Zavrieť

Porady

alza.sk nedodala nacas a zavadza klientov

mr2 mr2

mr2 je offline (nepripojený) mr2

som kto som len ma nehodnotte prosim podla mojej gamat"y"ky... :) ...viac
zdravim, objednal som z alza.sk este pred vianocami tovar, garantovali dorucenie ale nebola to pravda, som jeden z tisicov oklamanych, zavadzaju klientov az hnusnym sposobom.

ako dalej? balik mi prisiel 28.12.
staci ho poslat do 14 dni a vratia peniaze? co postovne ktore budem platit kurierovy? nato uz nemam narok? budem skodny?

myslite ze mi vratia peniaze? su velmi neseriozny ako firma

dakujem za rady
Usporiadat
pioter007 pioter007

pioter007 je offline (nepripojený) pioter007

Ja som z alzy obiednával asi týždeň pred vianocami, tovar mi prišiel do 3 dní. Myslím že dôvod prečo ti balík prišiel až tak neskoro je že si si obiednal neskoro, a preto ti ho nestihli dodať, prípadne tovar nemusel byť na sklade a tým sa to mohlo zdržať, alza ma na doručenie do vianoc presné pravidlá takže by nebolo na škodu prečítať si ich :-). Ja som na Alze teraz nakupoval prvý krát ale som v celku spokojný.
0 0
pioter007 pioter007

pioter007 je offline (nepripojený) pioter007

Nemôžeš si myslieť že ak tovar objednaš 2 dni pred vianocami alebo tovar ktory je ešte nedostupný, .... ti doručia preto lebo to tam mali napísané, treba čítať aj malé písmenka pod tým :-)
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft


Síce trochu odbočím, ale:
Seriózne e-shopy si zakladajú na tom, že ich tovar je doručovaný včas. Pokiaľ sa však vyskytne problém, takéto e-shopy kontaktujú zákazníka s vysvetlením. Dávnejšie si syn objednával kombo (ku gitare). Z Čiech malo doraziť do 3 dní. Lenže na druhý deň prišiel e-mail (a v zápätí aj SMS), že je problém s dodaním pre preťaženosť kuriérskej služby a tovar bude dodaný o 2 dni neskôr. A aj tak bolo!. Samo - e-shop za toto zdržanie vrátil synovi poštovné (lebo nedodržali svoje vlastné dodacie podmienky). Tomu vravím prístup a serióznosť.
0 0
xxxpower2 xxxpower2

xxxpower2 je offline (nepripojený) xxxpower2

No vianoce boli v pondelok a predtym bol vikend,takze posledny termin dodania mohol byt v piatok 21.12.2012.Otazne je,kedy to objednaval....?Hm?
0 0
command command

command je offline (nepripojený) command

No to hej alza mala na stranke napisane ze objednavky podane do stredy 19.12.2012 do 12:00 budu dodane ale ak niekto pozeral len na to ze pri kazdom tovare maju napisane ze garantuju dodania do 24.12.2012 a objednaval po tom termine ma smolu. Z alzy som objednaval uz stovky krat a nikdy mi neprisiel tovar neskor ako o 3 dni vacsinou na druhy den som ho mal v rukach.
1 0
retro13 retro13

retro13 je offline (nepripojený) retro13

alza.sk patri medzi seriozne obchody. Nikdy som s nimi nemal problem. Doba dorucenia moze kolisat, ale s tym niekedy nic nenarobi ani najlepsi obchod vo vesmire
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
mr2 Pozri príspevok
buchac - vsimsi ni 1Dara a Taserda - to su prispevky co maju hodnotu, pouc sa. edit: ved ty mas 12000 prispevkov tak nesi tu prvy krat, ta co sa deje hmm?

dakujem ale problem je v tom ze nestiham 7 dni, nakolko som mimo mesta, tak ako to teraz riesit? az na 10ty den stiham odoslat naspat zasielku
maš smolu
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať