Zavrieť

Porady

Usporiadat
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j Pozri príspevok
ja mám koniec sveta dnes... pokazil sa mi hajzel....a ďalší koniec sveta je, že si ho musím sama opraviť...vrrrr
ale inak.....príde koniec sveta na Slovensko ...kukne doľava....kukne doprava ......a hovorí, fíha tu som už bol...
Ale inak ???

Onakvejšejší " Hajzel " by sa mohol " pokaziť " ...lebo na to Slovensko fakt príde ďaľší " koniec sveta "....neopraví tak skoro nik ... v sračkách budeme ( síce už sme v hovienkach ) ...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Kvaka
Ja som nič nepozerala, iba Panelák , môj muž sám pozeral, v poslednom čase ho nejaké Vojny skladov zaujali, na History Channel. Koniec sveta neprišiel, tak sme ešte napísali na papierik, čo dokúpiť a už len veget bude. Aj mačičiky na chalupe prežili koniec sveta, sú úžasné, krásne a veľké, už aby bola jar, alebo dobrý nový sused, lebo denne dochádzať a kŕmiť, je náročné, aj na čas.
Vojna skladov - oplatí sa to pozerať - za 100- 1000$ kúpiš skladový box a obsah a niekedy natrafíš na poklad a zarobíš na tom. Inak to kupujú majitelia starožitníctiev a bazárov.
0 0
maja maja

maja je offline (nepripojený) maja

Tak my sme koniec sveta prežili na koncerte koniec sveta . Bol krásny, len trochu bola zima .
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Podľa akého kalendára 21.12. by mal byť ten koniec sveta podľa juliánskeho alebo gregoriánskeho, lebo ani rusnáci ešte nemajú Vianoce potom u nich bude 21 dosť neskôr
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

0 0
lapejko lapejko

lapejko je offline (nepripojený) lapejko

živnostník remeselník
upozornenie pre NE VYCHODŇAROV: ak nie je v kalendári mimoriadny sviatok/šveto v týždni, sviatok/šveto je každú nedeľu...zajtra/jutre je nedeľa čiže šveto, o polnoci je koňec šveta jak každy tydzeň, takže nič nové
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Kedy budze konec šveta? 27.12. a čom? 24. šveto, 25., 26. šveta 27. konec šveta.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54 Pozri príspevok
Podľa akého kalendára 21.12. by mal byť ten koniec sveta podľa juliánskeho alebo gregoriánskeho, lebo ani rusnáci ešte nemajú Vianoce potom u nich bude 21 dosť neskôr
...žeby rozum ???...
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Ide si tak Koniec sveta po Európe a keď prekročí ukrajinsko-slovenské hranice,pozrie a len sa zháči: A do frasa,tu som už bol.
1 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
V každej triede na tabuli ma čakali výplody v mikulášskom štýle "21. decembra neučí sa, neskúša sa - koniec sveta"
Neskúšala som, nech majú detičky aspoň nejaký úžitok z toho konca sveta
Tešili sa, tak som ich nechala v omyle, že neskúšam kvôli duchaplnému nápisu na tabuli, a neprezradila som im, že aj tak by som nebola taká svynyščo, aby som skúšala posledný školský deň pred vianočnými prázdninami
2 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

ivuliatko Pozri príspevok
V každej triede na tabuli ma čakali výplody v mikulášskom štýle "21. decembra neučí sa, neskúša sa - koniec sveta"
Neskúšala som, nech majú detičky aspoň nejaký úžitok z toho konca sveta
Tešili sa, tak som ich nechala v omyle, že neskúšam kvôli duchaplnému nápisu na tabuli, a neprezradila som im, že aj tak by som nebola taká svynyščo, aby som skúšala posledný školský deň pred vianočnými prázdninami
a ved ty aj tak davas same jednicky.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať