Zavrieť

Porady

Dočasný ambulantný predaj - koncert.

Ako je to s dočasným ambulantným predajom?
Môj priateľ mi ponúkol možnosť robiť bufet na hudobnom koncerte (festivale). Vlastníme malú krčmu, máme reg. pokladnicu. Čo všetko potrebujeme k tomu, aby sme mohli predávať na takejto akcii? Komu všetkému o tom treba dať vedieť? (alebo to robí organizátor akcie?). Jednalo by sa len o alko-nealko, pivo a víno a nejaké cukrovinky a slané veci (chipsy a tak), žiadne varené či hotové jedlá. Išlo by iba o túto jednu akciu,- v budúcnosti možno častejšie.
Ešte sa chcem spýtať,- máme iba jednu fisk.reg. pokladnicu, ktorá je v krčme - ako sa to dá spraviť, aby som mohol predávať na tom koncerte a súčastne bola otvorená aj krčma, dá sa to nejako???
Alebo musím kôly tomu krčmu zatvoriť, alebo treba mať 2 fisk.reg.pokladnice. Nestačilo by na tej akcii (19.00h) dočasne vydávať iba príjmové bločky a keby sa krčma zatvorila (cca. o 22.00) tak by som priniesol pokladnicu a dodatočne to tam ponahadzoval?
Ďakujem za všetky príspevky, hlavne od Tých čo majú s takýmto predajom skúsenosti.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

    blavaciko
    na kazdom predajnom mieste potrebujes mat v case predaja registracnu pokladnu, ktora je zaregistrovana na danu prevadzku prip. ambulantny predaj... takze bud pokladnu z krcmy preregistrovat na ambulantntu a krcmu na tu dobu zavriet, alebo kupit novu pokladnicu...

    leda by si bola zivnostnik ZTP

    Dočasný ambulantný predaj - koncert.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.