát písal aj na jedných aj na druhých.
ešte bude "lex sudkyňa Cviková" neprávom väznená
Ale, ale.... A to si nevieš nájsť, ako som ich tituloval? Magorko, Bláznovič, trnafský šašo, Šulín... Na Šimečku a Kollára som už ani nereagoval - neboli hodní takejto "pocty".
Inak - vieš, čo by ti odkázali niekde na českých fórach? "Hledej, šmudlo, hledej, já to za tebe dělat nebudu!"
nepomýlil si si autora príspevku? alebo ako to súvisí so sudkyňou Cvikovou?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
nepomýlil si si autora príspevku? alebo ako to súvisí so sudkyňou Cvikovou?
Sorry - preklikol som sa - patrilo to Nandymu.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

3 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft


Čo nás čaká a neminie.....




Aktualizácia...
Naposledy upravil misoft : 24.06.24 at 18:07
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Duški, nezabudni zobrať Dorotku!
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

To je tá Korčokova taška z tej reklamy?
:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft

Čo nás čaká a neminie.....




Aktualizácia...
fanúšik - autor textu môže ísť tak do zombi zóny vo Frankfurte hneď vedľa štadiónu tam zapadne
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft


0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

STVR:
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

1 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať