Zavrieť

Porady

kvalita nafty

Vie mi niekto poradiť, akú naftu tankovať. Tankoval som na shellke, ale tam ma nasr.... .
Ďakujem za odpoveď.
Usporiadat
Gapo Gapo

Gapo je offline (nepripojený) Gapo

Ja? Muž.
Nie dávno som kdesi počul, že ktorási automobilka má nafťák, ktorý uchom nerozoznáš od benzíňaku. Dnes som si natočil v At plnú nafty za 1,33 Eur/l.

No a chlapci, nejdeme sa hrať už guličky?? veď je to smiešne sa takto naťahovať.
0 0
account23 account23

account23 je offline (nepripojený) account23

Zdravím, taktiež som si všimol rozdiel v naftach aj na benzínkach rovnakej značky je to docela rozdiel.

Tiež som to spozoroval v aute s palubným počítačom ktorý ukazuje priemernú spotrebu. Pri tankovaní na slovtaft bola spotreba vyšia ako na Poľskej nafte, stále jazdím v podstate rovnako.

Slovenské nafty sú strašne slabé, hlavne na benzínke VOMS natankoval som tam asi dva krát a musel som liať do paliva čistiace prísady lebo auto neťahalo a čierny dym za mnou...

Najlepšiu skúsenosť na Slovensku mám s benzínkou Benzinol tam je tá nafta vozená asi z Poľska alebo odkiaľ pretože je lacnejšia ako ostatné benzínky a tá nafta je omnoho kvalitnejšia, s nižšou spotrebou a hlavne mi to nezasere auto.
0 0
prokolt prokolt

prokolt je offline (nepripojený) prokolt

Ešte k tomu chváleniu. Ja si naozaj nezakladám na autách. Mne sú od určitého veku (môjho veku) ľahostajné. Rovnako mi je nepodstatná značka, ale je za to nemôžem, že BMW je najlepšie. Ja za to nemôžem, že majú najlepší pomer kvalita, výkon, trvanlivosť a cena.


kvalita vykon trvanlivost tak tam vytazia japonske auta
0 0
Strejdo Strejdo

Strejdo je offline (nepripojený) Strejdo

Ahojte. Za mňa jednoznačne Slovnaft. Už niekoľko rokov tankujem iba na Slovnafte s kartou, s ktorou stále tankujem za najnižšiu cenu, nie aká je na stojane, ale aký je priemer na Slovensku na čerpačkách Slovnaft ( ak je na stojane nižšia cena, tak tankujem za stojanovú, ak je na stojane vyššia cena ako priemerná, tak tankujem za priemernú cenu a ešte navyše za každý liter sa mi vráti na kartu 0,017Eur/ liter, takže nemám dôvod riešiť na akej čerpačke tankovať.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Strejdo
Ahojte. Za mňa jednoznačne Slovnaft. Už niekoľko rokov tankujem iba na Slovnafte s kartou, s ktorou stále tankujem za najnižšiu cenu, nie aká je na stojane, ale aký je priemer na Slovensku na čerpačkách Slovnaft ( ak je na stojane nižšia cena, tak tankujem za stojanovú, ak je na stojane vyššia cena ako priemerná, tak tankujem za priemernú cenu a ešte navyše za každý liter sa mi vráti na kartu 0,017Eur/ liter, takže nemám dôvod riešiť na akej čerpačke tankovať.
táto téma sa vola "kvalita nafty".....ty točíš o cene....a slovnafte....
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať