Zavrieť

Porady

Problémy s BAZOS.SK, vymazávajú bezdovodne inzeráty

Dobrý deň prajem,
mám problémy s BAZOS.SK.

Predávam veci cez ich portál. Jedná sa o ženské šperky. Posledný čas, cca mesiac vymazávajú moje inzeráty, uplne bezdovodne!

ani emailovú notifikáciu od nich nedostanem, proste nič. Na moj email ani neodpovedajú.

každý svoj inzerát TOPUJEM cez mobil, čo mi stojí 1,60eu. za jeden deň míňam na to min. 4,80 eu. podstate ich inzertny server z toho žije.

mám podozrenie že niekto z ich admin predáva tie isté veci podstate drahšie, lebo podobné inzeráty tam je kopa, ale ja som bol lacnejší....

čo by som mohol spraviť ? už som za to zaplatil vela...
proste oni možu všetko, aj keď som zaplatil ??

ďakujem za odpoveď...
Usporiadat
Téma je uzavretá.
slovakdragon slovakdragon

slovakdragon je offline (nepripojený) slovakdragon

Pozdravujem, mam ten isty problem. Pridal som asi 15 inzeratov - botasky a kopacky bez topovania boli vsetky vymazane v priebehu 2-3 dni. Na ani jeden z mojich emailov nereagovali. Takyto pristup neuznavam tak s Bazosom koncim.
0 0
sklipo sklipo

sklipo je offline (nepripojený) sklipo

lubeno4 Pozri príspevok
Zdravim aj vas tiez ma problemy z vymazavanim mojich inzeratov stale trva to uz cca 2 mesiace.Inzerujem na bazoši asi 3 roky a nebol ziadny problem ani som nevedel otych podmienkach.Mal som cca 50- 70 inzeratov na 2 rozne cisla a nebol ziadny problem.Teraz pridam napr:10 inzeratov na druhy den su fuč.samozrejme cislo zablokovane,a druhy krat sa už neda pouzit.menil som cisla,maily aj som topoval, aj od kamarata z druhej IP ADRESY podal inzeraty,Nove fotky.Jednoducho neviem co mam ako mozu o mne vediet z BAZOSA.Uz si myslim ze vedia aj s ktoreho fotaku su fotene fotky.Poradte ako to mam vyriešit.Dakujem pekne vopred.
toto by ma tiez zaujimalo. kamarat daval nove cisla, nove maily, ine fotky, pridaval inzeraty z inej IP adresy a vsetko bolo bloknute. ako to ten bazos vie ze je to on? ako sa to da obist?
0 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

sklipo Pozri príspevok
toto by ma tiez zaujimalo. kamarat daval nove cisla, nove maily, ine fotky, pridaval inzeraty z inej IP adresy a vsetko bolo bloknute. ako to ten bazos vie ze je to on? ako sa to da obist?
Cokies ???
0 0
Technoslav Technoslav

Technoslav je offline (nepripojený) Technoslav

Problémom býva aj skomolený text v inzeráte, aj tu o tom píšu: http://bazos-sk.blogspot.sk/2013/04/...nzerat-na.html
Vtedy si možno bazos.sk myslí, že ide o nejakého robota?
0 0
Janko654345 Janko654345

Janko654345 je offline (nepripojený) Janko654345

no, podla mna ten "pan" Radim Smička - teda zrejme majitel citiaci sa za vodou, absolutne zneuziva to, ze bazos je jednotka na trhu SR, co sa tyka inzercie. Zrejme ma z toho radost, alebo ho do toho tlacia nejake ine organy, ci "organy".

Aj mne sa to stalo. Neslo mi mieco predat, inzeroval som danu vec viac krat. Islo o vec zo zbierky - nepouzitu, no sudruh ITckar, citiaci sa za vodou a citiaci sa, ze ovlada planetu zem, nikdy neodpovedal na moje dotazy. A zrejme si jeho neoficialny SW pamata aj data PC. Je to nechutny skujveny portal. Skoda, ze slovaci maju "vztah" len k tomuto portalu. Asi preto, ze je jednoduchy. Ale ten pan radim je nechutny. Ak by som ho stretol tak by som bol zvedavy, ako mi to vysvetli, ze onanuje nad IP adresami, udajmi, mozno ich aj predava 3-tim stranam, ako je SIS, STB a inym postkomunistickym vypalnickym zlozkam.
prepacte, je to moj nazor. Tem ITckar - kral sveta nekomunikuje. Co vyvpolava vela otazok.

Treba inzerovat na slusnejsom portaly. Dufam, ze sem coskoro pride nejaky ebay a pod.
0 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

Janko654345
no, podla mna ten "pan" Radim Smička - teda zrejme majitel citiaci sa za vodou, absolutne zneuziva to, ze bazos je jednotka na trhu SR, co sa tyka inzercie. Zrejme ma z toho radost, alebo ho do toho tlacia nejake ine organy, ci "organy".

Aj mne sa to stalo. Neslo mi mieco predat, inzeroval som danu vec viac krat. Islo o vec zo zbierky - nepouzitu, no sudruh ITckar, citiaci sa za vodou a citiaci sa, ze ovlada planetu zem, nikdy neodpovedal na moje dotazy. A zrejme si jeho neoficialny SW pamata aj data PC. Je to nechutny skujveny portal. Skoda, ze slovaci maju "vztah" len k tomuto portalu. Asi preto, ze je jednoduchy. Ale ten pan radim je nechutny. Ak by som ho stretol tak by som bol zvedavy, ako mi to vysvetli, ze onanuje nad IP adresami, udajmi, mozno ich aj predava 3-tim stranam, ako je SIS, STB a inym postkomunistickym vypalnickym zlozkam.
prepacte, je to moj nazor. Tem ITckar - kral sveta nekomunikuje. Co vyvpolava vela otazok.

Treba inzerovat na slusnejsom portaly. Dufam, ze sem coskoro pride nejaky ebay a pod.
Daj si plávajúcu IP a máš pokoj = môže si robiť zbierku.
0 0
Marcela91 Marcela91

Marcela91 je offline (nepripojený) Marcela91

tak teda ja roky inzerujem na bazosi, vacsinou pouzite veci, pred rokom som predavala tovar a v pohode, pred tyzdnom som nahodila inzeraty asi 30 s novym tovarom, vsetko vymazali, najprv prisiel mail od admina, ze jeden inzerat mi vymazali topovany, ze to mam zaradit do sekcie platenej Sluzby, urobila som , zmazali aj tak, bez spravy uz ale, a dalsich 30 inzeratov s podobnym tovarom, ktore neboli topovane mi zmazali taktiez bez vysvetlenia, spravy, tak som pisala znova, ze teda odkazuju ma na sekciu sluzby, zaplatim a zmazu, riadne ma nastvali, myslite, ze to robi konkurencia?
0 0
Marcela91 Marcela91

Marcela91 je offline (nepripojený) Marcela91

Ten pan Smycka je obycajny arogantny hajzel, dnes ma zablokoval uplne, samozrejme mi nevysvelil, ze som na jeho jediny odkaz pri zablokovani topovaneho inzeratu pouzila sekciu Sluzby a tam si zaplatila 1,60 eur za inzerat, zmazal aj ten a bez vysvetlenia, pisala som mu asi 3 maily, no je to velky pan curak, ked sa neraci ani odpovedat, asi uz nestiha na tolko staznosti, tak som rovno napisala na SOI, nech o nom vedia, cim viac ludi sa bude stazovat, tym lepsie. Rovnaky tovar predavaju aj ini predajcovia na bazosi a pod viacero inzeratmi od jedneho predajcu, dokonca aj topuju a nie su v sekcii sluzby, ale zmazani nie su....
0 0
jslancik jslancik

jslancik je offline (nepripojený) jslancik

bez servítky
Marcela91
Rovnaky tovar predavaju aj ini predajcovia na bazosi a pod viacero inzeratmi od jedneho predajcu, dokonca aj topuju a nie su v sekcii sluzby, ale zmazani nie su....
To bude asi kľúčový bod tvojho problému. Skúsenosť mám podobnú. Tiež som sa čudoval, prečo mne vymazávajú inzeráty, prečo mňa zablokovali. Pritom bolo x iných predajcov rovnakého tovaru, očividne porušujúcich pravidlá, a tí si veselo predávali. Potom som si ale prečítal dôvod, možno práve v tejto diskusii. Niekto ťa skrádka "odstrelil". Využil nastavenie systému, že keď tvoj inzerát niekto nahlási niekoľkokrát (cca 5x-10x) ako nevhodný inzerát, tak ho systém automaticky vymaže a zablokuje ťa. Stačí pár ľudí z pár IP adries a na bazoš môžeš oficiálne zabudnúť. Alebo prísť tiež na to, ako obísť zablokovanie.
1 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
tomoloco
Dobrý deň prajem,
mám problémy s BAZOS.SK.

Predávam veci cez ich portál. Jedná sa o ženské šperky. Posledný čas, cca mesiac vymazávajú moje inzeráty, uplne bezdovodne!

ani emailovú notifikáciu od nich nedostanem, proste nič. Na moj email ani neodpovedajú.

každý svoj inzerát TOPUJEM cez mobil, čo mi stojí 1,60eu. za jeden deň míňam na to min. 4,80 eu. podstate ich inzertny server z toho žije.

mám podozrenie že niekto z ich admin predáva tie isté veci podstate drahšie, lebo podobné inzeráty tam je kopa, ale ja som bol lacnejší....

čo by som mohol spraviť ? už som za to zaplatil vela...
proste oni možu všetko, aj keď som zaplatil ??

ďakujem za odpoveď...
Mne raz vymazali inzerat, lebo ponukam služby a kamošovi detto. Vraj to nie je predaj tovaru. Zrejme idu tvrdo na komerciu. Ale tebe poradím, lebo tvoj biznis musi vidiet vela ludi. Na FB si urob registraciu (ak ju ešte nemáš) a vytvor si stranku na tie šperky. Nasledne možeš bud stranku, alebo nejaky prispevok v šperkoch zvyrazniť - čiže bude zaradena do reklamy a cez tvojich priatelov bude šíriť dalej. Uvidiš to množstvo lajkov ako ti bude pribudat. Reklama je platena služba, takže spoločnost bude od teba požadovať udaje o platobnej karte. Nasledne čakaj spravy o objednavkach.
0 0
Martin McDulak Martin McDulak

Martin McDulak je offline (nepripojený) Martin McDulak

ja mám tento istý problém, netopujem pohoda, akonahle natopujem 150 inzeratov hned su prec. za posledny rok som prispel panovi smickovi na jeho firmu bazos.sk 1516,3 eura dal som si tu namahu a zratal to.. uplne bezdovodne vymazavanie a ziadna odpoved na mail.. bohuzial su najnavstevovanejsi a mysli si ze si moze robit co chce..
Naposledy upravil arizona : 15.11.13 at 08:53
0 0
jslancik jslancik

jslancik je offline (nepripojený) jslancik

bez servítky
Martin McDulak
ja mám tento istý problém, netopujem pohoda, akonahle natopujem 150 inzeratov hned su prec. za posledny rok som prispel panovi smickovi na jeho firmu bazos.sk 1516,3 eura dal som si tu namahu a zratal to.. uplne bezdovodne vymazavanie a ziadna odpoved na mail.. bohuzial su najnavstevovanejsi a mysli si ze si moze robit co chce..
píšeš150 inzerátov??? to určite nie je komerčného charakteru...
0 0
hi-tech hi-tech

hi-tech je offline (nepripojený) hi-tech

s bazosom som skončil nadobro...inštalujem stropné systémy, tým pádom mám doma aj viac žiaroviek do stropov, ktoré nevyhovovali zákazníkom teda stáli mi doma...inzeroval som použité aj nové žiarovky... Tri čísla aj tri maily bloknuté. Úplne že nechápem, keďže som to ani raz neTOPoval. Niektorí tam dokonca majú vyvesenú aj reklamu firmy na led žiarovky a je to v poriadku. Na iných portáloch s tým nie je problém, bohužiaľ Smičkova odfláknutá firma ja na slovensku TOP... Stačí si dole preklikať v k ktorých krajinách bazos pôsobí a výsledok: Slovensko vedie v pomere počtu obyvateľov k počtu pridaných inzerátov... Bazoska máš pravdu, treba zmeniť lokál
0 0
jslancik jslancik

jslancik je offline (nepripojený) jslancik

bez servítky
hi-tech
s bazosom som skončil nadobro...inštalujem stropné systémy, tým pádom mám doma aj viac žiaroviek do stropov, ktoré nevyhovovali zákazníkom teda stáli mi doma...inzeroval som použité aj nové žiarovky... Tri čísla aj tri maily bloknuté. Úplne že nechápem, keďže som to ani raz neTOPoval. Niektorí tam dokonca majú vyvesenú aj reklamu firmy na led žiarovky a je to v poriadku. Na iných portáloch s tým nie je problém, bohužiaľ Smičkova odfláknutá firma ja na slovensku TOP... Stačí si dole preklikať v k ktorých krajinách bazos pôsobí a výsledok: Slovensko vedie v pomere počtu obyvateľov k počtu pridaných inzerátov... Bazoska máš pravdu, treba zmeniť lokál
"odstreľujú" ťa, to sa stáva... konkurencia je svinstvo...
0 0
Marek Jusko Marek Jusko

Marek Jusko je offline (nepripojený) Marek Jusko

Na bazos som dal staznost na SOI. Ak sa chcete pridat kontaktujte ma. Prosim seriozne. Ak sa nas nazbera viac podame trestne oznamenie.... Ak ta bez dovodne vymazu a este ste mali natopovoni inzerat .....
2 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Marek Jusko
Na bazos som dal staznost na SOI. Ak sa chcete pridat kontaktujte ma. Prosim seriozne. Ak sa nas nazbera viac podame trestne oznamenie.... Ak ta bez dovodne vymazu a este ste mali natopovoni inzerat .....
Potom daj vediet,ako sa vyjadrila SOI
0 0
andyvanblava andyvanblava

andyvanblava je offline (nepripojený) andyvanblava

Mozno je cas najst si iny inzerentny portal.
tiez som zacal mat problemy s bazosom, nedavno som nasiel xxx
- su sice novi, no neriesia ziadne potvrdzovanie SMSkou, co ma irituje u inych weboch, inzerat som zadal priamo z hlavnej stranky bez zadavania hesla (to mi prislo pekne po zadani inzeratu), je to nove, ciste, neriesia ziadne vymazavanie inzeratov skrz hocijakych dovodov. konecne prisiel niekto s niecim rozumnym!
Naposledy upravil Mariana B. : 10.04.14 at 18:30 Dôvod: Vid etiketa Porady - zakaz reklamy!
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

andyvanblava
Mozno je cas najst si iny inzerentny portal.
tiez som zacal mat problemy s bazosom, nedavno som nasiel xxx
- su sice novi, no neriesia ziadne potvrdzovanie SMSkou, co ma irituje u inych weboch, inzerat som zadal priamo z hlavnej stranky bez zadavania hesla (to mi prislo pekne po zadani inzeratu), je to nove, ciste, neriesia ziadne vymazavanie inzeratov skrz hocijakych dovodov. konecne prisiel niekto s niecim rozumnym!
To overovania cez tel.cislo je na nieco dobre.Podvodnikov je dnes vela, takze ich je lahsie vypatrat, nemyslis? Takze aj stranka je doveryhodnejsia,ako ta, kde je nemozne podvodnikov dohladat...
0 0
Samael77 Samael77

Samael77 je offline (nepripojený) Samael77

Tak podobne sa stalo prave teraz mne ! Pridal som inzerat, topoval som ho, okamzite zmazane, vytvoril som znova, topoval a do pol hodiny zmazane vsetky 4 inzeraty, co som tam mal ... Pisal som na ich mail 2x krat a ziadna odpoved ! Je to obohacovanie ... Nie je to prvy krat, co sa stalo, ak je tu este niekto taky dlasi, dajte vediet ! Vsetko si odkladajte, hlavne historiu pridavanych inzeratov a sms za topovanie. Prave som zaregistroval domenu, kde sa budu zbierat tieto podvody zo strany bazosu, nie predavajucich, ale prevadzkovatela ...
0 0
Samael77 Samael77

Samael77 je offline (nepripojený) Samael77

Dostal som odpoved a trulko poslal-vratil spat kod na topovanie, dal som znova inzerat, natopoval a za pol hodinu zas zmazal ... Tu je znenie inzeratu :
*Kupim mobil BLACKBERRY - Dopyt
Mam zaujem o kupu nejakeho BlackBerry 9350, 9360, 9370, 9790, 9220, 9320.
Mam zaujem len o nezniceny, neposkodeny telefon. O iny nemam zaujem. Musi byt neblokovany alebo na Telekom (T-Mobile), prislusenstvo nepotrebujem. Len osobne v Ba.*
Nechapem, kde je porusenie pravidiel, to nemozem dat inzerat, ze chcem kupit telefon z uvedenych modelov ??? Pozeram rozne fora a je toho viacej, co sa deju taketo ...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať