Zavrieť

Porady

Liečba alebo obchod?

Bývalý elektrofachman -silnoprúd, na volnej nohe - internet, ...viac
Dobrý deň. Chcem iba poznamanať jednu vec a to závažnú. Ak si myslíte že odborníkom na zdravie sú iba lekári tak ste veééélmi ďaleko od pravdy.Sú ludia, ktorí majú ovela čerstvejšie informácie ohladne určitých riešení pre tzv. zdravotné potiaže.
Keby ste nevedeli tak vám iba pripomeniem - že lekári u nás sú v biznise nie zdravotnom ale zabíjacom - resp. nazvem to choroboplusproduktívnom keď nemajú záujem na tom aby bolo menej pacientov. Ešte malá poznámočka onkologický busines využíva na terapiu 1 onklogického pacienta v priemere 11 000.- EUR - zo zdrojov -hlavne verejných -pri tom za tolké peniaze - ak by sa kládol dôraz na udrženie zdravia a navrátenie rovnováhy ( sú na to vynikajúce spôsoby a netreba lieky ) -tak za tie peniaze by mohli udržať v zdraví alebo navrátiť zdravie nie 1. človeku ale min. dvadsiatim.
Ak patríte k tým, čo o týchto faktoch neviete - troška si preštudute aj iné data ... / nsamiesto kritizovania a vyastatovania sa tu ...
prajem pekný deň všetkým zdravo rozmýšlajúcim luďom... tým choromyselným budem priať -aby sa zobudili...a konečne dospeli ...
Usporiadat
Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
niesisam Pozri príspevok
Dobrý deň. Chcem iba poznamanať jednu vec a to závažnú. Ak si myslíte že odborníkom na zdravie sú iba lekári tak ste veééélmi ďaleko od pravdy.Sú ludia, ktorí majú ovela čerstvejšie informácie ohladne určitých riešení pre tzv. zdravotné potiaže.
Keby ste nevedeli tak vám iba pripomeniem - že lekári u nás sú v biznise nie zdravotnom ale zabíjacom - resp. nazvem to choroboplusproduktívnom keď nemajú záujem na tom aby bolo menej pacientov. Ešte malá poznámočka onkologický busines využíva na terapiu 1 onklogického pacienta v priemere 11 000.- EUR - zo zdrojov -hlavne verejných -pri tom za tolké peniaze - ak by sa kládol dôraz na udrženie zdravia a navrátenie rovnováhy ( sú na to vynikajúce spôsoby a netreba lieky ) -tak za tie peniaze by mohli udržať v zdraví alebo navrátiť zdravie nie 1. človeku ale min. dvadsiatim.
Ak patríte k tým, čo o týchto faktoch neviete - troška si preštudute aj iné data ... / nsamiesto kritizovania a vyastatovania sa tu ...
prajem pekný deň všetkým zdravo rozmýšlajúcim luďom... tým choromyselným budem priať -aby sa zobudili...a konečne dospeli ...
...ja tiež iba jednu vec...ale o to závažnejšiu !!!
Akože k tomu vystatovaniu sa ....alebo " vystatovaniu sa choromyseľným "....len jedno - dve závažné skutočnosti spomeniem ...
Za seba vravím iba ... lebo trochu osobnejšie som poňal príspevok .

Ak považuješ za vystatovanie tú skutočnosť , že mne ( respektíve doktorom ) sa podarilo vyliečiť z rakoviny ...nuž vedz , že sa kuevsky rád vystatujem ....ooooj , veľmi rád ...
Vieš Ty , že koľkí by sa radi vystatovali ???
Závidíš snáď ....???

Lebo ak áno , tak si choromyseľný debil , nezdravo zmýšľajúci !!!

...a ozaj ...mimochodom , za debila Ťa odteraz aj tak stále budem mať ....

P.S.:

Doteraz som sa krotil ... no aj kľudnú moju optimisticky ladenú povahu flegmatika vie jeden nasrať ...
Zodpovední určité výrazy prominou ...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
petermikuláš Pozri príspevok
Vierka Popluharova a Jarka 1 - nie nenapísali ste to tvrdo. Prečítal som si všetky príspevky v tejto téme a mám z toho taký pocit, že problém ani nevidím v tom, že čo píše Niesisam /koniec koncov píše len svoj názor/, ale problém je pre mňa v tom ako to píše. Je to skrátka manipulatívny, násilnícky štýl presadzovania vlastných názorov za každú cenu s tým, že absolútne podceňuje všetkých adresátov a nepripúšťa iný možný názor. Kto ho má, je podľa neho nevedomý a hazardujúci so svojim zdravím.
Sám som zástancom zdravého životného štýlu, ale od toho čo tu prezentuje Niesisam sa dištancujem celkom.
...čítam , sledujem ....a súhlasím .....

Lebo je to debil !!!
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Hehe, zaujímavé, ako sa pôvodný úmysel pomoci zvrhol. Zatiaľ sa nás podarilo iba nas...štvať.
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Re: Onkologicke ochorenia

zaujímavo fungujúci blog...čo je nepohodlné to vyhodíme..chápem ským kooperujete...vidno to z toho, že 6 článkov v prvých dvoch som niečo aj propagoval k čomu sa dá doastať za peniaze -potom 4 články neutrálne - bez propagandy...a hľa ... zahodia všeho všudy...
všetko ... ešte budete plakať nad svojimi postojmi,ktoré vás vedú do slepej uličky... no pá ...


Toto nám napísal niesisam v onkotéme. Ešte stále nepochopil, že jeho hlavný problém je v agresívnom spôsobe, akým sa snaží presadiť svoje názory.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Jarka 1 Pozri príspevok
Re: Onkologicke ochorenia

zaujímavo fungujúci blog...čo je nepohodlné to vyhodíme..chápem ským kooperujete...vidno to z toho, že 6 článkov v prvých dvoch som niečo aj propagoval k čomu sa dá doastať za peniaze -potom 4 články neutrálne - bez propagandy...a hľa ... zahodia všeho všudy...
všetko ... ešte budete plakať nad svojimi postojmi,ktoré vás vedú do slepej uličky... no pá ...


Toto nám napísal niesisam v onkotéme. Ešte stále nepochopil, že jeho hlavný problém je v agresívnom spôsobe, akým sa snaží presadiť svoje názory.
Jaruš....

Pochopí len ten , čo prežil ( prežíva ) na základe agresívnej spôsob liečby....
Nie žeby som neveril , že ten alebo onen prežil na základe liečby AJ alternatívnymi spôsobmi , ale nedá sa proste zovšeobecnievať , že len a len tá alebo iná varianta je tá správna ...a týka sa to aj tej chemo , ožiaru a či alternácie ...

Kto nezažil , proste nepochopí ... a neprajem nikomu ...

To je práve to , čo sa mi nepáči a vtedy sa mi krv začína peniť a tlak stúpať , ak nejaký vševedko začne múdrosti produkovať a kaleráby tlačiť do hlavy ...
Neznášam proste blbé kydy ...

Týka sa to ale nie iba problematiky onko ale aj tej ( obyčajnej ??? ) chrípky ...
1 0
niesisam niesisam

niesisam je offline (nepripojený) niesisam

Bývalý elektrofachman -silnoprúd, na volnej nohe - internet, ...viac
že kareláby ... bože kolko bolesti a smrti budete musieť zažiť z nevedomosti ...máte sa na čo tešiť ... a skúste halierovú terapiu na chripku a ine potvory napr. malariu alebo HIV a čomak pridám rakovinu?! skúste hádať či si vymýšlam alebo je v tom 17 rokov skúseností a milióny ludí, čo to vyskúšali a žijú... a neporebujú mať doma už ani lekárničku ... jaj -že je to zakázané ...a že potom biznis z liekov by zasa ochabol? nevadí ..je čas na zmeny ... treba sa chopiť vecí čo fungujú... a že o čom vôbec píšem? ale ... dve pismena prezradim tretie nie ... MM.
vo svete vyšla o tom aj kniha... minulo sa z nej viac ako 3 mil. / jaj o čom je asi reč? NO KALERÁB SI NAJDI SAMA....
0 3
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
niesisam Pozri príspevok
že kareláby ... bože kolko bolesti a smrti budete musieť zažiť z nevedomosti ...máte sa na čo tešiť ... a skúste halierovú terapiu na chripku a ine potvory napr. malariu alebo HIV a čomak pridám rakovinu?! skúste hádať či si vymýšlam alebo je v tom 17 rokov skúseností a milióny ludí, čo to vyskúšali a žijú... a neporebujú mať doma už ani lekárničku ... jaj -že je to zakázané ...a že potom biznis z liekov by zasa ochabol? nevadí ..je čas na zmeny ... treba sa chopiť vecí čo fungujú... a že o čom vôbec píšem? ale ... dve pismena prezradim tretie nie ... MM.
vo svete vyšla o tom aj kniha... minulo sa z nej viac ako 3 mil. / jaj o čom je asi reč? NO KALERÁB SI NAJDI SAMA....
...hehehe.........konečne sa vajco vykľulo s ch.jových vajec ....

...žeby MMS ???.....nebuď debil ( ale šak aj tak si )....šak to už dávno do bažin bolo poslané ....

Čítaj ...
http://www.porada.sk/t129274-p3-kvapky-mms.html

http://www.porada.sk/gsearch.php?sec...ie=UTF-8&q=MMS
0 0
niesisam niesisam

niesisam je offline (nepripojený) niesisam

Bývalý elektrofachman -silnoprúd, na volnej nohe - internet, ...viac
TAK AK TU NIEKTO JE DEBIL.. TAK SA PRáVE HáDA SOMNOU - A SNAží SA BYť VTIPNý ... DOBRE ..LUDIA .. BAVTE SA A MNOžTE SA..JA TU KONčíM ... NEMá to úroveň ... bavite sa o hovne... a važne veci neriešite...
0 0
majka 62 majka 62

majka 62 je offline (nepripojený) majka 62

niesisam Pozri príspevok
že kareláby ... bože kolko bolesti a smrti budete musieť zažiť z nevedomosti ...máte sa na čo tešiť ... a skúste halierovú terapiu na chripku a ine potvory napr. malariu alebo HIV a čomak pridám rakovinu?! skúste hádať či si vymýšlam alebo je v tom 17 rokov skúseností a milióny ludí, čo to vyskúšali a žijú... a neporebujú mať doma už ani lekárničku ... jaj -že je to zakázané ...a že potom biznis z liekov by zasa ochabol? nevadí ..je čas na zmeny ... treba sa chopiť vecí čo fungujú... a že o čom vôbec píšem? ale ... dve pismena prezradim tretie nie ... MM.
vo svete vyšla o tom aj kniha... minulo sa z nej viac ako 3 mil. / jaj o čom je asi reč? NO KALERÁB SI NAJDI SAMA....
Presne tak, sú to kaleráby........a neskúsime! Je čas na zmeny ... tak vyskúšaj so sebou niečo urobiť a nebuď vtieravý, to som veľmi jemne napísala. Keby som to chcela napísať tak trefnejšie, tak mi pripadáš ako predavač teplej vody, ktorého jednými dverami vyhodia a druhými sa vráti. Myslíš si, že týmto spôsobom niečo predáš? Tu určite nie. Zamysli sa nad tým čo si sem napísal o bolesti, smrti o nevedomosti ....čo ty vieš o tom, čo koho čaká ......váž slová predtým než niečo napíšeš, aby to nakoniec neplatilo pre teba.
4 0
majka 62 majka 62

majka 62 je offline (nepripojený) majka 62

niesisam Pozri príspevok
TAK AK TU NIEKTO JE DEBIL.. TAK SA PRáVE HáDA SOMNOU - A SNAží SA BYť VTIPNý ... DOBRE ..LUDIA .. BAVTE SA A MNOžTE SA..JA TU KONčíM ... NEMá to úroveň ... bavite sa o hovne... a važne veci neriešite...
Oceňujem Tvoje rozhodnutie ukončiť to tu. A kto sa tu baví o h...e to všetci vieme. Len ty si akosi nevieš usporiadať priority a rozlíšiť vážne veci od kalerábov. Prajem ti veľa šťastia na novom mieste.
1 0
Zimama Zimama

Zimama je offline (nepripojený) Zimama

majka 62 Pozri príspevok
Presne tak, sú to kaleráby........a neskúsime! Je čas na zmeny ... tak vyskúšaj so sebou niečo urobiť a nebuď vtieravý, to som veľmi jemne napísala. Keby som to chcela napísať tak trefnejšie, tak mi pripadáš ako predavač teplej vody, ktorého jednými dverami vyhodia a druhými sa vráti. Myslíš si, že týmto spôsobom niečo predáš? Tu určite nie. Zamysli sa nad tým čo si sem napísal o bolesti, smrti o nevedomosti ....čo ty vieš o tom, čo koho čaká ......váž slová predtým než niečo napíšeš, aby to nakoniec neplatilo pre teba.
...presne na to isté myslím, majka 62, počas čítania tejto "novej" témy - že čím sa kto druhým vyhráža, toho sa mu nakoniec samému (znenazdajky) (?) ujde...
A on si svojím štýlom "komunikácie" presne o takýto "bumerang" od vesmíru priam koleduje a koleduje a koleduje.......
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
niesisam Pozri príspevok
že kareláby ... bože kolko bolesti a smrti budete musieť zažiť z nevedomosti ... NO KALERÁB SI NAJDI SAMA....
Bolesť nespomínaj ... poniektorým stačilo , poniektorí sa momentálne zvíjajú na posteliach ...
Koľkých práve s úctou a pietou práve plachtou na tom lôžku pekne prikryli ....

...a TY si nedáš povedať a furt dookola tie svoje chujoviny točíš ....

Kaleráby spomínaš môj pekný ???
Nuž si ich vytiahni pekne von , z toho otvoru , z ktorého iným len hnedý produkt vychádza ...
Ibaže Ty máš tie otvory dva ...o z oboch hlúbovina sa produkuje - alebo to hovno .....


buchač Pozri príspevok
...hehehe.........konečne sa vajco vykľulo s ch.jových vajec ....
niesisam Pozri príspevok
TAK AK TU NIEKTO JE DEBIL.. TAK SA PRáVE HáDA SOMNOU - A SNAží SA BYť VTIPNý ... DOBRE ..LUDIA .. BAVTE SA A MNOžTE SA..JA TU KONčíM ... NEMá to úroveň ... bavite sa o hovne... a važne veci neriešite...
Dal by Boh , aby sa debilovia ako TY nemnožili ...

Vtipný ???...človeče , ja som niekedy vtipný až príliš ... ibaže pri čítaní takýchto stupidít ma už humor fest opúšťa....
3 1
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Za mňa osobne ste tu povedali všetko, čo by mi nebodaj mohla slina priniesť na jazyk. Tu už niet čo povedať. Klikám za vyriešené.
3 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať