Zavrieť

Porady

Ako pripevniť etiketu na hotový textil?

Ahojte,

kupujem lacný textil, ktorý nemá etikety v slovenčine (a niekedy nemá etiketu vôbec). Budem používať vlastné etikety s mojím logom a všetkými potrebnými informáciami. Viete niekto, ako sa dá najjednoduchšie pripevniť etiketa na hotový textil tak, aby to bolo v súlade so zákonom? Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Ankaa7 je offline (nepripojený) Ankaa7

    Ankaa7
    Vevewe - ja by som sa rada opýtala, dávaš si etikety niekde zhotovovať (kde?) alebo si si zakúpila tlačiareň? (ktorú?)

    Vevewe je offline (nepripojený) Vevewe

    Vevewe
    Camozzi, ďakujem za odpoveď, ale asi sme sa nepochopili. Ja nepotrebujem visačky, ale etikety; to sú tie lístočky s informáciou o materiáloch ("100% bavlna") a symbolmi ošetrovania. Štandardne sú našité zvnútra oblečenia. Musia byť pripevnené tak, aby sa s nimi oblečenie dalo nosiť, prať, žehliť atď.

    Vevewe je offline (nepripojený) Vevewe

    Vevewe
    Ankaa7, toto rozhodnutie ma ešte čaká Závisí aj od toho, aká bude odpoveď na túto moju otázku. Zatiaľ mám riešenie také, že si kúpim tlačiareň na etikety a budem ich tam prišívať.

    Vevewe je offline (nepripojený) Vevewe

    Vevewe
    Lujza: Ani neviem, ako ti odpovedať tak, aby to bolo aspoň trochu slušné Ale skúsim: po prvé, ty nevieš, od koho a v akej kvalite nakupujem - lacné neznamená vždy nekvalitné. Po druhé: keby si vedela, kde všade sa tieto veci predávajú so ziskom 70% a viac, tak by si si na Slovensku už asi nikdy nekúpila oblečenie a to sa týka aj známych reťazcov ako H&M alebo C&A. No a po tretie - nie každý má peniaze na sveter Tommy Hilfiger za 70€. Ľudia sú vďační na neznačkové, nepredražené oblečenie v slušnej kvalite. Týmto ľuďom budem ja predávať a budem to robiť najlepšie, ako viem.

    Vevewe je offline (nepripojený) Vevewe

    Vevewe
    A nedá sa nová etiketa nejakým spôsobom pripevniť na pôvodnú? Väčšina vecí totiž etiketu má, len je v inom jazyku.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.