Zavrieť

Porady

Kávovar na kapsule - aký druh?

ex ex

ex je offline (nepripojený) ex

aké máte skúsenosti s kávovarmi na kapsule - Tassimo, Dolce Gusto či s nejakou inou značkou
Usporiadat
Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

zamborskyjan Pozri príspevok
Čiarky a ani nijakú evidenciu si nerobím. Ide o to, koľko chceš investovať do kúpy samotného kávovaru. Dolce Gusto kúpiš už od 50 € a vyššie.Samozrejme od typu kávovaru sa odvíja aj náplne doň.
ved práve...niekde musíš doplatiť tú nízku cenu mašiny a aj reklamu v TV....
0 0
inges inges

inges je offline (nepripojený) inges

Matka :)
Mne sa páči reklama na Tassimo, kde sa tvári, že z jednej kapsulky spraví človek 4 kávy. Zavádzajúca reklama. Máme doma Tassimo a deti milujú milkový nápoj.
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

inges Pozri príspevok
Mne sa páči reklama na Tassimo, kde sa tvári, že z jednej kapsulky spraví človek 4 kávy. Zavádzajúca reklama. Máme doma Tassimo a deti milujú milkový nápoj.
na koľko vyjde jeden nápoj?, a v akom objeme je jedna porcia?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Mila123 Pozri príspevok
na koľko vyjde jeden nápoj?, a v akom objeme je jedna porcia?
Mili môžeš aj takto obyč bez mašiny +
mliečko, hento so našla za 3,99e
1 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

lujza.j Pozri príspevok
Mili môžeš aj takto obyč bez mašiny +
mliečko, hento so našla za 3,99e
v pohode, bola som zvedavá....
keďže mám už druhé dolce, tretie, popr. iný druh nehrozí......
0 0
inges inges

inges je offline (nepripojený) inges

Matka :)
Mila123 Pozri príspevok
na koľko vyjde jeden nápoj?, a v akom objeme je jedna porcia?
ak je to v akcii tak to stojí okolo 4 € a je tam na 8 nápojov. Objem je asi 250 ml. Ja mám rada Latte, tak som to dostala ako vianočný darček.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Ja tym kapsulovym kavam neviem prist na chut.

Ale,ako sa hovori, tisic ludi, tisic chuti...
0 0
inges inges

inges je offline (nepripojený) inges

Matka :)
V Tassime je výhoda, že mlieko na prípravu Latte a Milky je tekuté. Mne to chutí, ale nepohrdnem ani klasickou voňavou kávou.
presne 1000 ľudí, 1000 chutí
0 0
angelik82 angelik82

angelik82 je offline (nepripojený) angelik82

lujza.j Pozri príspevok
...vieš, ale tu je problém, ludia nedajú toľko za mašinu a toľko za kávu....ale chcú dobrú a lacnú mašinu na kávu a to sa nedá....
mne 1kg kávy vydrží mesiac +-, ale ked pijeme dvaja tak 2týždne, v dobrom obchode sa dá kilo dobrej kávy kúpiť aj lacnejšie ale to nehovorím o zdochnutej lavace ale 100 ludí 100 chutí, každému chutí iná aj chlapom chutí ina ako ženám
Ja som všetko nadhodnotila. Aj kávu aj kávovar. Kavovar kupis aj za 300 eciek a ak tebe 1 kg kavy vydrzi mesiac tak to pijes kazdy den cca 4-5 káv. Kavovar si vzdy navazi a namelie 7 g a na 1kg to tak vyjde. A hlavne do buducna ked sa snazis nic ine len zhanat lacne kapusule tak to si kupim fakt nieco poriadne co vydrzi a zaco sa clovek nebude hanbit a celom v obdobi, v ktorom bude mat kavovar usetri. I ked prvotna investicia je vacsia. (Ved sa da aj na splatky).
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

angelik82 Pozri príspevok
Ja som všetko nadhodnotila. Aj kávu aj kávovar. Kavovar kupis aj za 300 eciek a ak tebe 1 kg kavy vydrzi mesiac tak to pijes kazdy den cca 4-5 káv. Kavovar si vzdy navazi a namelie 7 g a na 1kg to tak vyjde. A hlavne do buducna ked sa snazis nic ine len zhanat lacne kapusule tak to si kupim fakt nieco poriadne co vydrzi a zaco sa clovek nebude hanbit a celom v obdobi, v ktorom bude mat kavovar usetri. I ked prvotna investicia je vacsia. (Ved sa da aj na splatky).
no viéš...ja mám v mysli taký JURE a kava je okolo 25e+-, ale dá sa dobrá aj za 20e... takže pre mňa si to nenadhodnotila
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Tweety Pozri príspevok
Tak toto sú len džezvy na zachytávanie tejto lahody. Aspoň u mňa je to tak. Ešte som v tom kávu nerobila. Už roky používam len tzv. koťógo. Kávovar De Longi stojí opustený v kúte.
Tie džezvy, hlavne tie dve vpravo sú najlepšia vecička na varenie kávy. Naleješ vodu napr. na jednu šálku, dáš za lyžičku kávy a trochu cukru a trikrát po sebe ju privedieš skoro do varu. Káva (pena) by nemala prepadnúť.
Kapsulové mašiny,tá lyžička kávy v kapsuli je stará, zvetraná. Kdesi v katalógu som videla univerzálny stroj na všetky veľkosti kapsúl. Ale ja tiež mám rada popradskú.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať